Jump to content

nepieciešams viedoklis par Samsung


Ievs
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Esmu jauniņā šajā forumā, bet man ļoti nepieciešams zinošu cilvēku viedoklis.

 

Nedaudz vairāk kā 2 gadus lietoju emachines E525. Lielākoties viss normāli, biju apmierināta. Tikai pēdējo 2 mēnešu laikā uzradušās problēmas ar Blue Screen. Datorserviss īsti vainu nevar atrast, minēja, ka varbūt pārkaršana. Bet es savus datora lietošanas paradumus neesmu mainījusi. Un tā kā dodos uz vairākiem mēnešiem uz ārzemēm un tur negribu noņemties ar iespējamām datorproblēmām, nolēmu, ka jāmeklē jauns.

 

Šobrīd apsveru iespēju iegādāties tieši šo: http://ff.lv/compute...GeForce_GT_520M

 

Zinu, ka šis piedāvājums jau pavīdējis te, bet konkrētu viedokli neatradu.

 

Varbūt ir kādi citi varianti?

Manas galvenās prasībās - cena līdz 300 LVL; 15 collu ekrāns; aptuveni 320 GB cietais; negribu vairs emachine un līdz ar to jo uzticamāks ražotājs kvalitātes ziņā jo labāk.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Pačeko arī šos:

 

viens

 

divi

Link to comment
Share on other sites

O, mani nopietni ieinteresēja variants divi jeb Dell dators.

 

Iepriekš pie savām prasībām aizmirsu pieminēt, ka dators galvenokārt nepieciešams studiju darbam, filmu skatīšanai utt. Spēles gandrīz nekad nespēlēju...

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Sadabon rokā biedru DJWoX, viņš ar Delliem ņemās, varbūt ir kas vēl labāks par to piedāvājumu.

 

Es studijām un filmām ņemtu kaut ko ar Intel i3 procesoru - spējīgs, maz ēd elektrību.

Link to comment
Share on other sites

Datorserviss īsti vainu nevar atrast, minēja, ka varbūt pārkaršana.

 

Varbūt ir vērts iegūt vēl kāda servisa viedokli - ~300 LVL tomēr vēl joprojām skaitās nauda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ir doma, ka pārkarst, tad visdrīzāk vajadzētu sākt ar putekļu izpūšanu un dzesēšanas apskati, jo portatīvos lieto daudzkur un tiem ir niķis uzkrāt sevī apkārtējos putekļus un citu drazu.

Link to comment
Share on other sites

Putekļu izpūšana jau it kā veikta. Vrb to nav izdarījuši līdz galam...

 

Bet citam datorservisam man īsti nav ne laika, ne iespēju. Manā mazpilsētā tādu nav pārāk daudz, bet līdz projāmbraukšanai nepilns mēnesis.

 

Un veco datoru tad atstātu mājās, lai ģimene ar mani var kaut cik sazināties.

 

Iepriekš ar Dell nav bijusi tieša saskarsme. Kāds ir jūsu vērtējums par šiem datoriem?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Ja jau servisaa ir bijis tad gan jau vechi ir kompi pajaukushi aaraa un tiirijushi. Taa kaa variants par puteklu tiiriishanu atkriit. Varbuut, ka RAM's iet pie teeviem!

 

Par DELL varu teikt ka suudiigaas atsauksmes nav dzirdeetas. Nem droshi (un ja veel panem kaadu ar SSD disku tad vispaar zveers).

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, bet vakar tik pārvedu mājās no servisa. Kādas 4 dienas bija pārbaudījuši vai atkal nemetas tas Blue Screen. A nē, šiem viss esot kārtībā bijis, lai arī noslogojuši un darbinājuši normāli.

Link to comment
Share on other sites

Nu Samsungs jau krietni jaudīgāks. Jaunais Intel® Core™ i3-2310M procesors un videokarte arī atsevišķa NVIDIA® GeForce® GT 520M.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...