Jump to content

Ziepju trauks par mazām naudām


psihiatrs
 Share

Recommended Posts

Labprāt vēlētos kvalitatīvu aparātu, bet šobrīd varu iztērēt aptuveni 50ls fotokamerai. Līdz šim likās, ka pa tādu labāk vispār nepirkt, bet tad pamanīju vienu apskatu fotokamerai, kas vispār izmaksāja 30ls no ebay ( bilžu kvalitāte bija diezgan ok). Tad lūk jautājums - vērtīgāk ir pirkt lietotu ap 50ls pāris gadu vecu fotokameru ebay ( piem. bija izdevība paņemt Nikon Coolpix S6) vai arī paņemt jaunu tādās naudās?

Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsti par muitu!

Visizdevīgāk paņemt lietou (mazlietotu) tepat (kaut vai no kāda foruma biedra) Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Es ņemtu jaunu, kaut ko no šī saraksta. Laikam jau Oly, jo tam izskatās pieņemami optiskie parametri.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Jauns lētucis 99% gadījumu būs ātrāks un lietošanā draudzīgāks, nekā 6-gadīgs. 6-gadīgam vienīgi varētu būt labāka optika, bet noteikti būs daudz daudz lēnāks, ar mazītiņu LCD un nolietots.

Link to comment
Share on other sites

No superlētajām ieteiktu FUJI AV100. Plusi ir 32mm wide, lētajām tas parasti lielāks, pietiekošo gaiši stikli, 3:2 aspect ratio var uzstādīt. Man patīk arī vispārējā bildes kvalitāte. Zummu lētajām ieteiktu neskatīties lielu, tele galā bildes tāpat tiem visiem ir miglainas.

post-65915-0-79093700-1314776882_thumb.jpg

post-65915-0-56377400-1314776891_thumb.jpg

post-65915-0-62292300-1314776899_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Manis minētajam Oly ir F2.9@27mm platajā galā. Lētucim tas ir teicami!

Link to comment
Share on other sites

Piekritu par Olympus,tikai iesaku nemt VG-120,jo maksaa par paris latiem dārgāk un ir HD video.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Piekrītu par VG-120, nezināju, ka tik lēts.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Attēla stabilizācija ir efektīga. BET ja platais gals sākas no 35mm nav baigi labi. Tas rada milzīgas problēmas iekštelpās, fotografējot arhitektūru. Es kameru, kura sākas no 35mm, neņemtu nekad, jo starpība starp 28mm un 35mm ir pārāk krasa.

Link to comment
Share on other sites

psihiatrs

Beigās paņēmu Canon A2200, jo bija neliela skepse pret Olympus uzticamību. Pagaidām esmu apmierināts, vienīgi telpās un dabā, kad mazāk gaismas, bildes ir pablāvas, bet no šāda ziepīša laikam neko vairāk diži nevar gribēt.

 

Te būs links ar pāris kadriem:

Bildes

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...