Jump to content

Atmiņa negrib sadarboties :(


nevertell
 Share

Recommended Posts

Pirms kāda laika atpakaļ uztaisīju tēmu, kuras beigās tika izsecināts, ka mana Phenom II atmiņas kontrolieris ir saslimis ar vecuma plānprātību un strādā tikai ar 1 kanālu.

Kā izrādās, muļķības.

 

Šodien, uz pavisam jaunas h61 plates ar pavisam jaunu i5 2400 tas pats.

Atmiņas ir pēc specifikas vienādas, 1066 un 9-9-9-24 @ 1,5 v. Kingstons un Crucial. Vienīgā atšķirība tāda, ka krūšelam čipi ir tikai uz vienas "muguras" puses. Kingstonam uz abām.

Var gan vienu kingstonu, gan vienu krūšelu likt iekšā un viss strādās. Var abus no katra likt, viss būs ok. Bet ko līdz tik ielikti 3 vai 4, jebkādā konfigurācijā, vienalga kuri uz kura kanāla ir uzlikti, nav iespējams iebūtot.

NIKNS ESMU.

Link to comment
Share on other sites

Jau teicu vairakas reizes ka Sandy Bridge platformai ar RAM savienojamibu ir pashvaki, neatkarigi no chipseta.

Ja tava plate tiesham ir uz H61 chipseta, tad wiki saka ka max slotu skaits ir 2. Ja ir cetri fiziski sloti tad varetu but ierobezojums ka tie visi var but izmantoti tikai ir visi modulji ir vienpusejie. (Ta pat ka uz Gigabyte P55A-UD6 ir realizeti 6 sloti)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell
(labots)

Nezinu, es savus 2 "abiniekus" varēju darbināt uz visiem slotiem visās kombinācijās.

Bet likšu aiz aus, ka var tikai vienpusīgos vairākus darbināt.

 

Lielpaldies par akūto atbildi.

 

Plate ir gigabaita HA65m-ud3h-b3. Kas izbrīnīja, bija tas, ka varēju brīvi mainīt processora reizinātāju līdz 34x. Vai tad pat minimāla (turbo robežās) klokošana nebija ierobežota tikai uz p65/z68 platēm ?

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

Re kur tak ir http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3782#sp

 

Dual channel memory architecture

* Because of Intel chipset limitation, please use single-side memory module if four memory modules are to be installed.

Un vel viena preteklība:

 

Support for DDR3 1333/1066/800 MHz memory modules

* If four DDR3 1333 MHz memory modules are installed, the maximum memory speed will be limited to 1066 MHz.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Vakar saņēmu jaunu atmiņu pa taisno no veikala, šoreiz būtojas.

 

BET MEMTESTU IZIET NEVAR!!!!

 

Apriebies jau man ir, bet līdz ko es kautkam piepildu visus ram slotus, nekas neiet.

 

Mēģināju mest zemāku frekvenci, lielāku latency un voltāžu. Huļi.

 

Protams, jebkuri divi moduļi strādā kopā jebkuros slotos bez nekādām problēmām. Un nav jau tā, ka tikai memtestu iziet nevar, neko nokompilēt nevar.

Labots - nevertell
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Jā. Samainīju savus kingstonus pret vienpusīgiem dimm'iem. Un tā pat nav tur nekas stabils. Nevar taču tā būt, ka man tagad jāmeklē 2 moduļi ar čipiem uz labās puses un 2 moduļi ar čipiem uz kreisās puses ?

Link to comment
Share on other sites

Tas butu totals bullshits, jo puse, no kuras ir izvietoti chipi, neko nenosaka. Pamegini pacelt Vtt un System Agent spriegumus, tas var nedaudz uzlabot situaciju.

 

Tava situacija lauj velreiz parliecinaties par sudigu RAM savienojamibu uz leta gala SandyBridge platem.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...