Jump to content

boot order BIOSaa


juniors2424
 Share

Recommended Posts

Tatad, lai parinsteletu Windows XP, biosaa samainiju boot order uz CD-ROM, nekadas second un third daljas neuzliku (palika Disabled). Probleema tada, ka tagad lai tiktu jaunuzinstaleetajaa Windowsaa, man obligati jabut diskam ieksaa! Saprotu, ka man jamaina BIOS boot orders atpakal uz hard drive, bet netieku biosaa, jo tagad neraada to saakumekraanu ar IBM logo! Kaa to tagad izmainiit? Luudzu paliidziet!

 

P.S. nav sainsteleets ne apostrofs, ne tilde, tapec garumzimju nav! Esiet iecietigi! :)

Link to comment
Share on other sites

Sākumekrānu (ar vai bez logo pārklājuma) IBM rāda, datoru ieslēdzot no nulles, nevis restartējot.

BIOSā ieiet ar to pašu, ar ko jau iegāji - F2 vai Delete, vai kas Tev tur bija konkrēti. Nevari trāpīt, ieslēdz, sagaidi uz monitora signālu un paspaidi to pogu ar sekundes intervālu. Gan trāpīsi.

Boot order nav jāmaina. Atstāj kā pirmo CD-ROM, bet kā otro uzliec Hard Drive. Ja disks nebūs ielikts, automātiski tiks atrasta nākamā ierīce.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc vispār jāmaina boot secība?

Vairumam jauno BIOSu bootojamo iekārtu sarakstu var izsaukt ar kādu taustiņu POST laikā.

Manam Gigabyte dēlim tas ir F12 - parādās visu iekārtu liste un var izvēlēties, līdz ar to instalācijas laikā izvēlas CD/DVD-ROM un boot order listē ir tikai HDD.

 

Man domāt esi vispār HDD aizvācis no boot ierīču saraksta.

Ja tur ir tikai CD-ROM tad no tā visu laiku startēs win instalācija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...