Jump to content

Acer Aspire 5738 izlūzis taustiņš


krampis
 Share

Recommended Posts

Pats nezinu kā man tas sanācis, bet slaukot putekļus laikam kaut kā ar nagu aizķēru... Sākumā domāju, ka ielikšu taustiņu atpakaļ, bet ''taustiņa pogas fiksatoriņam'' nolūzušas ķepiņas. Nav ne jausmas kur varētu nopirkt, vest uz servisa centru? Varbūt kādam no boot.lv, kas ņemās ar lapšiem ir kādi ''krājumi'''ar neejošiem hlamiem, no kura varētu paņemt ?

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos!

 

Man ar līdzīga problēma, lapsis Dell Inspiron 1520, klaviatūras pogas včibrikai plastmasiņai ar burtu "E" nolūzušas ķepiņas un neturas virsū, kur varētu dabūt to plastmasas podziņu.

Link to comment
Share on other sites

Staigājam pa mazajiem datoru remontu kantoriem, tiem parasti ir krājumi... rēķinamies ar latiem 10 - 15... vai arī meklējam draugu palīdzību.

 

Viens kantoris ir Rīgā Tallinas un Barona stūri... mazliet no stūra pa Barona ielu... tur ir diezgan plašs krājums.

Arvienvārdsakot nebūs lēti... bet nu ko darīsi...

 

Ā nu jā var jau maklēt ebajā visu klaviatūru un mēģināt pats pārlikt... varbūt ka pat sanāk lētāk... beeeeeet..... Ja nav pārliecības ka vari labāk nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Bāc nu dēļ viena plastmasiņa, ko pats varētu mierīgi ielikt man jāmaksā 10 - 15 Ls ? Nav gadījumā trekno gadu cenas ? Tā plastmasiņa vērtība pie kā turās pats taustiņš ir labi, ja 1 santīms + 2 minūšu darbs, lai to fiksatoru pieliktu pie taustiņa un ieliktu to atpakaļ vietā. Normāli strādājam...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...