Jump to content

BF3 un tā neģēļi EA


Ponchiks_Labais
 Share

Vai tas jūs skar?  

28 members have voted

  1. 1. Vai jūs ietekmē fakts, ka "Origin" skanēs jūsu datoru un izmantos, atrasto informāciju, kam grib?

    • Neskar! Esmu legālais bērns!
    • Skar! Tiklīdz ieinstalēšu "Origin" pie durvīm klauvēs FBI
    • Instalēšu ar cerību, ka mani neviens neaiztiks!
    • Nepirkšu BF3 vispār, jo nafig man to Origin lai ložņā pa kārbu
    • A man ne BF3 ne vispār EA spēles rausta


Recommended Posts

Nav, ko daudz teikt, vienkārši intresē cilvēku domas par to kā EA ar savu jaunāko rīKU "Origin", kas kā zināms ir obligāts ja vēlies spēlet BF3, taj laikā, kad spēlesi vai pat nespēlēsi, sūknes visu tavu info par PC respektīvi par tevi pašu un pārdos tresājam kaut kam, kam vien gribēs! ? Tas nozīmē redzēs visu, kas tev legāls un netik ļoti legāls!

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Šaubos, ka kādam vajag bildes no Tava pēdējā tusiņa vai random mp3/avi failus :)

 

Ja mani interesētu BF3, droši vien skatītos uz pirātisko versiju pusi tikai tādēļ vien, ka tajās nebūtu augstākminētā "Origin".

 

Edit: Aptaujā trūkst varianta: Nespēlēšu tādu spēli izdevēju attieksmes dēļ.

Labots - Skull
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

viņi tā pat zin ko tu sūknē. viss trafiks tiek filtrts no ISP puses un ja k-ko paprasa FBI vai citas instances tad iedod info

tā kā par to vari neuztraukties

Lielais brālis jau sen tevi vēro!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ponchiks_Labais
(labots)

Šaubos, ka kādam vajag bildes no Tava pēdējā tusiņa vai random mp3/avi failus :)

 

Ja mani interesētu BF3, droši vien skatītos uz pirātisko versiju pusi tikai tādēļ vien, ka tajās nebūtu augstākminētā "Origin".

 

Nu manas bildes es ar šaubos, ka kādam vajag, es vairāk domāju par tiem legālajiem produktiem :D . Jo es nezinu, bet ja jau viņi skenē un var izmantot informāciju vēl kādam, tas mani neepriecē un diezvai ļaus man spēlet EA citus produktus tā vienkārši .

 

viņi tā pat zin ko tu sūknē. viss trafiks tiek filtrts no ISP puses un ja k-ko paprasa FBI vai citas instances tad iedod info

tā kā par to vari neuztraukties

Lielais brālis jau sen tevi vēro!

 

 

Nu vēro ta vēro un par to es nemaz nešaubos, bet vai viņi vēro , ko es sūknēju vai viņi reāli redz, ko es izmantoju. Un šoreiz viņiem pat nav jāgriežās nekādā instancē pec kautkādiem birokrātiskiem papīreļiem, bet pataisno visu redz, jo "Origin" nevari ieinstalet nepiekrītot tā noteikumiem, bet noteikumi saka, ka viņi skenes tavu PC.

Labots - Ponchiks_Labais
Link to comment
Share on other sites

Pati attieksme ir diezgan cūciska, sak' varam darīt ko gribam; noteikumiem tak piekriti.

Ka tikai šī spiegošanas padarīšana nepaliek par normālu parādību jebkurā programmproduktā. Pirmā bezdelīga jau ir, būs citas ar'!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

krikstaps

Pirdiens no auksta kara laika. Ka tik EA del Origin nezaude potencialos speles pircejus ,un BF3/SW fanus del sadas okskeresanas, piratismam.

Es jau nu noteikti vairs netaisos pirkt SW:TOR.

Gan jau ar laiku kads so lietu uzlauzis un vares spelet bez Origin instalesanas, sen jau pieradits ka nav neuzlauzamas sistemas.

 

Bet vispar cik no Jums lasa tos "License agreement"? Man kaut ka tagad bail palika un saksu to darit. :D

Link to comment
Share on other sites

Ponchiks_Labais
(labots)

<P> </P>

 

Pati attieksme ir diezgan cūciska, sak' varam darīt ko gribam; noteikumiem tak piekriti.

Ka tikai šī spiegošanas padarīšana nepaliek par normālu parādību jebkurā programmproduktā. Pirmā bezdelīga jau ir, būs citas ar'!

 

tas mani ari neparak iepreicina. Nakotne viss tads bus.

 

 

 

Pirdiens no auksta kara laika. Ka tik EA del Origin nezaude potencialos speles pircejus ,un BF3/SW fanus del sadas okskeresanas, piratismam.

Es jau nu noteikti vairs netaisos pirkt SW:TOR.

Gan jau ar laiku kads so lietu uzlauzis un vares spelet bez Origin instalesanas, sen jau pieradits ka nav neuzlauzamas sistemas.

 

Bet vispar cik no Jums lasa tos "License agreement"? Man kaut ka tagad bail palika un saksu to darit. :D

 

 

Vo par SW es ar ';saubos, taa gribējas to spēli. :D :D - bet jautājums! SW būs piesaistīts Origin? Jo pagaidam man šķita tikai BF3 bija piesaistīts (nu ka bez Origin nekā) ? šo es vienkarši nezinu kāds var pateikt, kas ir precīzi?..Un par to lasīšanu, es godīgi teikšu nevienu reizi neesmu izlasījis Es labprat saktu to darīt, bet parasti tur ir nežēligi daudz teksta ko lasit :D :D :D

Labots - Ponchiks_Labais
Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka tādām mazām privātpersonām, kā mēs tas daudz ko mainītu. Nejau nu visas mājas apstaigās un it īpaši LV :D

Drīzāk ar tā palīdzību meklēs kādus nelegālos servakus, kas uztur kādas krakošanas lapas vai pirātu līčus...

Pieņemu, ka tablešu taisītājiem tas origin būs kā izaicinājums, kas ātri vien tiks nahrenizēts :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

krikstaps
Vo par SW es ar ';saubos, taa gribējas to spēli. :D :D - bet jautājums! SW būs piesaistīts Origin? Jo pagaidam man šķita tikai BF3 bija piesaistīts (nu ka bez Origin nekā) ? šo es vienkarši nezinu kāds var pateikt, kas ir precīzi?..Un par to lasīšanu, es godīgi teikšu nevienu reizi neesmu izlasījis Es labprat saktu to darīt, bet parasti tur ir nežēligi daudz teksta ko lasit :D :D :D

 

 

Cik es saprotu SW:TOR bus piesaistits pie origin. Bet varbut maldos, nevelos izplatit nepatiesu informaciju. Liekas ka visas EA speles bus piesaistitas pie origin. Nez...

Dienvidparkam ari ir serija kur par sito runa - licences lasisanu. :D

 

 

Nedomāju, ka tādām mazām privātpersonām, kā mēs tas daudz ko mainītu. Nejau nu visas mājas apstaigās un it īpaši LV :DDrīzāk ar tā palīdzību meklēs kādus nelegālos servakus, kas uztur kādas krakošanas lapas vai pirātu līčus...

Pieņemu, ka tablešu taisītājiem tas origin būs kā izaicinājums, kas ātri vien tiks nahrenizēts :D

 

 

 

Var jau but tomer netik ka kada programma pilda spyware funkcijas mana datora. Tada netira sajuta parnem :D

Kad origin tiks "nahrenizets" es dzersu sampanieti. shifty.gif

 

Ja kadam interese redz kur atgriezums -

 

2. Consent to Collection and Use of Data.You agree that EA may collect, use, store and transmit technical and related information that identifies your computer (including the Internet Protocol Address), operating system, Application usage (including but not limited to successful installation and/or removal), software, software usage and peripheral hardware, that may be gathered periodically to facilitate the provision of software updates, dynamically served content, product support and other services to you, including online services. EA may also use this information combined with personal information for marketing purposes and to improve our products and services. We may also share that data with our third party service providers in a form that does not personally identify you. IF YOU DO NOT WANT EA TO COLLECT, USE, STORE, TRANSMIT OR DISPLAY THE DATA DESCRIBED IN THIS SECTION, PLEASE DO NOT INSTALL OR USE THE APPLICATION.This and all other data provided to EA and/or collected by EA in connection with your installation and use of this Application is collected, used, stored and transmitted in accordance with EA’s Privacy Policy located at www.ea.com. To the extent that anything in this section conflicts with the terms of EA’s Privacy Policy, the terms of the Privacy Policy shall control.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ponchiks_Labais
(labots)

BEIDZ CITĒT VISU RAKSTU!

 

Ou velns, ja viņš būs piesaistīts, tad laikam tomēr nespēlēšu, bet tā gribējas :D kautgan visdrizak visi būs nopirkuši visas spēles kopijas un man nepaliks :D (tur tak bija ka pirmajās dien';as viss bus limitēts, lai garantētu servisu) Tad varbūt vēlāk arī iegādāšos.

 

 

Nu tas izceltais teksts ir tāds :D Ja nepiekrīti tad neinstalē un nespēlē BF3 vispār :D :D :D :D

 

 

Dienvidparkam ir? :D es nezinu neesmu skatījies viņus :D

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Jaunākās baumas, ka: "Origin EULA izmainīta, tagad EULA rakstīts ka Origin skanēs tikai ar EA saistītas lietas."

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

BF3 spēlēšanai jāizmanto otrs, pilnīgi sterils, dators un visas problēmas atkritīs pašas :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

BF3 spēlēšanai jāizmanto otrs, pilnīgi sterils, dators un visas problēmas atkritīs pašas :)

 

 

Kā tu to iedomājies?? Spēlēt uz Linux Ubuntu/Mandreiku vai vēl kādu? :D :D :D :D jo man pat apsolūti nesen nopirkts dators nav sterils Windowsa dēļ :D

 

Jaunākās baumas, ka: "Origin EULA izmainīta, tagad EULA rakstīts ka Origin skanēs tikai ar EA saistītas lietas."

 

 

Tās jau ir daudz labākas ziņas :) Bet tās ir tikai baumas?

Link to comment
Share on other sites

Sterils dators, šajā gadījumā, — otra fiziska kaste, kur it pliks licencēts Windows un nekāda cita pirātiska satura.

Link to comment
Share on other sites

Ponchiks_Labais

Sterils dators, šajā gadījumā, — otra fiziska kaste, kur it pliks licencēts Windows un nekāda cita pirātiska satura.

 

Nu ja XP tad vēl okey. Bet tad vajag papildus kasti (ne ar mazākajām prasībām) . Windowsu (nu ja spēli vēlies pilvērtīgi izbaudīt tad Xp SP1 noteikti nederēs)! un beigu beigās pašu spēli vajag. Sterils PC ir padārgs variants.

 

Bet vispār. Ja ir ļoti jaudīgs dators, var mēģināt visu vienā. bŪTU PAGRŪTI, BET principā uz kompja turēt divas OS (jeb noperc vienu ) sadali cieto, viena sistēma stav viss nelegalasi otra legalais. tas butu diezgan sarežģiti. vel ir virtuālās mašīnas, bet tām ir problēmas ar grafisko nodrošinājumu, ja Ramu un cieto disku vari norādīt cik vēlies tad es nevaru atcerēties vai Grafiskais ar tāpat gāja!

Link to comment
Share on other sites

Pievienoju divus papildus variantus, lai būtu normālāka aptauja.

 

Es par šito Origin vispār esmu uz pakaļas. Tā gaidīju BF3, domāju, ka būs pirmā tiešām aizraujošā un smukā spēle kopš DeltaForce 2 laikiem, a še tev - būs kaut kāda DRM miskaste jāinstalē. Paldies, iztikšu.

Link to comment
Share on other sites

Ponchiks_Labais
(labots)

NECITĒ PĒDĒJO RAKSTU, JOPTV!

 

Paldies par variantiem un par BF3....nu es nezinu par to es parāk nefanoju, bet kā spēle izskatījās vairāk nekā spēlējama (vismaz aziotā''zā ap to nav maza), es vairāk ļoti vēlējos SW, bet tagad saka, ka tas ar būs piesiets Origin. Jeb drīz tiešam sanāks atteikties no EA produktiem, kam isteniba ir liels frančīzu klāsts!

Labots - Artanis
Link to comment
Share on other sites

Ponchiks_Labais

Risinajums, japerk legalas speles un problemas nebus :)

 

 

Jā noteikti visi to var :D BF3 - FIFA12 - PES12 - visi šie produkti iznāk vienā laikā - neviena no šīm spēlēm (es stipri šaubos, ka var būt lētāk) nebūs zem 20 ls :D pat naivākajās cerībās :D FIFA pagājušā gada vel maksa veikalu plauktos ap 11 ls , anyway, tas ir tikai tādas trīs top speles, ko es gaidu, vēl jau ir SW, kurš kaut kad iznāks un vēl daudzi citi.....spēlejami (cerams) gabali. tas ir diezgan dārgi :D

Link to comment
Share on other sites

Tu savu iepriekšējo rakstu izlasīji? Nedod dies vēlreiz nospiedīsi pogu "citēt" uz pēdējā raksta...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ponchiks_Labais

Visu prieku boja. Bet visu svēto urķu priekša apzvēru, necitēt vairs (šaja rakstā). Tā bija tikai iekaršana tēmā.

Link to comment
Share on other sites

Mo4itajs

Uzzinot šo, skaidra bilde, BF3 netiks iepirkts. Vispār bezkaunīga lieta. Lai gan zināms, ka uz tādiem mirstīgajiem kā mēs, tāpat neviens neskatītos. Bet enīvei, tā ideja, ka sēž tavā datorā programma, kurai ir pieeja visiem failiem/infai, ir samērā nepatīkama. Katrā ziņā, domājams EA zaudēs, daudz, daudz, legālo spēlmaņu. Bet, ieguvēji tik un tā, jo spēle pre-orderota milzīgos skaitļos!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mani nebeidz parsteigt tas ka pat joprojām lielākā daļa hate'o EA tikai tapec ka tas ir kruti un socialā rinķi tas tevi padarīs pa baigo pacanu

 

izslasi steam EULA viņiem tieši tas pats ir jau kadus 5 gadus rakstīts

 

 

vienmēr rēku rauj kad cilveki domā ka vinjiem ir kaut kripatiņa privātuma iekš interneta

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...