Jump to content

E6750


Barclay
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

 

Intel Core 2 Duo E6750 ( 4m cache, 2.66Ghz, 1333Mhz) Standarta dzese

Šim verķītim pacēlu FSB no (135x8 līdz 270x8) Rezultātā ieguvu (2.66ghz, 2160MHZ) viss bootojās , strādā un procesora ātrdarbības maiņa manāma pat nelaižot testus.

 

3dmarks pat pie CPU testa parāda 3-4 fps apaļas nulles vietā.

Šaubas un bažas rodās palaižot Prime. Cik ilgi viņam būtu jāmoka procis, lai pārliecinātos, ka viss ir ok, jo cik lasīju Prime aprakstā tad tam vajadzētu notik vairākas dienas, taču man jau pēc 39 min tās temperatūras sāk tuvināties kritiskajām - proti 63 grādi, tādēļ pārtraucu Prime darbu , palika procīti žēl.

 

Palaižot 3 filmas un Crīzi 2 uz 3 stundām , vid temperatūra ir 53-55, kas ar nav maz.

 

Ko Jūs ieteiktu... Mest šito visu pie malas un atgriezties pie defa vai arī turpināt strādāt ar šadu sistēmu. Protams darboties ir patīkamāk , jo viss notiek krietni ātrāk.

 

 

Paldies.

 

Link to comment
Share on other sites

bet šim CPU tā ir standarta frekevence http://ark.intel.com/products/30784 2.66ghziztīri no putekļiem, uzliec labu termopastu piemēram Artic Silver 5 vai ar vēl ko ekskluzīvāku ar dimantiem sastāvā.

 

ja tev ir 1-2CM plānais kūleris nebrīnies.

uzliec k-ko spēcīgāku un lielāku un varēsi dzīt līdz 3.5ghz vo tad būs jūtams pieaugums

 

un MAX pieļaujamā ir 72C ??? dīvaini :p

 

 

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu, ko tu tur esi pacēlis? :D

Oriģināli šitam ir 333x8, bet ja plate tur, tad neaiztiekot voltāžu droši var likt 400x8, kas dos 3.2ghz ;)

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu, ko tu tur esi pacēlis? :D

Oriģināli šitam ir 333x8, bet ja plate tur, tad neaiztiekot voltāžu droši var likt 400x8, kas dos 3.2ghz ;)

 

Ņu es tev par šo rakstīju ,uz ko tu atbildēji ar speedstep Linku , bet še ka būs kas greizi.

Oriģināli man bija Fsb 135x8, tagad 270x8 , bet mainot šo skaitļus man nevis mainās GHZ , kas oriģināli ir 2.66 , bet Mhz , kas bija oriģināli 1080Mhz , tagad 2160 :)

BIOS ar kaut kāds greizs, jo veikt izmaiņas var tikai Abit guru, nu un protams bez mazliet līkām rokām arī neiztikt :D

Link to comment
Share on other sites

Kur tad tu maini to fsb? BIosā vai tai savā abit guru? Ja tev škiet, ka bios līks tad vienmēr jau var uzlikt citu.

Un par to speedstep, toreiz tu prasīji, kāpec tev izmainās frekvence windows vidē atkarībā no slodzes - tur citu izskaidrojumu neredzu ;)

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Biosā man ir atsevišķa sadaļa Abit guru , kur ir visas šīs OC iespējams un otra lielā sadaļa ir ventilatoru rpm , temp., regulēšana un monitorings.

Pašā biosā ( Ārpus šī guru) man OC iespējas netiek piedāvātas.

 

Arī tajā guru FSB maiņa ir tikai vienā vietā, kur arī to daru, tikai dīvaini kāpēc maiņas FSB speed nevis GHZ :)

 

šis gan nav mans kompis , esmu darbā, bet vispār kā izskatās tas guru :)

http://www.phoronix.com/image-viewer.php?id=652ℑ=abit_ab9_bios2_lrg

Labots - Barclay
Link to comment
Share on other sites

cpu frekvence = FrontSpeedBus x CPU multiplier

 

Nezinu kā lai vēl vieglāk paskaidro. Tākā cpu reizinātājs ir bloķēts(tu nevari to mainīt) tad oc būs tikai ceļot fsb

 

Ceļot fsb neaizmirsti sekot līdzi ramam, CPU:DRAM attiecībai, lai nesanāk tā, ka tu no rama gribi izspiest pāris ghz :D

Labots - duksis
Link to comment
Share on other sites

Vari ludzu pateikt matesplates modeli? (to var vislabak apskatit ar programmu CPU-Z)

 

Izskatas baigi divaini ka pirms tavas aktivitates sakshanas procesors staveja uz 135 * 8 = 1080 MHz kas pat tuvu nav vinja standartfrekvencei (333 * 8 = 2666MHz). Lidz shim nebiju redzejis nevienu matesplati kura pati TIK samazinatu procesora frekvenci.

Link to comment
Share on other sites

te ir viņa konfigurācija ko atsūtija uz PM

 

ABIT AB9 Pro Desktop Motherboards Intel P965 Express Chipset - Supports Core 2 duo

CPU : Core™2 Duo Processor E6750, LGA775 Pkg 2.66 Ghz, 4 Mb Cache, 1333 MHz FSB

Rams precīzi nezinu, esmu darbā - OCZ ar radiatoriņiem 2x2Gb DDR2

Barošana: Thermaltake PurePower 600W

http://www.overclock...urepower_600w/1

GPU: GTX 260

http://techgage.com/...fdale_arrives/2 proča dzese - 2 attēls , tas ,kas pa labi

 

kukaini laptopi nomēt vēl vair;ak mhz piemēram manam P8600 no 2.4ghz

nokrītās līdz pat 800mhz pie

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

ne nu jā bet kāpēc galda PC nevarētu būt tik pat taupīgs

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Tagad esmu uzlicis 333x8 , standarts. Bet temperatūras nu ir ļoti dīvainas. 35c mierā būtu ok, bet tikko palaižu testam kādu jaudīgu spēli tā ir ap 50 - 55 , protams , tikko iziet no aplikācijas viss ātri atdzesējas , bet standarta 2.66 , manuprāt, tas ir dīvaini :( Patestēju arī uzlikt 400x8 pie 1:1 Cpu:Dram nemainot voltāžas ( jo tad nosvilšu 100% ) temperatūras principā ir tādas pašas kā pie 333x8, bet nu es skopuma dēļ, lai nepirktu jaunu proci nometu atpakaļ uz standartu ) Vienvārd sakot iet man te karsti :)

 

Daudz esmu lasījies tieši par manas MB un CPU OC. Lai arī katrs procesors ir atsevišķs gadījums , tomēr vairākums ar tādu pašu dzesi un parametriem strādā ar 425x8 nemainot voltāžas.

 

Varbūt ir vērts pazemināt NB , pagaidām 1024 stāv ( it kā minimums) vai arī mainīt CPU:Dram. Kāda būtu pieļaujamā attiecība, protams, lai man "neizsūc" visu ramu?

 

Atvainojos, ja gvelžu muļķības , vienkārši visu daru tik tālu ,cik izlasu internetā pašmācības ceļā. Daudzi teiks "paliec pie 135x8 un neplēs drēbes" , bet vienmēr gribāz zināt ko jaunu , kā arī dabūt no sistēmas kautvai to , kas paredzēts pēc standarta

Labots - Barclay
Link to comment
Share on other sites

nu tad nomaini dzesi uz normālaku lai iet vēsāk un ieliec pāris fan iekšā korpusā

Link to comment
Share on other sites

Par ko vispār ir šeit radīta problēma? t.i. Tcase temperatūra E6750 ir 72°C, pietam Throttling sākas pie 100°C. Esmu pārliecināts, ka lielai daļai lietotāju, vasaras laikā, tie 72°C ir bijuši pārsniegti, bet nekas no tā nemainās...

Link to comment
Share on other sites

Tak mierīgi vari atstāt to 400x8, kā jau rakstīja pēc 70 grādiem ir jāsāk uztraukties, a tu te pa 50 :D

Link to comment
Share on other sites

Ir tā ka mana MB sāk bļaut pie 75c un slēdzas ārā pie 85c, to protams var mainīt.

 

Pa velti sacēlu brēku, vienkārši vislaik man temp ir biju 35-max 40 , tādēļ tagad man 50-55 likās kritiski , bet ja var vilkt līdz 70, tad jau viss ok.

 

Paldies visiem par veltīto laiku sniedzot atbildes.

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister
vai arī mainīt CPU:Dram. Kāda būtu pieļaujamā attiecība, protams, lai man "neizsūc" visu ramu?

C2D pročiem optimālā CPU:DRAM attiecība ir 1:1 , pie tās ar centies pieturēties . Kaut kur bija lasīts par šo , bet links laika gaitā ir pasējies . Ja jēdzīgi RAM`i , dzese un plate var celt FSB>400 MHz , tik RAM`am taimingi jāceļ augšā . Tev gan tur nekāda diždzese nav , tā ka skaties līdzi temperatūrām un čeko stabilitāti ar LinX .

Link to comment
Share on other sites

C2D pročiem optimālā CPU:DRAM attiecība ir 1:1 , pie tās ar centies pieturēties . Kaut kur bija lasīts par šo , bet links laika gaitā ir pasējies . Ja jēdzīgi RAM`i , dzese un plate var celt FSB>400 MHz , tik RAM`am taimingi jāceļ augšā . Tev gan tur nekāda diždzese nav , tā ka skaties līdzi temperatūrām un čeko stabilitāti ar LinX .

 

Nu te ir tā, ka mans Bios neļauj mainīt taimingu , varu tik rediģēs FSB , NB , CPU:DRAM att. un voltāžas

Link to comment
Share on other sites

Grossmeister

Ja netiec pie taimingiem tad tā būs , kā būs . A tava BIOS versija vispār uztur 1333 MHz pročus ?

Link to comment
Share on other sites

Atkal apgavojums , kas liek domāt. :) Mātene tur, Bios ir tīri no mātenes , jo pat OC veicu speciālā sadaļā Guru EQ , kas ir tikai Abit platēm un atrodās Biosā

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...