Jump to content

Jauna televīzora iegāde


mixxx2005
 Share

Recommended Posts

Ja ir pa kabatai, ieteiktu 32PFL6606H/12

/58 nav Latvijai domāti man šķiet, jābūt /12

Ja tomēr ņem šo modeli pameklē ar /12 galā.

Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

tas nozīmē ,ka DVB-T neies?

Principā iekrita acīs ,pateicoties saldajai cenai 270ls, kas Tevis dotajā modelī manai acij patiktu labāk?

Link to comment
Share on other sites

DVB-T ies, vienkārši Philipsam ir tāda padīvaina reģionu piesaistes sistēma. Var sanākt ka ar citam reģionam domātu versiju nenoskanēs visus kanālus, EPG nebūs latviešu burtu utt...

Latvijai domātajiem modeļiem jābūt ar /12 galā. Iespējams tie /58 ir pārdevēja fantāzijas lidojums.

Nu viņam ir LED, tātad plāns. Labs vidusmēra TV. Nav neta, bet to varbūt arī nevajag.

32" ir jaunais "tautas" izmērs. Ir CI lots, kur Conax CAMu ielikt (LTC veikalā maksā 26.60), ja gribēsi LTC VTV maksas kanālu viedkarti ielikt.

 

Man pašam ir 37PFL6606H/12 nesūdzos

Reku ir 32PFL5606H/12 :)

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

mixxx2005

To veikalu ieliku randomā, jo doma pašu TV ņemt ir ELKORā, kur viņs tagad ir akcijā skolai :D pa 278 ls,laikam...tākā vajadzētu būt /12

Netu pavisam noteikti nevajadzēs šim TV. Kā vispār iespaidi par PHILIPS? - kaut kā esmu labās domās par filipsu tv.

Link to comment
Share on other sites

Nu jaunie modeļi beidzot atpazīst Latviju kā DVB-T valsti, pirms tam bija jāliek Somija

Kā mediju pleijeris noteikti zaudē Samsungam, LG utt

 

Bet ja vajag tieši kā televizoru - teiktu ka labs

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Palasot šo tēmu, mani arī tā ieinteresēja. Kādu gadu atpakaļ iegādājos Philips 40PFL5605H12. Bildei nav ne vainas. Tagad radās vajadzība pēc vēl viena televizora, bet drusku mazāka un izlēmu iegādāties 32PFL5606H modeli. Bet man jautājums- vai Philips caur USB sliktāk rāda filmas, kā citi brendi?

Link to comment
Share on other sites

Te vairāk jāsaka,ka nevis sliktāk rāda,bet noteiktus failus neatpazīst vispār.

Jāskatās kādu failsistēmu(FAT ,NTFS) saprot tas USB ports teļļukā.

Sony,Philips mēdz nesaprast ,piemēram MKV,AVK failus(lielāki par 2Gb),kas šobrīd populāri .

Link to comment
Share on other sites

Par Sony gan nezinu, bet mans Philips rāda BDripus, kuri vienmēr lielāki par 2Gb...un kurus pārsvarā skatos no ārējā HDD diska. Var apturēt, turpināt skatīties, tikai padzīt uz priekšu nevar. Ar DVD gan kā kuro reizi sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Ja vairāk izvēlas kā media pleijeri, tad līderos liktu Samsung. Piemēram, tas pats Samsung UE-32C5000 atskaņo no usb mkv 1080p materiālu ar visu dts audio. Vēl ir testēts LG 32LH3000, kas arī 1080p video labi atskaņo, tikai dts nesaprot. Ja fails satur AC-3, aac vai mp3 skaņas celiņu, tad ar atskaņošanu nav problēmu. :)

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka pa netu bieži klīst padīvaini faili, es tomēr balsotu par ārējo media player kasti, jo vienmēr pastāv iespēja ka televizors neņems pretim.

Kā Samsungs uzvedas, ja MKV failā ir vairāki audio un subu celiņi? Rāda vispār?

Link to comment
Share on other sites

Samsungs ir kolēģim un saka ka audioceliņu un subtitrus var izvēlēties. ja labi noripots, tad ar visu menu un izvēlies pirms filmas skatīšanās gan skaņu, gan subtitrus.

Link to comment
Share on other sites

Shodien sazinājos ar Philips.lv un noskaidroju, ka TV markas beigāsaiz H ja ir 12 vai 58 nav nekādas nozīmes. Abi pilnīgi vienādi TV un vēl... ka 32PFL5606H nav 100Hz... Tas kas rakstīts instrukcijā ir mārketinga triks. Tas manī radīja pārdomas. Varbūt tiešām padomāt par Samsungu LED... sanāks drusku lētāk un labāk...

Link to comment
Share on other sites

Philips 40pfl5605h/12 jau man ir un tādēļ nosvēros uz Philips. Skatos to jau vairāk kā gadu. Normāls TV. Tikai man vajadzīgs vēl viens, mazākai telpai un izlēmu, ka 32" būtu piemērotāks. Un cena arī nav mazsvarīga.

Link to comment
Share on other sites

Tā tas varētu būt, it sevišķi skatoties filmas no HDD. Tikai tas konsultants no Philips teica, ka 5. sērijai ekrāns skatoties TV mirgo, salīdzinot ar 6. sēriju. pagaidām man pārdomas, vai Philips vai Samsung.

Labots - Stagars
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zinot, ka dažiem ir/ir bijis lietošanā tāds,vai stipri līdzīgs Philips plazminieks, vēlos uzjautāt, vai tagad būtu vērts paņemt pavecu, maz lietotu Philips 42PF9631d/10 labā stāvoklī par Ls 250?

Galvenokārt domāts SD TV, DVD un divx-u skatīšanai.

Elektrības patēriņš pēc parametriem tam skaitās 375w, bet cik ir vidēji? Jābūt, taču, mazāk?

Zinu, ka turpat par Ls 250 varētu dabūt jaunu kautkādu citu plazminieku, taču citiem nav attēla kustību izlīdzināšanas, kā šim, kas ir svarīgi.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

nu nezin kaa plazminiekam, bet LCDshkai 37pf9731d kustiibu izliidzinaataajs pienaacaas tikai SD avotiem

un 'p' pie 1080p noziimee pixels nevis progressive kaa gribeetos izlasiit

Link to comment
Share on other sites

tas fakts, ka izlīdzinātājs ir tikai priekš sd, ir zināms. nav īsti forši, bet ja pamatā tāpat skatās sd materiālu, tad var iztikt.

nez, kā jaunajiem philips-iem ir, vai pa vga/hdmi ieeju iebarotam datora signālam darbojas izlīdzinātājs?

Link to comment
Share on other sites

un 'p' pie 1080p noziimee pixels nevis progressive kaa gribeetos izlasiit

Drīkst uzzināt kur šo "pērli" Tu rāvi?

Standarta izstrādātāji gan paši ir citās domās:

System 2 (S2) with 1920 horizontal samples and 1080 active lines in interlaced scan with a frame rate of 25 Hz, 16:9 aspect ratio. Abbreviated 1080i/25.

System 3 (S3) with 1920 horizontal samples and 1080 active lines in progressive scan and a frame rate of 25 Hz, 16:9 aspect ratio. Abbreviated 1080p/25.

Labots - Rik0
Link to comment
Share on other sites

jaunam LG lētucim nav kustību izlīdzināšanas, taču, kā jau teicu, man tas ir svarīgi. atzīstu, ka šai ziņā esmu izlaidies.:)

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Drīkst uzzināt kur šo "pērli" Tu rāvi?

tad kad izveelas tv ne tikai peec korpusa kraasas un cenas tad visaadas neafisheetas nianses izpeld

tas 'p' ir par konkreeto 2006. gada 9k modeli http://www.p4c.phili..._10_pss_eng.pdf

"Full HD LCD display, 1920 x 1080p" noziimee Pixels un Progresive pat signaalu nenjem pretii, bildes apstraade un atainoshana arii Interlaced

2007. gada modeljus arii laidu garaam, jo matrica un pretii njemtais signaals jau bija Progressive, bet bildes procesings Interlaced un piedevaam LAN ports bij amputeec

Link to comment
Share on other sites

progressive ir labi, taču praksē 9.sērijas philips kautkā pamanās lieliski attēlot dažādas kvalitātes ieejas signālus, arī bez visa progressive, kamēr daudzi citi tikai tad smuki rāda, kad padots tikai labs signāls. turklāt, pat visaugstākās klases pioneer plazminiekiem tā arī neieviesa kustību izlīdzināšanu. tad, kāda jēga no tāda augstas klases raustekļa? tad, tiešām, var meklēt jaunāko un lētāko tv, bet ko ar to darīt, kad pierasts pie gludas bildes?

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

tad kad izveelas tv ne tikai peec korpusa kraasas un cenas tad visaadas neafisheetas nianses izpeld

 

Mjā, par šitādiem jokiem ražotājus vajadzētu aiz &^%&^% pakārt.

Link to comment
Share on other sites

...pat visaugstākās klases pioneer plazminiekiem tā arī neieviesa kustību izlīdzināšanu...

Varbūt, tur vienkārši nekas "neraustījās" :)

Link to comment
Share on other sites

Varbūt, tur vienkārši nekas "neraustījās" :)

 

speciāli gāju pioneer veikalā (kad tāds bija) pētīt. raustījās tāpat, kā uz jebkura cita tv. pārdevējs vispār nesaprata, ko es gribu.

Link to comment
Share on other sites

Es ar nesaprotu, ko tu gribi, jau 4 gadus lūru Pioneer PDP-507XD un man nekas neraustās ...

Labots - ivo
Link to comment
Share on other sites

es ticu,ka tu to neredzi. lielākā daļa nemaz nezin, kā izskatās, kad tv attēls, horizontāli pārvietojot kameru, neraustās. arī kinoteātrī to pašu raustīšanos viņi neredz. laimīgi cilvēki, jo viņiem der lielāks produktu klāsts un attiecīgi ir lielāka cenas un dizaina izvēle.

Link to comment
Share on other sites

Tad jau uz CRT TV, drošivien, arī viss raustās - sporta pārraižu laikā kamera tak visu laiku pārvietojas, labi ka es arī neko nemanu.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

pilniibaa piekriitu @Uldiss, raustaas(strobeejas) arii izslavinaatais Pioneer, laimiigie kas neredz

 

Philips kustiibu izliidzinaataajs ir obligaata opcija, arii ja paretam nokljuudaas un kaads objekts izjuuk gabalos,

bet visaa visumaa skatiities ir tiikamaak

Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Es ar esu no tiem, kuriem raustās :)

 

->boto

Vot, kakraz crt tāpēc rullē, ka situācijā, kad kamera seko sistai hokeja ripai, tur viss i ideāls, a lcd iraid pakaļā neatkarīgi no cenas (neesmu vēl lietojamu redzējis).

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

Mjā, par šitādiem jokiem ražotājus vajadzētu aiz &^%&^% pakārt.

taaa jau ir pagaatne un attieksme bij civilizeeta no Philips puses - bez iebildeem ljaava atgriezt aparaatu,

naakamaa gada modeli es izlaidu, jo LAN ports bij pazudis, beigaas panjeemu 42pfl9703h

nu jau trinos laizos ap Philips 46pfl9706(t vai h)

Link to comment
Share on other sites

crt tāpat raustās (strobē), gan 50, gan 100Hz-nieki, izņemot tos dažus modeļus, kuriem ir izlīdzinātājs

Link to comment
Share on other sites

Tā Philips reklāma ir nekorekta - attēls tik briesmīgi raustās tikai pārkompresētam galīgi dranķīgas kvalitātes video...

Tāpat nevar tak skatoties pa LTC sporta pārraides ar ~3Mbps gribēt redzēt augstas kvalitātes bildi dinamisku kustību laikā, BD vai televīzijas pārraidei ar normālu bitreitu bilde ir pavisam cita.

Link to comment
Share on other sites

tas norādītais video ir tikai priekšstats par ideju un ir ļoti neass. faktiski, uz datora no youtube to labi nevar parādīt, jo dators visus video tāpat rāda ar strobe efektu, tāpēc tur speciāli ir pārspīlēts neapstrādātais materiāls.

reāli dzīvē izskatās ļoti labi - visu laiku saglabājas attēla asums, gan ātrā, gan lēnā kustībā.

ir arī softiski pleijeri datoram, kuriem var ieslēgt izlīdzināšanas funkciju.

šogad tikai philips 3. sērijai vēl nav kustību izlīdzināšana. pārējiem, uz augšu, ir. kad blakus stāv 3.sērija un 5.,6., 7. ir skaidri redzamas, kā 3. izceļas ar savu raustīgumu (strobēšanu). citu zīmolu grabažas raustās tāpat, kā philips 3.sērija. pēdējā laikā sony ir sācis likt normālus izlīdzinātājus, taču arī ne visiem modeļiem.

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...