Jump to content

Labs atskaņotājs ar mikrafonu?


torch
 Share

Recommended Posts

Čau visiem boot'istiem! Ir vajadzība pēc laba atskaņotāja ( vēlams ne skārienjūtīgo ) ar labu mikrafonu, lai pēctam var klausīties un visu labi dzirdētu. Cenu diapazons +- vienalga. Visas citas fīčas arī +- mazsvarīgas, nevajaga spēlītes vai ko tik vēl iekšā. Galvenais, ka labs mikrafons un var kādu mp3 ielikt iekšā.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

1. Pareizi ir mikrofons nevis mikrafons;

2. Atskaņotājam mikrofona nebūs, Tev vajag diktofonu.

Link to comment
Share on other sites

ok pareizrakstības upuri :)

 

Pie lietas, diktafons neder, jo ir vajadzīgs tieši atskaņotājs kur var arī mūziku klausīties. Gribu redzēt, kā es diktafonā redz likšu mp3 iekšā. Nebūtu vajadzība tieši uz tādiem kuri ir ne skārienjūtīgie ņemtu kaut ko no apple

 

Paldies, ceru uz atsaucību ;)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nezinīc

Torch, kas tev par mobilo telefonu?

 

+/- visi telefoni ir aprīkoti ar diktafona funkciju, vai tad ne? Un mp3 arī daudzi telefoni atbalsta...

Labots - nezinīc
Link to comment
Share on other sites

Man ir Galaxy S2 Samsung, bet kāds tur sakars?

 

Mp3 ir domāts vispār atsevišķi. Man nav vēlme lietot telefonu šajā gadījumā.

 

Vēljoprojām gaidu ieteikumus par labiem mp3 ar diktafonu. Any one?

 

Paldies ;)

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tev drīzāk ir jāmeklē labs diktafons ar media player funkcijām. Skaties SONY, OLYMPUS, utt lapās. Scandisc Sansa vēl nāk prātā. Philips.

Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Nu ja Tev cena tiešām mazsvarīga, tad skaties uz šo te. Ir testēts un mēģināts, ieraksta zvērā, un atskaņo arī neslikti.

Link to comment
Share on other sites

Cenu diapazons +- vienalga. Visas citas fīčas arī +- mazsvarīgas, nevajaga spēlītes vai ko tik vēl iekšā. Galvenais, ka labs mikrafons un var kādu mp3 ielikt iekšā.

tascam dr07, sony pcmd50 tā uz ātro, bet pieņemu ka tādi jau ir katram otrajam daudzmaz nopietnam pro audio ražotājam

jeb pielietojums būs lekciju un būtlegu ierakstīšana personiskām vajadzībām ?

Link to comment
Share on other sites

Jūs man te sadevāt mega pro aparatūru. Gribētos ko mazliet vieglāku, jo lietotājs nebūšu gluži es, bet apskatīšu kādu no Jūsu varintiem. Būs vien drošvien jāņem kaut kas no Tornis ieteikumiem.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

No vecākiem modeļiem prātā nāk Cowon iAudio X5, bet tādu tagad ar uguni neatrast. Jaunie modeļi visi ar tačskrīniem. Mani tā ekrānbakstīšanas mode nesaista.

Link to comment
Share on other sites

Nav nekas pret iPod kā tādu, bet, atvainojos, neatradu kaut kā specenē ieraksta funkciju un , vēlreiz atvainojos, pat ja ir, tad sūdu tu ar to nano ierakstīsi. Diktafoniem parasti ir normāls mikrofons ietaisīts.

Link to comment
Share on other sites

Tornīti - ieraksta funkcija ir diezgan normāla , nav jau superuberpizdukruta , bet lietojama ir .

Link to comment
Share on other sites

vispār jau visiem šiem pleijeriem mikrofons tikai ir, nevis ir labs, un pārsvarā paredzēts diktafona funkciju veikšanai, varbūt autors var papūlēties uzrādīt vajadzīgo pielietojumu devaisam sekmīgākiem ieteikumiem

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam ir vajadzīgs diktofons profesionālām vajadzībām

Pārdodu Olympus Pearlcorder L400 100ls

Kondīcija pilnīgi jauns

 

 

http://www.ebay.com/itm/Olympus-Ultra-Compact-Pearlcorder-L400-Micro-Csstte-Rec-/310308576222?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item483fd51bde

 

http://www.olympusamerica.com/cpg_section/cpg_support_product.asp?id=174

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

audio_spoks

Aga, tofika autors kā traks brēca pēc mikrokasetēm. Un vēl gatavojās tajās MP3 ierakstīt. :sarkasms: :sarkasms: :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...