Jump to content

kamera video klipiem


Propaans
 Share

Recommended Posts

Sveiki, jā zinu, shii teema jau izrunaata un izvilkta. Bet nu uzdosu velreiz so jautajumu - tatad, es gribu filmeet, monteet videoklipus, ko man izveleties liidz kadiem 250ls? Kaadi ir galvenie parametri pec kuriem buutu javadaas, kuras kameras varetu but lidz tadai summai ar labi treknu kadru skaitu sekunde, lai varetu lietot "slowmotion" efektu. Luuuuudzu, ljotui svariigi, jau nedeljaam lozhnjaaju pa atsauksmeem un uz tik daargu pirkumu negribas tapat vien iekrist ar kaasi.. :)

 

paldies jau ieprieks :)

Link to comment
Share on other sites

skaties kameru kura māk 60p jeb 60FPS tas būs neliels slow mo kad samazinās līdz 24fps

 

120fps kamera būs ap 500ls

 

un riktīgas kas filmē 1000fps maksā dārgi

 

nu ir šāda te http://gizmodo.com/3...kingly-powerful Casio EX-F1 fotokamera ar video funkciju

bet tie lielie FPS tiek panākti uz masas izšķirtspējas But when you shoot in 1200fps, you end up with a bizarre 336x96, really long and thin.

 

video no tās fotokameras

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Grūti jau pateikt, kādus klipus taisies filmēt, bet ar 250Ls vērtu kameru var nofilmet tikai mājas video. Pa 250Ls nav iespējams nopirkt labu statīvu, bet bez statīva principā neko kvalitatīvi nofilmēt nevar! Lai nofilmētu ko nopietnāku, vajag vismaz desmit reizes dārgāku kameru un tad nekādu slowmotion nebūs.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

ai nu Didzi beidz :D:p

cilvēks grib sākt nodarboties ar video un tu saki kad nekas nesanāks ja jebūs kameras pa 2.5kls

 

galvenais ir saturs un tad kvalitāte.

viens ar lētu kameru uzfilmēs labāku un baudāmāku materiālu nekā cits ar tehniku pa 10kls

Link to comment
Share on other sites

Propaans

Didzi, jēga dzīvot, ja tāpat mirsi? Reāli tavam postam nav jēgas :D

Nu man video kamera vairāk interesē :)

Nu tad, ko labāk ņemt, tiešām atsauksmītes vajag :)

Link to comment
Share on other sites

Ja Propaans būtu teicis, ka filmēs mājas video, tad vispār klusētu, bet ja taisās klipus filmet un montēt, tad izteicu tikai savu viedokli. Nu jā, kas nu kuram klips. Lai ko nopietni filmētu, kamerai jābūt iespējai ar roku regulēt asumu, diafragmu un baltā balansu. Pārslēgšanai jābūt ar sledzīšiem , nevis caur menu bakstoties pa monitora ekrānu ar taukainiem pirkstiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu bet ko darīt cilvēkam kad nav naudas, nepirkt kameru un krāt 2.5k ?

 

esi izpalīdzīgs cilvēks pameklē un paskaties Didzi kādu modeli to vari ieteikt pa tiem 250Ls, ja esi zinoš šajā jomā

 

ko Tu pats pirktu ja tev būtu tikia 250Ls video kamerai atvēlēti ?

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Propaans

Sveiki, taisu jau atkal otru tādu pašu topiku. Biju jau jautājis par videokamerām, nevienu īsti spēcīgu atbildi tā arī nesaņāmu. Šeit ir kāds cilvēks, kurš zin, kuri videokameru parametri būtu jāņem vērā, kas ir tas svarīgākais un vai var ieteikt pie reizes kameru ar hd līdz 250-280LVL :)

Es negribu nopirkt šo preci un apjaust, ka pēc 2 nedeļām es varēju nopirkt ko 2x vērtīgāku par to pašu cenu.. Ar videokameru es gribu veidot klipus savai mūzikai.

Link to comment
Share on other sites

ziedlapa

Hmmm... Mans paziņa dažas dienas atpakaļ nopirka Panasonic NV-GS300 3CCD.Bilde ļoti laba,arī montēšanas iespējas vieglas,nav vajadzīgs super dators.Nu tikai vienīgi,ka filmē uz mini DV kasetes. Un starp citu to ,,slowmotion,, var panākt arī ar video montāžas programmu.Nu bet ja ir alerģija pret kasetēm,tad neko.Tad dārga kamera,dārgs dators

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...