Jump to content

Age Of Empires Online


Fliize
 Share

Recommended Posts

Spēle iznāk 16. augustā, tātad reāli jau parīt būs dabūjama, pie tam pilnībā par brīvu! Vai te ir kāds, kas iznākšanas dienā jau iemēģinās? Es noteikti! Daļēji tādēļ. ka jauniRTS iznāk tik ļoti reti :/

Daudzus noteikti atbaida noformējums, atzīšu, ka mani arī jaunais virziens neiepriecina, jo izskatās, ka ir domāta maziem bērniem.. Biju ļoti neapmierināts, bet tā kā relīze teju ir klāt, no lēmu paskatīties, kāds ir gameplay no betas...

Gameplay - tāds, kādam tam būtu jābūt, vecais labais AoE ir atgriezies! 4 resursi, pasaules brīnumu celšana un viss pārējais.. Un par grafiku, redzot kā tas viss kopumā izskatās, noformējums ir patiešām labs, godīgi sakot, man pat bija problēmas iedomāties citādāku noformējumu o.O ļoti multenīgs, bet kopumā izskatās patiešām labi.. Daudzviet esmu izteicies ļoti negatīvi par spēli, bet tagad domas pilnībā mainījušās. Linkā arī video, kas man lika pārdomāt..

 

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Es nezinu (un arī nav īsti interese), kas tas par "Age of Empires Online", bet vai tu esi spēlējis veco labo Age of Empires 2 Conquerors expansion online? (Voobly)

Link to comment
Share on other sites

Esmu jā, sen atpakaļ, kad vēl bija zone.com. Tad, kad to aizvēra, ir sanācis tik pāris reizes uzspēlēt un beigu beigās pārgājju uz AoE3.. Kā ir ar AoE2, spēlētāju daudz un kādos līmeņos? Es noteikti neko no spēles neatceros :D

Ja tev patīk AoE2, iesaku iečekot AoEO, ļoti līdzīgs, un būs iespēja atkal būt n00bam :D Izskatās, ka nevienu spēle neinteresē, es tik paskatoties info safanojos:D

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Kā ir ar AoE2, spēlētāju daudz un kādos līmeņos?

Ieiesi jebkurā diennakts laikā un atradīsi sev pretinieku(-us) Parasti 2-3min laikā, ilgākais ko var nākties gaidīt (vairāk attiecināms uz 4v4) būs kaut kur 15min.

 

Kāds līmenis? :whistle3:

Kā lai labāk atbild, ja tu spēlēsi gadu no vietas katru dienu vismaz 2h, tad varbūt tu skaitīsies nedaudz labāks par viduvēju spēlētāju. :D

Tur ir tādi pro, ka augstāku līmeni pat iedomāties grūti.

Ja tu ar viņiem uzspēlētu tagad LAN'ā tu galvotu uz visu naudu, kas tev ir, ka viņi čīto. hehe :D Arī pēc mēneša tu nesaprastu "kas par na***" :D

 

Bet, protams, ir ļoti daudzi "average" spēlētāji.

 

Pietiekami atbildēju? :)

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Mums pašiem Latvijā bija viens tāds eksperta līmeņa spēlētājs (raibs), pret kuru ir nācies spēlēt .. Viņš pamanījās vienmēr man uzbrukt jau ar vērā ņemamu locinieku baru tad, kad man īsti vēl nebija ko sūtīt mežā malku cirst, lol .. :D

 

Starpcitu, varbūt kādu vakaru sametamies kopā un uzspēlējam AoE2 Conquerorus? :)

Link to comment
Share on other sites

Es noteikti piebiedrotos ;) ļoti sen nav spēlēts, varētu paņūboties :D Un jā, tu pietiekami atbildēji. Kura versija tiek spēlēta?

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

1.0c, ja nemaldos, ir pēdējā un spēlētā versija ..

Link to comment
Share on other sites

Sekoju kopš pirmās info par šo spēli.

Cerams, ka nenosprāgs kā CoH: Online :(

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Neesmu līdz šim ar GameRanger spēlējis AoE2, bet varētu būt, ka tas ir vienkāršākais un ērtākais variants - visi saraksta nikus, kāds izveido spēles istabu ar paroli, kuru tad arī iemet te, visi savācas noteiktā laikā un visi dara viens otram pāri .. :crazy_pilot: Tiesa, nezinu, cik ļoti GameRanger ļaus draudzēties tiem, kam oriģinālā un tiem, kam nepārāk oriģinālā spēle. Zinu, ka GR itin labi abas frontes sadraudzē Stronghold 1.1 versijā, gan jau arī tad AoE nevajadzētu būt izņēmumam.

Link to comment
Share on other sites

Ja nemaldos, AoE2 nav nekādas starpības, oriģināls vai nē, nav takš ne CD key, ne kkāda aizsardzība.. GR biju iemēģinājis, viss čill, galvenais lai versijas sakrīt ;) 1.0c vai 1.0e, viena no tām ir oficiālā, otra fan-edit...

Vēlāk iepostošu niku, gan GR gan AoEO :p

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Neesmu līdz šim ar GameRanger spēlējis AoE2

 

Tiesa, nezinu, cik ļoti GameRanger ļaus draudzēties tiem, kam oriģinālā un tiem, kam nepārāk oriģinālā spēle.

Ja nemaldos, AoE2 nav nekādas starpības, oriģināls vai nē..

 

galvenais lai versijas sakrīt. 1.0c vai 1.0e, viena no tām ir oficiālā, otra fan-edit...

:stop: zivs un Fliize, neiesaku GameRanger, jo

1) tur principā spēlē tikai noobi

2) Voobly ir ērtāks! + Interfeis daudz pievilcīgāks. :good:

 

Tā kā, ja spēlējat tad vienīgi caur Voobly (plus tur ir reitinga sistēma un var uzlikt paroli, lai tikai savējie tiek istabā un daudzas citas labas lietas)

 

Vajag 1.0c, kas ir oficiālā versija. ;) Un vienalga oriģināls / neorģināls jums tas AoC. ;)

 

Ceru, ka atbildēju uz visām neskaidrībām.

Labots - Gigenieks
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Nu, par to izmantojamo klientu jau pa lielam taču ir vienalga - galvenais, ka tāds ir un ar tādu (jebkādu) var vienkāršā veidā izveidot privātu spēli, ko šajā gadījumā gan Voobly, gan GR prot :)

 

Piereģistrējos tajā Voobly pie viena, ja nu kas, ja nu kaut ko sadomājam :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

galvenais, ka tāds ir un ar tādu (jebkādu) var vienkāršā veidā izveidot privātu spēli

Gluži kā: filmu var skatīties DVDRip formāta bez full HD un var arī skatīties BluRay un ar 1080p. Abos gadījumos filmu noskatīsies. Tikai jautājums, kurš no variantiem ir ērtāks, baudāmāks, ja ir pieejami abi (aka GR vs. Voobly) ?! :declare:

Labots - Gigenieks
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

GR vismaz līdz šim nav diskonektējis manu konktu nezināmu iemeslu dēļ, atšķirībā no Voobly :) Un salīdzinājums ar filmu ir nevietā - es spēlēju (skatos) nevis GR vai Voobly (sort of atskaņotāju), bet pašu spēli (filmu) :)

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Neiet runa par single player, bet gan multiplayer un tādēļ salīdzinājums ir vietā :choke:

zivs, izskatās, ka tu uztver manis doto ieteikumu par Voobly kā "mācišanu". Un liekas tev tas nepatīk.. :sorry:

 

Bet saproti, es esmu spēlējis visos tajos saitos GameRanger, Voobly (pirms tam bija IGZ; un daudzus gadus atpakaļ arī GamePark). Un spēlējis nevis 1 vai 20 spēles, bet 1000+ un es zinu pēc pieredzes kur ir ērtāk, labāk, vieglāk utt.

 

Ja tu būtu braucis ar &/ testējis u.tml 300 mašīnas, savukārt es tikai 3, tad es vairāk uzticētos Taviem padomiem (ieteikumiem) nevis paļautos uz savu "loģiku". :declare:

 

Viss ko gribēju pateikt. :argue::biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Nu, es taču nestrīdos, kas labāks, kas sliktāks - man galvenās funkcijas no tādiem starpniekiem kā GR un Voobly - lai spēj savienot vairākus spēlētājus vienā telpā un zem paroles :) Pārējais ir totāli sekundārs ;)

 

Es taču nesaku, ka "davaj visi tagad lietojam GR/Voobli, jo es tā teicu!" - man tas ir pilnībā sekundāri. Bet tas, ka Voobly regulāri Time-out taisa, tas gan drusku tracina (nē, ar internetu viss ir kedās) ;)

Link to comment
Share on other sites

Tad kur galu galā GR vai Voobly? Man personīgi vislabāk patika zone.com serviss, ātri un ērti bija. Varbūt vajadzētu saskaipot grupu un tur visas problēmas izrunāt? :D

Link to comment
Share on other sites

FunyRoger

Pusstundu paspēlēju un uninstall. Likās nu šausmīgs mēsls. Un to savu free to play birku viņi var iebāzt vienā vietā, ja netaisies maksāt (pietam diezgan smukas summas ar konversiju $=eiro) vari aizmirst tur kaut ko jēdzīgu sadarīt.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Nu, jā, šamie drusku tur par traku bāžas ar to maksāšanu virsū ... bezmaz sajūta, ka tā ir nevis bezmaksas MMO ar Premium kā papildiespēju, bet gan šausmīgi limitēta Demo versija, kur bez pilnās spēles versijas pirkšanas - nu nekādi .. :(

Link to comment
Share on other sites

AoEO paspēlēts tagad ir, atļaušos izkratīt savu sirdi :D

Grafika - neizskatās slikti, bet dīvaini gan un pie tā pierast liekas diezgan nereāli.. Kādēļ spēlei, kura galu galā ir par karu, ir jāizskatās kā multenei?

Paši kvesti - tā jau daudzveidīgi sataisīti, nav visu laiku viens un tas pats jādara, bet stulbi, ka tie ir OBLIGĀTI jāpilda.. Spēlē būs visas tās pašas problēmas kas WoW.

PvP - pagaidām nekāds. 1v1 vai 2v2 ar random pretiniekiem, kuri dažreiz tiek sadalīti pilnīgi nesabalansēti, ja kādam ir lvl 20 pilsēta, tas galīgi nenozīmē, ka viņš ir manā līmenī ar 20 lvl pilsētu..

Nemaksājot spēli kaut kautcik izbaudīt ir grūti, jo vienīgais ko vari darīt ir kvestoties un spēlēt ar sliktu aprīkojumu PvP.. Bet tā kā šis galu galā ir AoE, nopirku launch offer otrajā dienā par 1200ms points, kas bija ok cena, salīdzinoši, ka pirmajā dienā tā bija 3600 ms points o.O Ir tak jāatbalsta šamie, lai pilnībā nenorok AoE sēriju...

Link to comment
Share on other sites

Fliize, cik tāda punktu kvantitāte maksā naudas izteiksmē?

 

Biju spēlējis AoEO betu, tur varēja valkāt zilās mantas (violētās gan nebiju ieguvis īpašumā). Tagad tikai zaļās, pat sākuma kvestos iedotās zilās jāpārdod tirgotājam. Neredzu jēgu spēlēt bezmaksas režīmā.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā nevarēja nopirkt vienkārši 1200 punktus, es nopirku 2000, kas man sanāca 18Ls ar kapeikām pērkot offgamerā, 800 punkti paliek nākamajiem addoniem. Free režīms ir kā demo, bez premium civilizācijas spēlēt nav jēgas, pārāk daudz ierobežojumu.. Steigties nav kur, spēlei pagaidām ir pārāk daudz nepilnības - PvP ir drausmīgs! Forši mēģināt spirināties ar 20lvl pilsētu pretī 40...

Link to comment
Share on other sites

Vispar deretu saspelet kadu speliti niks man tur trejastis un varat mani pievienot friend saraksta ja velaties.

Paslaik esmu lidz 12lvl ticis un bez naudas teresanas ir doma vismaz vel kadu laiku premium kontu nepirkt jo pagaidam spele tiesam ir nestabila.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nestabila jau viņa nav, personīgi neesmu saskāries ar nekādām problēmām, bet ļoti apgraizīta un brīžiem liekas nepabeigta/sasteigta... Cerams, ka tiks izlaisti pači, kas visu saliks pa vietām, jo potenciāls ir, diemžēl ir arī potenciāls, ka viss aizies pa pieskari un atmirs kā CoH Online :/

Link to comment
Share on other sites

Sadabūju sev AoC un dabūju, lai šis uz Win7 iet un reģistrējos iekš voobly, ir interesenti, kas gribētu paķēpāties? :p

Link to comment
Share on other sites

Es te arī paspēlēju age of empire online, Spēlēju ar bezmaksas versiju. Teikšu, ka iekš multipleyer ļoti var just, ka tiem, kas spēle ar maksas versiju ir daudz vieglāk uzvarēt, kaut vai tikai tāpēc ka tikai maksas versijā ir pieejami uzlabojumi, kas palielina damage par 50% un vairāk utt. Tā kā, ja grib normāli šo spēli iekapāt tīklā, tad ir jāpērk maksas versija. Vēl arī čābīgi tas, ka ja spēlē ar bezmaksas versiju, tad nevar izvēlēties multiplayer pretiniekus, tie tiek iedoti randomā, kuri pārsvarā ir jau ar daudz augstāku līmeni, attiecīgi labākiem uzlabojumiem. Cik saparatu ar maksas versiju var uzcelt tādu arenu un tur tad var pats taisīt mačus un aicināt spēlētājus.

Link to comment
Share on other sites

Arēnā anyway neko jēdzīgu nevar izdarīt, jo lai sadabūtu cilvēkus, tev jāizmanto ļoti neizdevies čats... Nākamnedēļ gaidāms patch, redzēsim, ko šie izlabos. Esmu 36 līmenī un neredzu jēgu turpināt spēlēt, jo 1) Jāpilda debīli kvesti 2) PvP ir nožēlojamā līmenī. Ja nekas nemainīsies, tad būs vien jāatgriežas pie AoE3...

Link to comment
Share on other sites

Ā nu tad būs interesanti sagaidīt viedokli pēc jaunās vesijas no pirktās versijas īpašniekiem. Es tagad svārstos pirkt vai nepirkt, biju domājis ka arēnā var sakarīgi sabīdīt maču. To arēnu var uzcelt tika ar pirkto versiju. Ja pēc jaunās versijas nekas diži pvp nebūs uzlabots tad laikam nav jēga iegādāties.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...