Jump to content

Ieskiet jaunu portatīvo (spēlēm) līdz 500Ls


Diversants
 Share

Recommended Posts

bet pie manis neko kvalitatīvāku par dell neatradīsi, tam asusam pēc gada/diviem gan jau kad sāksies problēmas savādāk reti kad ir !

  • Patīk 3
  • Slikti! 5
Link to comment
Share on other sites

atkarigais

@ DJWoX

Pēc gada vai diviem problēmas var sākties pilnīgi jebkam :D

Pēc tava teiktā sanāk, ka man jau tie 2 gadi jau pasen ir cauri. Mož mest viņu uzreiz ārā? Negaidīt kad sāksies problēmas :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

gan gan, dažreiz ar dell insipion/ vostro sērijai sākas kādi ņiķi enģes paliek vaļīgas vai ir parādījies kāds defekts, bet asus un acer datoriem tas ir izteiktāka, vismaz pēc manas pieredzes!

Es pats ja otro gadu lietoju Latitude E6400 un man nav bijušas nekādas problēmas, ja vien neskaita pārinstalēšanu ko savas "gudrības" pēc ir nācies veikt.

ja pērk tik dārgu datoru 400+Ls tad es izvēlētos kvalitatīvu datoru!

  • Patīk 1
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Domugrauds

Nesaprotu kāda jēga pirkt lapsi spēlēm? Nopērc staciju ar i7 un dzenā līdz vemšanai tās spēles

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

androidz

Tas Asus par savu cenu izskatās afiģenna labs!

 

Bet neviens netraucē uzklaucīt DjWoxa piedāvājumu. Vai varēs piedāvāt kaut ko tikpat labu un pa līdzīgu cenu,

 

Par kvalitāti runājot Dell lētā gala portabļi diez vai ir labāki par Asus. Pēc pieredzes, lētā gala Asusam kādus 3 gadus apakaļ bija problēmas ar enģēm, bet to Asus serviss remontēja bez problēmām.

Link to comment
Share on other sites

Diversants

Paldies par ieteikumiem!

 

Un pērku laptopu jo pats mājās esmu ne pārāk ilgi, jo strādāju par stjuartu un ik pa laikam esmu 12-14h viesnīcās gan Latvijā gan ārzemēs, pie tam tā ir mobilitāte.

 

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nesaprotu kāda jēga pirkt lapsi spēlēm? Nopērc staciju ar i7 un dzenā līdz vemšanai tās spēles

No sērijas - priekš kam tev mobīlais telefons, pieslēdz fiksēto lattelecom telefonu un runā cik uziet pa lēto.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

bet pie manis neko kvalitatīvāku par dell neatradīsi, tam asusam pēc gada/diviem gan jau kad sāksies problēmas savādāk reti kad ir !

Es jau saprotu, ka tev vajag piedāvāt visiem savus Dell`us, bet visticamākais tu nekad mūžā Asus rokās neesi turējis, vai arī esi nopircis pussabrukušu lūzni ss.lv pirms 100 gadiem un tagad ņemies te muldēt, ka vārdu sakot Dell ir vienīgie labie datori visi pārejie ir lūžņi un hlami tagad visiem jāiet pie tevis iepirkties ? Bez tam daudzos pētījumos Asus ir labāki rezultāti nekā Dell

Dell VS ASUS

 

Dell kopējie reitinga punkti : 61 no 100

Asus kopējie reitinga punkti 69 no 100

Pievērs uzmanību, ka Asus ir labāks Performance ziņā, Tech support, Innovation 5 no 5, Dellam 3 no 5 Customer Satisfaction 5 no 5, Dellam 4 no 5

Labots - Dr. Nick
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

esmu labojis pietiekami gan asus gan ar citus brendus, viena ar apple un sony nav sanākusi darīšana. cik pats esi taisījis ko ? varētu uz kādu alu nu dzīvē parunāties ne šeit tik pļēgurot ! un es atzīstu arī dell nav tie paši labākie un kad ir problēmas, bet dell servis ir galvastiesu pārāks par citiem un ja kas notiek visu var ļoti ātri atrisināt

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

esmu labojis pietiekami gan asus gan ar citus brendus, viena ar apple un sony nav sanākusi darīšana. cik pats esi taisījis ko ? varētu uz kādu alu nu dzīvē parunāties ne šeit tik pļēgurot ! un es atzīstu arī dell nav tie paši labākie un kad ir problēmas, bet dell servis ir galvastiesu pārāks par citiem un ja kas notiek visu var ļoti ātri atrisināt

Nu tas ir ļoti apšaubāms pirms 3 gadiem savam Inspirionam radās gļuki displejam, t.i. ik pēc kāda laika ekrāns uz pussekundi noraustās melns un tad atkal nostabilizējas un paliek normāls, tā arvien biežāk, tad aizvedu Rīgā uz servisu garantijas laiks vēl 2 mēneši tā viņš tur nostāvēja kādas 5 nedēļas, it kā sataisīja, bet pēc tam viņam uz korpusa no paša stūra līdz gandrīz vidum uzradās švīka (iespējams izskatās, ka ar skrūvgriezi, redzams iespējams netīšam vai kaut ko skrūvējot pie malas) viņi it kā neko nezinot blablablalbalbla.. Tā arī neko neņēmās taisit, bet vēl pasaka, ka es pats esmu jau atvedis tādu, pats sašvīkājis un ja nepatīk pašam jāmaksā par remontu, tā kā neko labu par viņu servisu, nemaz nerunājot par attieksmi, man nav ko teikt.

Link to comment
Share on other sites

kurā vietās tas serviss bija būs jāparunā, bet tā jau ir cilvēku vaina pārsvarā. un tas kad tad vēl nebija viss tik organizēts kā tagad :(

tev viņš vēl ir ? varbūt gribi pārdod ejošu/neejošu

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

kurā vietās tas serviss bija būs jāparunā, bet tā jau ir cilvēku vaina pārsvarā. un tas kad tad vēl nebija viss tik organizēts kā tagad :(

Lai gan cik tagad esmu dzirdējis serviss tiešam ir uzlabojies pa šiem gadiem, paziņa nopirkusi kaut kādu Inspirion tur gribēja videokarti overklokot, pēc tam videokarti nevarēja piedabūt pie dzīvības draiveru pāŗinstalēšana, tad nu aizveda uz servisu un pēc 2 dienām jau strādā kā jauns.

Starp citu es nesaku, ka Dell ir slikti datori tieši otrādi es domāju, ka tie ir galvas tiesu pārāki par HP, Acer, Toshiba, Samsung. Tagad par servisu neņemos neko teikt, jo 3 gados jau daudz kas mainījies. Man nav nekas par to, ka tirgo lētus Dell lapšus, būtu videokarte kaut kāda labāka par to ATI HD 550v pats būtu nopircis :)

EDIT: man vairs viņa nav, par spīti švīkai vēl nesen izdevās par viņu 150 Ls izdabūt cenu pat neviens negribēja parunāt zemāku, varbūt vajadzēja vairāk prasīt mhmm........

Apskatīju piedāvājumus, sorry sajaucu tagad ir arī viens ar ATI HD 5470

Labots - Dr. Nick
Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

haha, pozitīvs! lai palieto viņu pāris mēnešus un uztaisa ahujeno pozitīvo verdihtu :D tātad- tikai nesaprotams - vai tu pats apjēdz ko raksti?

Labots - pcen
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Jāpērk ar steigu ugunsdzēšamais un jātur blakus, cik nav gadījumi jau bijuši. Jūtams, ka vēlās interneta "ballītes" atstājušas pēdas. grin.gif

 

Ja cilvēkam ir kaut mazākā kompetence klēpjdatoru iekšējā uzbūvē, tad viņš nekad nevērtēs dzesēšanas sistēmu pēc caurumu skaita korpusā. Caurumi bez gaisa cirkulācijas sistēmas nedod neko un pat traucē normālai aktīvai dzesēšanai. Pamats

ir pareiza gaisa cirkulācija un pareizi korpusa materiāli, kas apliec visus karstošos elementus un izpūš siltumu laukā. Tā kā, ja nav sajēga, tad labāk nepostē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Gan jau kamēr geimojot neturēsi klēpī tikmēr tur nekas nepārkarsīs, klēpī turot reti kurš nesāktu karst.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Studentss

Tas Asus N53SV tiešām izskatās zvērā jaudīgs par saprātīgu cenu.

Uz šitā varētu renderēt uz vella paraušanu!

Link to comment
Share on other sites

Nu jau nedēļu lietoju šo Asus, pagaidām +/- esmu apmierināts

+ viss griežas uz nebēdu (spēļuki, full hd filmas un tml)

- gribas nedaudz piesieties korpusam, klavieres centrs biki ļodzās, pie stingrāka taustiņa piespiediena, jūtama kustība, bet tas tā...

- nepatīk lādēšanas ligzdas novietojums, kreisajā pusē.

 

kādu 1h no vietas dzenājot crysis2 lapsis bija manāmi uzkarsis, bet pieļauju ka tas normāli.

 

ja interesē kādas precīzas nianses, droši jautājiet, mēģināšu atbildēt :)

Link to comment
Share on other sites

Tas Asus N53SV tiešām izskatās zvērā jaudīgs par saprātīgu cenu.

Uz šitā varētu renderēt uz vella paraušanu!

 

 

nesūdzos uz sava dell inspiron ar i7-2630 un GT525m renderējas AE un Pr bēdu nezinot :D

arī spēles var mierīgi paspēlēt uz šī :)

Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kāda jēga pirkt lapsi spēlēm? Nopērc staciju ar i7 un dzenā līdz vemšanai tās spēles

 

Protams ka pa līdzīgu cenu stacionarais spēlēs un netikai spēles izcērt portatīvo vienos vārtos, šeit ir labs raksts par šo tēmu:

 

http://www.toppc.lv/2011/08/24/portativie-datori-ir-lenaki-par-galddatoriem-ar-lidzigiem-parametriem/

 

Bet ja daudz ceļo, kā tēmas autors, tad portatīvais ir vienīgais risinajums, citādi protams ka pirkt portatīvo spēlēm, ja paredzams ka viņš tāpat stāvēs pie vada nav īsti gudri ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...