Jump to content

AMD kodolu vēršana


matains
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Problēma sekojoša - BIOSā aktivizējot ASRock UCC un saglabājot uztādījumus, līdz ar Enter nospiešanu kompis kā pēc elektrības pazušanas apstājas, tad pēc sekunēm 3 palaižas (ventilatori griežas), bet nekādu dzīvības pazīmju - vienkārši melns ekrāns. Uz reset pogu nereaģē. Izslēdzas tikai turot power pogu, un pēc tam startējoties BIOSā rādās, ka opcija ir [enabled], viss būtojas, bet absolūti nekādu izmaiņu - prasts x2 555 BE. Ir lasīts par nestabilu darbību, par kodolu vēršanu pa vienam, bet man - nekā tamlīdzīga. uzkāršanās un tad it kā nekas nebūtu mainīts.

mātene: ASRock N68C-S UCC

Procis: AMD Phenom II X2 555 BE

baroklis: FSP ATX-400PNR

video - iebūvētā.

 

Vai es kaut ko esmu palaidis garām? Vai arī tā arī jāizskatās neveiksmīgai kodolu vēršanai?

Link to comment
Share on other sites

Izliecies

Man arī bija Phenom II X2 550, mātesplate gan Gigabyte GA-MA770T-UD3P. Arī mēģināju atslēgt kodolus, bet, cik atceros, tas neizdevās, un ieslēgt datoru varēja tikai tad, kad ar skrūvgrieža palīdzību tika uz īso salaistas jumpera adatiņas.

Link to comment
Share on other sites

matains

Vakarā mēģināšu apdeitot biosu, šobrīd man ir priekšpēdējā versija. jaunākajā šie esot atjaunojuši UCC kodu.

Link to comment
Share on other sites

TaPaKaH

Izslegshanas ir normala paradiba kad pirmo reizi pielieto kodolu vershanas opcijas.

Ja nePOSTo - ari, normala paradiba, zhel, shoreiz nepaveicas .. vari meginat 3 kodolu darbibu, ja plate tadu atbalsta.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

matains
(labots)

skaidrs, tad laikam arī ar BIOSu neņemšos. Pa vienam šī plate nepiedāvā vērt. Paldies, ka atviegloji man liekas pūles :) Likās jau aizdomīgi, ka atverot proča iepakojumu, uz procesora ieraudzīju treknu pirksta nospiedumu - jau radās aizdoma, ka šo eksemplāru kāds jau ir testējis. Jā, jā, esmu paranoiķis spiteful.gif

 

Tad jāķeras pie klokošanas sarcastic.gif

Izskatās, ka procim varētu uzštellēt http://www.pcper.com...U-Cooler-Review no vecās am2 sitēmas, bet nez vai tas būs labāks par oem kūleri? laikam vienkārši jāeksperimentē. Teorētiski jau tas Athlonu 64 X2 4200+ (winsdor) nelaida sasilt tālāk par kādiem 40-50 grādiem, bet TDP jaunajam Phenomam uzrāda pat par 9w mazāku.

Labots - matains
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...