Jump to content

World of Tanks anyone?


Alkoholokausts
 Share

Recommended Posts

Bomaars/C12

Vispār deļ tādas spēles pirkt pc ...štrunts ne spēle, kad viņi iemācīsies optimizēt spēli...

 

Bomāram kā vienmēr jāiespamo, man po pa cik tu paņemi,


Nestreso, savus tankus dabūjis nēsi? Club versija ir pati sūīgākā...tāpēc tā cena jau ir pasālīta...  Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

štrunts ne spēle

Priekš tevis var būt bet kuram tas tavs viedoklis interesē ? 

kad viņi iemācīsies optimizēt spēli...

Optimizācija par šiem 4 gadiem ir ļoti mainījusies protams uz labo pusi.

Laikam sen tu viņu neesi spēlējis jo ar intel CPU viņa ļoti labi griežas!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

 

 

Optimizācija par šiem 4 gadiem ir ļoti mainījusies protams uz labo pusi.


Tā tik ir optimizācija, vajadzīgs jaunākas paaudzes i7 par 350e, un video par 250e lai spēlētu sakarīgi, ar 10 gadus vecu grafiku, optimizācija ir tāda kā par paraugu paņemsim nepabeigtu spēli, stranded deep, es nerunāju par viņas saturu šobrīd, bet par to kāds udens un kā viss parējais izskatās, bet iet uz 1kodola kkādas low video kartes... 
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nē nu jā spēlēt sakarīgi ir stiepjams jēdziens es saprotu, bet lai nebūtu dropu zem 60...ja kādam 144hz monis tad zem 144fps nu jābūt tādiem dzelžiem...

Link to comment
Share on other sites

Tā tik ir optimizācija, vajadzīgs jaunākas paaudzes i7 par 350e, un video par 250e lai spēlētu sakarīgi, ar 10 gadus vecu grafiku, optimizācija ir tāda kā par paraugu paņemsim nepabeigtu spēli, stranded deep, es nerunāju par viņas saturu šobrīd, bet par to kāds udens un kā viss parējais izskatās, bet iet uz 1kodola kkādas low video kartes... 

Nu ko tu vari pārspīlēt! Lai sakarīgi uzspēlētu šo spēli derēs praktiski jebkurš i5 procesors sākot ar otro paaudzi un videokarte kas ir kaut kur GTX960 līmenī uz 1080p izšķirtspējas būs ļoti komfortabli spēlējams. Ja neliek maksimālos iestatījumus pilnībā pietiks arī ar i3 6100 un kādu GTX950 līmeņa kartiņu. Jā spēlei nav jauna grafika bet priekš saviem gadiem viņa izskatās pat ļoti labi, paskaties labāk kā izskatās jaunais Fallout 4 un Assasins Creed Syndicate vot tur garfika ir kaut kāds pēdējais mēsls it sevišķi ja paskatās kāds šobrīd ir gads un FPS tur vispār pamatīgi iespārda tā ka nestāsti te kārtējās sevis izfantazētās pasakas.  :mrgreen:

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

a kur esmu teicis ka tas fallout pēc grafikas ir paraugspēle, nu jā var ar i3 spelet bet te tu piemineji atslēgas vārdus ne max...

Link to comment
Share on other sites

nu jā var ar i3 spelet bet te tu piemineji atslēgas vārdus ne max...

Ne visi spēlē uz max un tu to lieliski apzinies! Atliek vien nedaudz nogriezt ēnu kvalitāti uz fps jau būs jūtami augstāks bet vizuāli tas praktiski nebūs redzams.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Nē nu jā, bet tas nenozīmē to ka tas ir dīvaini ka wot devloperi nevar optimizēt spēli kurai sakarīga peļņa.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu jā, bet tas nenozīmē to ka tas ir dīvaini ka wot devloperi nevar optimizēt spēli kurai sakarīga peļņa.

Tas jau ir izdarīts līdz ar daudz kodolu atbalstu! Pamēģini uzspēlēt viņu tagad tavas domas mainīsies! Zinu ka uz AMD agrāk viņa gāja ļoti sūdīgi! Bet tagad viņa māk izmantot vairākus kodolus kas priekš AMD ir liels pluss.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Šobrīd slinkums mēģināt lai atkal to spēli izdzēstu pēc 3 dienām(2x jau tā bija), jo man viņa ātri apnīk...

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

Šobrīd slinkums mēģināt lai atkal to spēli izdzēstu pēc 3 dienām, jo man viņa ātri apnīk...

Acīm redzot kačāji nepareizos tankus vai arī visu laiku zaudēji ? Arī grafika šai spēlei tagad ir labāka līdz ar HD tankiem un jaunajām tekstūrām kas izskatās daudz labāk.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

 

 

Es vispar nesaprotu par ko tu te cepies?

 

Es necepjos, man tikai interesēja uz kādiem dzelžiem citi spēlē, lai saprastu vai man ir viss ok, jo likās ka spēlei vajadzēja lidot, bet nekā.

 

Bomārs ar Toliku varētu uztaisīt jaunu tēmu un tur karot, atkal kārtējā tēma airs*** ar bezjēdzīgiem postiem, kas nevienam neko nedod.

 

Kurš šovakar pēc 21:00 gribēs pabraukt vadā?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas arī jo World of Tanks ir labāka grafika nemaz nerunājot par vadību un visu pārējo! 
 

muļķības, world of tanks stipri zaudē grafikās war thunder pēc 1.53 jaunā patch un dagor engine 4.0 es ieliktu salīdzinājumu grafikas video starp abām spēlēm, bet tāds vēl nav pēc 1.53 patch kas pamatīgi uzlaboja visu, kā arī vadāmības, fizikas war thunder ir labākas, tur vienā spēlē ir gan lidmašīnas gan tanki, world of tanks ir tikai tanki un pat tad tā spēle netiek līdzi tāpēc ka viņu izstrādātāji neko nedara, war thunder forumā ja ieraksta par kādu gļuku, personīgi kāds no vadības atbildēs un ļoti iespējams jau nākamjā patch tas ir izlabots.

Link to comment
Share on other sites

War Thunder nekas tur nav labāks! Geimplejs tur vispār ir tāds riebīgs par grafiku vel var pastrīdēties es dodu priekšroku w.o.t grafikai jo tā izskatās labāk it sevišķi HD tanki. Turklāt World of Tanks ir nesalīdzināmi populārāks spēlētāju vidu.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

es dodu priekšroku w.o.t grafikai jo tā izskatās labāk it sevišķi HD tanki.

es zināju, ka wot ir slikta grafika, bet tik ļoti? Tev hd tanki skaitās labi? War thunderā tankiem ir pieejamas kaudzēm tekstūru (kamuflāžas jeb skinus var nokačāt viņu lapā, ir ļoti daudz kvalitatīva satura, taisīti pēc vēsturiskām fotogrāfijām ar ļoti lielu precizitāti, wot'ā šādi nevar) un 4k ir standarta izšķirtspēja, wot ar savu hd var iet atpūsties! 

 

 

Geimplejs tur vispār ir tāds riebīgs

gameplay riebīgs, kas tie par murgiem tur gameplays ir tāds pats + vēl papildus fīčas kā lidmašīnas utt.

 

 

Turklāt World of Tanks ir nesalīdzināmi populārāks spēlētāju vidu.

Populārāks uzreiz nenozīmē labāks.

Lieki piebilst, ka war thunderā ir daudz lielākas mapes, reālistiskākas nekā wot

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

un 4k ir standarta izšķirtspēja

Jā un tādā arī visi spēlē!  :mrgreen:    

wot ar savu hd var iet atpūsties! 

Tur jau tā lieta ka atpūšas War Thunder nevis World of Tanks! Vārdu sakot ej un spēlē to sū*u un nesmirdini šeit nav tēma par War Thunder!

gameplay riebīgs, kas tie par murgiem tur gameplays ir tāds pats

Ka tik ne arī tās ir divas pilnīgi dažādas lietas. 

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā un tādā arī visi spēlē!      

ja nesajēdz kā tas darbojas labāk paklusē, tas ir pajāt vai tu spēlē uz 1080, 1440p utt, 4k tekstūra izskatīsies labāk nekā hd! piezūmo tankam tuvumā ar 4k tekstūru un hd un pasaki ka nav atšķirības, ja pateiksi ka nav atšķirības, pieraksties vizītē pie acu ārsta 

 

 

Tur jau tā lieta ka atpūšas War Thunder nevis World of Tanks! Vārdu sakot ej un spēlē to sū*u un nesmirdini šeit nav tēma par War Thunder!

tak nestreso nu ir pierādīts ka war thunder ir labāks, ja nespēj uztvert acīmredzamas lietas, tad sēdi biksēs un spēlē tālāk to savu mēslu world of tanks

Link to comment
Share on other sites

tak nestreso nu ir pierādīts ka war thunder ir labāks, ja nespēj uztvert acīmredzamas lietas, tad sēdi biksēs un spēlē tālāk to savu mēslu world of tanks

Un kā tad ir pierādīts ka viņš ir labāks ? Ja jau viņš ir labāks tad kāpēc viņu spēlē tik maz spēlētāju salīdzinājumā ar W.O.T ? To tu vari kaut kā izskaidrot gudriņ ? War Thunder ir mazs un melns uz World of Tanks fona!

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un kā tad ir pierādīts ka viņš ir labāks ? Ja jau viņš ir labāks tad kāpēc viņu spēlē tik maz spēlētāju salīdzinājumā ar W.O.T ? To tu vari kaut kā izskaidrot gudriņ ?
 

 

tu tak pīpē spaisu vai ne, tas ka ir populārāks nenozīmē labāks! protams ka wot ir vairāk spēlētāji, jo tas iznāca agrāk un citu alternatīvu tai spēlei nebija! zini s klases mersedess arī nav tik populārs kā golfs, bet vai tādēļ golfs ir labāks, ne sūda nav!

Link to comment
Share on other sites

zini s klases mersedess arī nav tik populārs kā golfs, bet vai tādēļ golfs ir labāks, ne sūda nav!

Tu tiešām par stulbu izliecies ? Njā tev jau nav citu variantu tā spēle tak ir par velti ja viņa būtu tik laba viņa jau sen būtu apsteigusi World of Tanks bet redz kā cilvēkiem nepatīk un viņi vienkārši negrib viņu spēlēt!  :mrgreen: Tas ka tev viņa patīk man ir pie kājas!

Labots - Toļiks
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Fantamass
World of Tanks nenoliedzami ir labāka un interesantāka spēle.

Būs vien jāpiekrīt tevis rakstītajam to War Thunder es paspēlēju kādu stundu un izdzēsu World of Tanks atkal ir pavisam cita spēle kuru var spēlēt un viņa vienalga neapnīk tā pat kā kādreiz tas bija ar CS 1.6 man liekas visa lieta ir spēles atmosferā kuras War Thunderam galīgi nav!

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

10lvl 5gabali stav angara un put,nesaista vairs WOT.Armored Warfare liekas sobrid sakarigaka.

Link to comment
Share on other sites

 

 

10lvl 5gabali stav angara un put,nesaista vairs WOT.Armored Warfare liekas sobrid sakarigaka.

zeltu pirki? 

Link to comment
Share on other sites

112,TYPE59,IS-6,LOWE viss par zeltu.4 gadus speleju ap 15k kaujas. Vari tacu profilu apskatit,ari RU serveris.Niks tads pats,ka te.Un principa talak par 7lvl bez prema ari gruti ies.Sudraba maz,pieredze ar lenu krajas.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Kādu nedēļu spēlēju ar 280x un starpība ir jūtama, zemākais fps tā arī ir kādi 45, bet vidējais virs 60fps. 3d mark fire strike ar 7950 6100, 280x 7400. Takā starpība ir jūtama, cits jautājums vai 60eur vērta :)

Link to comment
Share on other sites

Fantamass
Kādu nedēļu spēlēju ar 280x un starpība ir jūtama, zemākais fps tā arī ir kādi 45, bet vidējais virs 60fps. 3d mark fire strike ar 7950 6100, 280x 7400. Takā starpība ir jūtama, cits jautājums vai 60eur vērta

Settingos nogriez ēnas būs tev vel vairāk FPS. 

Labots - Fantamass
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Par ko dod medaļu ?

Медаль Книспеля I степень

5p9mbq97vjr2swlewnlw.png

Labots - Sleepy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Žēl ka zaudēju.Loti žel ka nevar video atkartojuma apskatities :/

ll_412495639.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Armored Warfare liekas sobrid sakarigaka.

Uzspelēt jau var par War Thunder pavisam noteikti viņa ir labāka, interesantāka bet par World of Tanks šaubos jo nav viņa tik pārdomāta un arī grafika tur nemaz neizceļas daudzi teiks ka World of Tanks ir slikti optimizēta spēle lai gan tanī pašā brīdī kur Armored Warfarē būs 55fps World of Tanks uzrādīs 75fps kad abās spēlēs ir uzlikti maksimālie iespējamie uzstādījumi 2560x1440 izširtspējā. Manā skatījumā Armored Warfare ir kaut kāds mix starp War Thunder un World of Tanks tikai ar jaunākiem tankiem grafika ir tādā pašā līmenī ir vietas kur viņa ir labāka un kur sliktāka. Jaunais Armored Warfare arī aizņem veselus 51GB brīvās atmiņas un vel viņai ir tāds mīnuss kad serveri lādējas daudz ilgāk nekā teiksim World of Tanks kur viss notiek momentāli.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Līdz ar DX11 atbalstu Tankiem FPS ir ievērojami uzlabojies.

Labots - Design
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
1 stundu atpakaļ, Maris77 teica:

Šeit ir vēl kāds šis spēles cienītājs? 

Ir. =D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...