Jump to content

SMS pakalp


Agriz13
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Lietoju Amigo karti. Lieta tāda ka ik pa laikam atnāk sms ar tekstu "vip status pagarināts" .. un ar to novelk ap 2Ls ... gribeetu zinaat kaa uzzinaat kur tiek tas vip status pagarinaats un kaa to atsleegt .. ?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Novelc apenes un pārbaudi, tur arī ir tas pagarinājums ;) Sorri, autor, piegdiena drīz. Tev plus no manis.

 

Amigo gadījumā nebija zem LMT?

 

Bet ja nopietni, atinstalē no sava telefona, kura modeli es nezinu, visas liekās lietotājproblēmas, uz Jūsu paša atbildību.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Agriz13
(labots)

Pameeginaashu ar to STOP ... suuta no 1819

 

 

Pret to stop atrakstiija "thanks" ... varbuut tagad viss ok... nez ... bet paldies par visu ;)

Labots - Agriz13
Link to comment
Share on other sites

Un ja nu tas STOP uzliks, ka novelk dienā dvacāru? Jāgriežas pie sava operatora, jālūdz noskaidrot, kāda tieši paaugstinātās maksas pakalpojuma sniedzējs ir iesaistīts un jāuzprasa tā kontakti. Tad jāgriežas pie šī pakalpojuma sniedzēja un jānoskaidro, kā atteikties. Ja tas nepalīdz, tad atkal pie sava operatora un jāstāsta, ka pakalpojuma sniedzējs "XXX" neko nav atslēdzis, kaut gan solījis. Protams, vēlams visu komunikāciju ar paaugstinātās maksas pakalpojuma sniedzēju veikt rakstveidā un/vai ierakstot sarunas.

Link to comment
Share on other sites

Agriz13
(labots)

Un ja nu tas STOP uzliks, ka novelk dienā dvacāru? Jāgriežas pie sava operatora, jālūdz noskaidrot, kāda tieši paaugstinātās maksas pakalpojuma sniedzējs ir iesaistīts un jāuzprasa tā kontakti. Tad jāgriežas pie šī pakalpojuma sniedzēja un jānoskaidro, kā atteikties. Ja tas nepalīdz, tad atkal pie sava operatora un jāstāsta, ka pakalpojuma sniedzējs "XXX" neko nav atslēdzis, kaut gan solījis. Protams, vēlams visu komunikāciju ar paaugstinātās maksas pakalpojuma sniedzēju veikt rakstveidā un/vai ierakstot sarunas.

 

man ir amigo karte ... (priekshapmaksa) takaa tur neko daudz nevar novilkt :)

 

--------------

Paiet laiks un atnaak atnaak taa pasha sms ar to pashu tekstu ... laikam vieniiga iespeeja iet pie pasha LMT un tur prasiiit kas un kaa atsleegt :(

Labots - Agriz13
Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
BigBoiOfficial

ja jums atsuta 1881 ka abonoments pieslēgts vai kaut kas par pagarināšanu un cenu uzrakstiet atpakaļ uz to pašu numuru STOP (pakalpojuma nosaukums) man bija tas pats es aizsūtiju STOP GAMEBOX kāds bija izmantojis manu numuru lai kaut ko nopirkt

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...