Jump to content

ipad? vai vērts?


janko100
 Share

Recommended Posts

Sveiki! ir doma tuvākā laikā pirkt datoru, acis metu uz planšetēm. Pašlaik izvēle kritusi uz ipad2. Cik lasīju ta ar viņu nevarot draugos spēlītes paspēlēt. Moška ir kāds cits variants ko varat ieteikt

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Viennoziimiigi neiesaku iPad njemt. Tas ir viens no Apple produktiem, kam neredzu iisti pielietojumu. Ja runaa par GPS izmantoshanu masiinaa oo, tad ir 100% veerts pirkt. Citaadi nee. Esmu lietojis un personiigi neatradu pielietojumu. Tehniski godiigi sakot, nekas spiidosh. Ir patiikami facetime, ja cilveekam ir Mac, vai iPhone otraa galaa. Skype miili lietot, tad noteikti Wifi+3G versija jaanjem. Ja ljooti liela kaare peec shaadaam lietaam, saista plash applikaciju, speelu skaits tad buus ok. Bet es personiigi izveelee prieksroku dodu Blackberry PlayBook.

Labots - Nettwerk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja taisies ar datoru tikai gultā ziņas lasīt un varbūt kādu filmu paskatīties (arī gultā), tad pērc tik nost. Nekam citam gan tie mēsli nav derīgi.

Darklight: zini ja kāds uzdrīkstas par mēslu nosaukt vienu no populārākajiem produktiem pasaulē , viņam vajdzētu norādīt uz kaut ko satriecošu labāku ? Kā arī vēlams sniegt pamatotu eksperta skaidrojumu - kāpēc.

Link to comment
Share on other sites

Te varbuut vari pasmelties domas:

 

http://www.google.lv/search?hl=lv&client=firefox-a&hs=jKC&rls=org.mozilla%3Aen-US%3Aofficial&q=10+reasons+to+buy+an+ipad&oq=10+reasons+to+buy+an+ipad&aq=0L&aqi=g-L2&aql=&gs_sm=c&gs_upl=142255l142451l0l144225l3l2l0l0l0l1l119l181l1.1l2l0

 

Pasham vinjsh neko neizsaka, varbuut labaak kaadu laptopu par to naudu panjemt, Crysis uz vinja toch neies :D

Labots - GaryII
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Es jau nu neņemtu tikai tāpēc, ka viss, ko tu ar viņu dari, ir saistīts ar aiTjūņiem, kas ir viena, liela bloutvāre.

Link to comment
Share on other sites

janko100

Nu ja viņš labi strādā internetā un draugos varēs kādu spēlīti uzlaist ta k''apē nepaņemt

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Paņem un paspēlējies, nepatiks - pārdosi, ta ta liela muiža. :sleep:

Link to comment
Share on other sites

iPad ir ierīce mobilo aplikāciju dzenāšanai, nevis īsts dators. Tam nav normālas failu sistēmas.

 

Ja gribi maza izmēra datoru, tad ņem macbook Air 11'. Tas ir iPad izmērā. Jaunie ir ar Lion opereni, intel i5 proci un SSD diskiem. Ļoti ātrs, viegls un neliela izmēra. Lieliska manta.

 

Bet tikai izklaidei un internetam/email/you tube iPad ir labu labais. Uz iPad ir visādas spēles, labākas nekā draugos, need4speed, angry birds :rolleyes:

Labots - MarisO
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ņem vērā, ar ko es mājās nodarbojos, tad tā ir weba lasīšana un pāris dokumentu uzrakstīšana. Pēdējo var izdarīt ar google dokiem.

Līdz ar to 90% datorlaika aizpildījuma es varētu paveikt ar planšeti.

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Ja gribi maza izmēra datoru, tad ņem macbook Air 11'. Tas ir iPad izmērā. Jaunie ir ar Lion opereni, intel i5 proci un SSD diskiem. Ļoti ātrs, viegls un neliela izmēra. Lieliska manta.

Jā un Macbook jau arī maksā tik pat cik iPad :DApple Macbook Air 11" 859 Ls Apple iPad WiFi 239 Ls

Un modelis ar 3G un WiFi - Apple iPad 319 Ls

Labots - Dr. Nick
Link to comment
Share on other sites

kāpēc gan nepaņemt kādu netbuku pa pārsimts Ls ? ij normāli spēlītas varēs padzenāt, ij kādu filmu palūrēt, i dokumentus uzrakstīt.

pašam ir 10" netbuks, esmu apmierināts.

Bij sanācis palietot ipadu 10 minūtes, un personīgi neredzu nevienu sakarīgu priekšrocību attiecībā pret netbuku

Labots - lmx
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

nez es labāk paņemu ipad kaut viss lētāko nevis slikti uzbūvētu netbooku ar crapy ekrānu un bateriju. kādas tad tu spēles vari padzenāt uz netbooka ? ipad ir ideāl aspēļu platforma ar ļoti daduz sakrīgām vizuāli skaistām spēlēm, uz android ar iznāk bet lēnām lēnām, un kā tu viņu šūpuļkrēslā vari paņemt ?

iPad WINS

  • Patīk 2
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Kā papildus device iPad mājaš ir ļoti laba manta. web/mail lieliski, galvenais, ka paņem un viss, jau strādā, nav jābootojas utt. Kā vienīgo gan, nebūtu prāta darbs, vismaz kādu rakstāmašīnu katā derētu kur kaut vai kādu filmu torrentos ievilkt, vai ko garāku uzrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

ja vajag k-ko garāku rakstīt piepērkam klāt bluetooth klavieriun pieslēdzam pie ārēja displeja. viss vairāk neko nevajag, ideāls datora aizvietotājs

a filmas/seriālus es pārsvarā esmu sācis skatīties online strīmojot. un nekādu problēmu tik jaatrod labs piedāvātājs. un tur ar ipad klāt ar to pašu pārveidotāju

un tad jau pilnīgi pietiek mājās ar vienu ipad un viss dzīve ir pilnīga :p

iesaku pamēģināt Hrjum

 

es domāju kad vismaz tā tuvākajā nākotnē varētu būt. jo man vairāk mājas neko nevajag, jo darbs uz mājām nav jānes

Labots - DJWoX
Link to comment
Share on other sites

Outsider

ipad.. ierīce tiem, kam slinkums pacelt pakaļu, lai pieietu pie pāris metru attālā datora

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

ja vajag k-ko garāku rakstīt piepērkam klāt bluetooth klavieriun pieslēdzam pie ārēja displeja. viss vairāk neko nevajag, ideāls datora aizvietotājs :rofl:

69$ par klaviatūru? 39$ par adapteri?:wtf: Mjāaa uzreiz top skaidrs, ka runa iet par Apple ražojumu.

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

...ja kāds uzdrīkstas par mēslu nosaukt vienu no populārākajiem produktiem pasaulē ...

 

Lielāko popularitāti pasaulē jau neiegūst labākie produkti, bet gan produkti ar labāko reklāmu.

Tas, kopā ar pazīstamu zīmolu, veido masu psihozi. Un neviens, kas šīs psihozes rezultātā nopircis produktu, nekad neatzīsies, ka tas nav labs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

darklight

Ok, varbūt pārspīlēju, nav jau gluži mēsls. Bet vienalga tā ir spēļumanta cilvēkiem, kam nauda kabatu spiež, nevis dators. Un autors minēja, ka vēlas pirkt datoru.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...