Jump to content

Droidfouna baterija un QVGA - vai tiešām ir tik slikti?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

martinno

Nē, no tā 2.2 vai 2.3 baigo starpību nejutīsi. Bet, ja uzliksi 2.3.3 vai 2.3.4 ar Cyanogen Modu, tad gan pavērsies plašākas iespējas - tiek unlockotas samērā daudz fīčas.

Un jā - garantija zūd.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    16

  • Nettwerk

    9

  • martinno

    8

  • Kams

    15

Nu biški jau pacietīšos-tikai painteresējos pagaidām.

Starpcitu Samsung mājaslapā pie Galaxy MINI lietošanas instrukcijas ir pierakstīt Gingerbread-tad jau varētu būt, ka Samsungs tiešām kaut ko cep augšā.

Link to comment
Share on other sites

cigorinsh

Man jau savam galaxy mini Gingerbread ir jau kops junija sakuma...un pirms ~nedelas jau iznaca officiali.

 

edit: Oficiali laikam ir tikai Krievija pagaidam. Bet no ta nopludusa ar neko neatskiras.

Labots - cigorinsh
Link to comment
Share on other sites

Negribējās kakāt iekšā vēl vienu tematu tapēc jautāju šeit.

 

Ir sanācis tā, ka tuvāko nedēļu laikā plānoju pāriet no savas vecās nokia n79 uz droīdfōnu un gribētu uzjautāt Jums ieteikumus, padomus kādu tad lai īsti ņem.

Kā jau kārtīgs LMT klients es, protams, skatos ko šie piedāvā no mazcenas (VIP klientu telefonu sarakstu vēl nav sanācis laika caurskatīt), taču patlaban acis metu uz LG Optimus Black vai Sony Ericsson XPERIA Neo, kas pa manam ir tādi diezgan pieņemami mid price andrīši.

 

Vēl tiku metis acis uz Desire pusi, bet nu baterija turot labi ja dienu so ir garām.

 

Tātad rezumējums: meklēju telefonu, kas varētu būt mans kompanjons turpmākos ~2 gadus (jā, nemainu es jamos tik bieži kā daži labi), itkā jau uzlādēt varu katru vakaru, taču būtu jauki ja varētu izvilkt 3-4 dienas taupīgi lietojot (gadījumiem, kad dodos baudīt dabu n stuff :D ), wifi gps un citas pašsaprotams lietas un cenu kategorija mazcenas (nomaksas?) telefonam ne vairāk par 10 ls mēnesī papildus sarunām/abonēšanai.

 

Būtībā pats jau varētu izvēlēties uz labu laimi, bet nu gribētos paņemt labāko, kas būtu manā budžetā.So paldies jau par ieteikumiem :)

 

p.s. atvainojos par wall of text

p.s.2 negribu win mobile 7, iOS, symbian, gribu androīdu šoreiz

Link to comment
Share on other sites

Tominjsh

SE ARC lietojot droiidu peec paredzeetajaam funkcijaam - webs, twitteri, FB, maili, sms ar deelj eertuma tiek kaudzeem jau tagad suutiiti, etc - diena max. Ja tikai zvaniit, tad varbuut divas.

 

Desire - taa pati diena.

 

Man domaat ka visi vinji vienaadi, ja netiek lietoti 2 ienaakoshajiem zvaniem dienaa

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bateriju problēma nav nekas speficisks droīdiem un smārtiem vispār.

Tā ir bateriju tehnoloģijas nespēja tikt līdzi aizvien pieaugošajām aparatūras prasībām.

Gan telefonos, gan datoros gan autiņos.

Prasās pēc kādas pamatīgas revolūcijas bateriju tehnoloģijā.

Link to comment
Share on other sites

e-bay pilns ar resnajām baterejām, mans HTC Hero pēc diviem gadiem, laikam tiks ar tādu aprīkots.

 

Ķīnieši sola 3x ietilpīgāku aķīti pa salīdzinoši lētām (protam neņemšu lētāko) naudiņām.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...