Jump to content

Droidfouna baterija un QVGA - vai tiešām ir tik slikti?


Vilx-
 Share

Recommended Posts

Esmu noskatījis vienu lētu Androīdu, bet atbaida 2 lietas - baterijas mūžs un 320x240 ekrāns. GSMArena saka, ka uz 320x240 droids slikti jūtoties, lai arī paskatoties uz kolēģa Wildfire es nevarēju atrast neko, pie kā piesieties. Vai tas tiešām ir tik šausmīgi, un pēkšņi puse appu nebūs pieejamas?

 

Un otra lieta - daudz jau baumo par to, ka smartfouņi ilgi neturot. Bet es esmu taupīgs lietotājs. Netu daudz nebrowsēju, zvanu reti. Ja 3G un WiFi turētu izslēgtu visu laiku (Bluetooth gan būtu permanenti ieslēgts dēļ background sinhronizācijas outlookam), un dienā veiktu tikai vienu īsu zvanu - vai arī tad nevarētu tomēr kādas 2-3 dienas izvilkt? Negribu katru vakaru lādēt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 86
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Vilx-

    16

  • Nettwerk

    9

  • martinno

    8

  • Kams

    15

cigorinsh

Pasam ir Galaxy mini. Nav tik traki ar tiem app'iem, tik speles ka NFS shift utt. neiet, bet tas jau ir noportetas prieks QVGA. Uz 3.14" ekrana gribetos tomer HVGA, nedaudz 'neass' izskatas.

 

EDIT: Ja uzlade 100%, tad pa dienu noskaitas kadi ~10-20% (Iesledzot wi-fi uz kadu pus stundu, paspelejot nedaudz Angry birds utt.)

Ja uzliek CPU power saver profilu (uz Cyanogen Mod 7 ta var), tad pa nakti atstajot vispar nenonakas %.

Ir prieks mini are CyanogenMod 7.. driz bus ari OC kernelis.

 

EDIT: Sis ir mans pirmais Android telefons un pagaidam pilnigi pietiek.

Labots - cigorinsh
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Man arī ir tāds telefons. Pieejamas lielākoties nebūs labākās 3D spēles un weblapās nestrādās flash, jo telefonā fiziski nav kaut kāds čips, kas tam domāts. Youtube ir izņēmums. Ekrāns nav pats labākais, bet pats telefons ir mazāks un vieglāks nekā lielākā daļa citu smartfonu. Es lādēju katru nakti, jo katru dienu pāris h sēžu netā un vakaros parasti ir palikuši 30-40%, tātad nākamajai dienai nepietiek. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

brutalis-vertikalis

Ar Wildfire pie tavas lietošanas intensitātes mierīgi varēsi lādēt pa 2 reizēm nedēļā. Pat pie nosacījuma, ka nevienmēr lādēsi aķi pilnīgi pilnu (esmu lasījis batteryuniversity, litija-jona aķiem tas nav veselīgi). Flash ir. Pats vispār nebiju pievērsis šim apstāklim, bet biju iedevis draugam, kurš paspēlējās fermu. Ekrāns tiešām mazs un sūdīgs, it sevišķi tiešos saules staros. Bet esmu iemanījies, lūrot tajā displejā, uz kompja pārzīmēt shēmu (kaut vienkāršu). Ja tev nav konkrēta nepieciešamība uzreiz instalēd nāvīgi svarīgu aplikāciju, kura pēc tam, kā izrādīsies, neatbalsta tik mazu izšķirtspēju, tad šajā sakarā var neiespringt.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Par appiem - bullshits... Ja uzliksi normālu ROM'u, tad viss būs pieejams.

Par 320x240 - ja vajag tikai zvanīt, sms, un nelietosi neko specifisku, tad neko tu tur nejutīsi.

Par bateriju - domāju, ka 2 dienas ar tavu noslodzi toč izvilks. Bet nu rēķini - ja dienā vismaz 2h paspaidīsi, tad gan pastāv iespēja, ka otro dienu neizvilks. Bet nu manuprāt tā nav problēma - var taču no PC lādēt. Man HTC Tattoo velk arī 4 dienas, ja ir ieslēgts tikai sync un bez vajadzības telefonu nespaida.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Ja nav vēlme pēc jaudas, tad par pamatu izvēlei ņemtu Gorilla glass. Tā vienreiz ir laba lieta! Ja būtu jāņem Android, tad neko zem Galaxy Ace (lasīt - 800MHz, kamera ar AF, Gorilla) neņemtu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Problēma ir ar budžetu - vai pareizāk sakot, tā neesamību. Tāpēc arī skatos uz visādām akcijām utml. Tas ierobežo izvēli, un par high-end varu aizmirst. Taču, tā kā neesmu prasīgs, tad arī ceru, ka šis varētu būt OK. Tagad mēģinu saprast, vai tomēr nebūs kaut kas tāds, kāpēc šis telefons ir liels NĒ. Pagaidām neredzu.

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Vēl ir LG P350 šajā cenā.

 

S5570 izskatās fiksāks 3G, wifi n-standarts un arī 2GB microSD komplektā.

Link to comment
Share on other sites

Vēl ir LG P350 šajā cenā.

 

Par šito tak Latvijas blogeri vienā balsī izlamājās, ka noskrāpējas nenormāli jau pa nedēļu

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

cigorinsh

Priekš Galaxy mini ir arī Android 2.3.4, kas tik ātri to bateriju neizlādē. Uz Froyo (kas nāk līdz ar telefonu, kad to nopērk) baterija izlādējas daudz ātrāk.

 

Par flash - uz ARMv6 nav, tas nozime, ka pat arī ACE'am nav flash.

 

Man ir aktīvi 3 konti sync'ā. Izmantoju WI-FI. + telefons tiek spaidits regulāri. Vakarā ir kādi 70%, ja no rīta ir 100%

 

Un to 600mhz CPU bez problēmām var uzklokot uz tiem 800mhz. Uz froyo ir OC kernelis.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Es nedomāju, ka cilvēks tikko nopircis telefonu momentā metīsies anulēt tā garantiju, tāpēc labāk pagaidām palikt pie tiem faktiem, kas ir ar oriģinālo firmwari

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Patiesi, hakot es negribu un diezi vai kādreiz arī gribēšu. It sevišķi, ja tas anulē garantiju.

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es nedomāju, ka cilvēks tikko nopircis telefonu momentā metīsies anulēt tā garantiju...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Slikti domā.... :)

Es pēc 2h jau biju norootojis un paspējis nobrickot savu LG :meeting:

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Vilx- Kaapeec tu gribi taadu drankji njemt? Nu ja tev pietiek tieshaam sms un piezvaniit tad jau labaak nokia panjem un nebuus ar galvas saapeem jaanjemas... Ieteiktu labaak padomaat tev par savu veseliibu.

  • Slikti! 6
Link to comment
Share on other sites

Vari pamatot, kas tur draņķīgs un veselību maitājošs? Un ko Tu ieteiktu?

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

pietiksh ar so resursu kur vari palasiit kaadas kataklizmas piemeklee android lietotaajus: android.tunt.lv

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Nu un kādas tad tādas kataklizmas ir tikai android viedtālruņiem un kādu nav citu platformu viedtālruņiem,jebkurai platformai ir savas blaktis kuras tiek nemitīgi labotas un lai kā negribētos,bet ar katru jaunu apdeitu tiek izlaboti vecie gļjuki,bet parādās arī jauni un ne tikai android,bet tas pats ir iphonam un arī tik ļoti netwerk iemīļotajam pēdējā laikā WP7 platformai.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Nu taadas kataklizmas kaa androidiem cietiem razhotaajiem tieshaam nav, pat nokia 100% un 100x labaaka par Android. Nosaukt piemeerus?

Pietiek jau ar linku ko noraadiiju...

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

...Un kas tieši tur bija man jāredz? Tas, ka forumā cilvēki nāk ar savām problēmām, nevis palielīties ar to, cik viss labi strādā? Jā, jocīgi gan...

 

Nē, ok, es saprotu, ka Symbian ir stabilāks. Tas ir daudz vecāks, un tam nav ne desmitā daļa no tām aplikācijām, kas ir Androidam (skaita ziņā). Loģiski. Diemžēl tam arī nav ne desmitā daļa no tām aplikācijām, kas ir Androidam.

 

Jā, piekrītu, Nokia būs stabilāka - bet Droids būs daudz vispusīgāks un ērtāks, lai arī reizēm nokārsies. Nav laba bez ļauna. Man šobrīd gribas izmēģināt droidu. :)

Link to comment
Share on other sites

martinno

Es biju Nokia piekritējs n-tos gadus (šis cikls beidzās pirms dažiem mēnešiem) - pa to laiku man bija aptuveni 10 Nokia telefoni - gan flagmaņi, gan vidējās klases aparāti. Un pirms dažiem mēnešiem es iegādājos, tīri testa pēc, lētāko no pieejamajiem Androīdiem - HTC Tattoo... telefons maziņš, pēc parametriem mēsls, BET... es sajutos kā 50 gadu tālā nākotnē pēc symbian. Vienīgais, kas man pietrūka, ir laba kamera.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Androids ir un paliks tiem kam patiik pis*ies, un galvu ar visaadaam muljkjiibaam nodarbinaat, tad android tieshi laikaa buus.

Piemeeram pilniigaa briiviiba satur shaadus meeslus: Katra 12 programma satur trojani. Veel piemeers: P. Otellini Android ir haoss, Android SMS bugs par kuru klusee visi veel uzskaitiit??? Nepeerc to meeslu, klausi mani un beigaas veel teiksi paldies. Ja iepirki to suudu, tad pats vainiigs tikai nesuudzies peeec tam ka tev dir*aa iet tas suuds...

  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

Sky_High

Es, pirms pirku, apsvēru arī SE Xperia X10 Mini un HTC Wildfire, jo tiem bija līdzīga cena. SE X10 atmetu uzreiz, jo tam ir 1.6 Android, bet Galaxy Mini ir 2.2, savukārt salīdzinot Galaxy Mini ar Wildfire - Mini ir sliktāka kamera un nav zibspuldzes, bet ir ātrāks wifi un bluetooth, tad es izvēlējos par labu savienojumiem.

 

edit

Nettwerk, cik Android ierīces tev ir piederējušas?

Labots - Sky_High
Link to comment
Share on other sites

martinno

Nettwerk - Oslo turpat 100 ļautiņi noslaktēti, a Tu cepies, ka Androīdam sms ne tur aiziet.

Pievērsies globālākām problēmām un šīs aizmirsīsies :)

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk - un ko Tu ieteiktu? Iesūnojušo Simbiāni no slīkstošas kompānijas? iOS, kurš piesiets dārgai trubai? Windows Phone 7, kurš vēl nav bērnu slimības izslimojis un standarta fīčas ieguvis? BadaOS, kurš ir vēl zaļāks par Windows Phone 7? Da tur jau tas tizlums - ideālās OS šobrīd tirgū nav. Bet Android, par spīti visiem saviem trūkumiem, tomēr šobrīd ir izsities priekšā konkurentiem, tāpēc šobrīd arī tas ir loģiskā izvēle. Un bugi tiek laboti. Arī lielie un mistiskie.

 

Androīdam vismaz (salīdzinot ar šobrīd ekvivalentas paaudzes Simbiāni) ir mežonīgs lietotāju pulks, kas viņu drāž testē visos iedomājamajos un neiedomājamajos veidos. Kas arī nozīmē, ka kļūdas tiek atrastas ātrāk, un novērstas ātrāk.

Link to comment
Share on other sites

Kuras kļūdas ir novērstas? :sarkasms:

 

Ieraksti googlē "sync is currently experiencing problems and will be back shortly" - redzēsi kādus palagus atradīsi par visām Android versijām.

Un vairumam problēmu risinājumi ir no sērijas "windows problēma? pārinstalē to" - izvaipot datus telefonā, hard reset of your phone utt utjpr.

 

Jo vairāk lietoju androīdu jo vairāk sāku to nīst.

Versijas nāk ārā ātrāk kā hamburgeri no Mcdonalds stenda, tikai kļūdas paliek, tikai vairojas.

 

Skaists pierādījums tam, kas notiek kad Pasaules Bezatbildīgāko Profesiju paceļ reliģijas augstumos...

Link to comment
Share on other sites

The_Saint

jo vairāk platformai ir lietotāju, jo vairāk tai bugi atradīsies. Piemērs iz dzīves - Windows. Pats ar bakstu android telefonu pārs nedēļas ar htc sense pa virsu. Nekādi gļuki nav vēl pavīdējuši.

Link to comment
Share on other sites

Paskaties vai fonis vispār ar googli sinhronizējas ;)

Kādu jauku dienu pēkšņi tā vairs nebūs. UN HTC ar Googli abi vienā balsī teiks ka "solution is to wipe all contacts from your phone" :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Man šķiet, ka daži te sāk ideālu bezgļuku telefonu meklēt. Tāda nav!

Link to comment
Share on other sites

Mārci, es jau Tev toreiz teicu - ja izvēlies pirmo risinājumu problēmai (meklē "vai, man words neveras", forumā pirmā atbilde - "pārisntalē windu") tad nebrīnies. Es jau pateicu risinājumu, tajos pašos forumos arī līdzīga shēma zemāk ieteikta. Vaips ir ātrākais un ne kvalitatīvākais, taču ir cilvēki, kas neiedziļinās tajā, ko izdara.

 

 

Lejuplādējot programmatūru oficiālā ceļā, un tikai tādu, kas atrodas populārāko vidū, ir praktiski simtprocentīga garantija, ka lietotājs neuzrausies. To gan nevar teikt par dažādiem Android forumiem un web lapām.

Moš lasi ne tikai virsrakstus? Es mēnesī sūtu pie 100 sms. Neviena vēl pa gadu nav pazudusi.

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

The_Saint

MārcimB - telepons sinhronizējas gan ar googli gan HTC Sync. Viens kaut kāds updeits gan jau atnāca. Instalējās ap 10 min. Bet viņš neuzspieda sevi. Uzliku vakarā instalēties un netraucēja.

Baterija arī turās labi. Par cik nav vēl "iejāts" un tiek spīdzināts, tad grūti spriest par baterijas izturību, bet ir aizdoma, ka vismaz 2 dienas turēs, ja brīvdienas, tad varbūt pat trīs.

Aparāts - HTC Desire S

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

ir aizdoma, ka vismaz 2 dienas turēs, ja brīvdienas, tad varbūt pat trīs.

Aparāts - HTC Desire S

 

Nu jau salīdzina 270Ls un 80Ls vērtus telefonus :D

Link to comment
Share on other sites

The_Saint, Tu nesaprati problēmas būtību. Sinhronizācijas process mēdz nobrukt. Esmu to redzējis uz sava vecā LG, kad tas aizrijās ar HTC izveidotu kontaktu. Atradu iestrēgušo kontaktu, nodzēsu, izveidoju par jaunu un sinhronizācija aizgāja. Protams, lai nodzēstu vienu kontaktu, var arī izvaipot visu atmiņu. Analoģiski - viena faila dzēšanai formatēt HDD. Efekts tiek sasniegts abos gadījumos. Pēc drusku ilgāka laika ar HTC Incredible S varu teikt, ka bača tam vidēji tur 24-36 stundas, taču ja intensīvi lieto - vienai dienai knapi pietiek.

 

Tas gan nemaina faktu, ka HTC modi Android šķiet ir briesmīgākie, ko esmu redzējis. Diemžēl paļāvos uz agrāko pieredzi, no Android 1.5/1.6 laikiem un nebiju papētījis, cik briesmīgi tie ir jaunajām versijām. Skumstu pēc perfekti darbīgajiem, skaistajiem un ērtajiem apšiem, ko HTC ir izdīrājis no sistēmas, aizstājot ar savu disfunkcionālo gļukodromu.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Da sviesc pilnīgākais. Biju uz strīpas 9:00. Kā pulkstenis nosita kaimiņu liktenīgo stundu, gāju internetveikalā. Bļins. Joprojām rāda, ka jāmaksā 4Ls/mēnesī. Mēģinam vēlreiz. Mēģinam vēl desmit reizes. Skuju. Zvanam uz Tele2. Gaidam 10 minūtes, kamēr savieno ar tanti. Pēc tam minūtes laikā noskaidrojam, ka viņiem tur kaut kas nav salikts, lai mēģinot vēl pēc 10-15min. Labi, bērnam jāiet taisīt brokastis, pēc 20min atkal piesēdos. OK, cena kārtībā, bet weblapa sākusi gļukot. Vairs nevar mani autorizēt. Un bremzē arī bezjēgā. Nu, loģiski, visi jau tagad gudri un mēģina pasūtīt. Labi, jāaizved sieva uz darbu. Aizvedu sievu, pēc 20min darbā mēģinu vēlreiz. Tas pats. Pēc 10min čakarēšanās atkal metu mieru, jo bija randiņš ar dakteri sarunāts. Tas ievilkās uz 2 stundām, pēc tam atbraucu atpakaļ uz darbu (pa ceļam ieskrienot pāris lielveikalos, un saprotot, ka pie Tele2 kantorīšiem tiešām ir necilvēcīgas rindas), atveru internetbodi, un pavei - viss jau izpirkts... ;(

Labots - Vilx-
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...