Jump to content

Dungeon Siege III


pippin
 Share

Recommended Posts

Tatad, sakotneji man ta spele likas vienkarsi briesmiga. Kamera stulbuma kalngals, vadiba atstojs un vispar pirmais iespaids bija pretigs! Ta vai citadi, par spiti visiem trukumiem ara mest vel negribejas, nav mana stila pec Intro dzest speles ara. Nu un jasaka, ka soreiz attaisnojas, kad ar stulbo vadibu un kameru esi beidzot apradis, spelite klust par interesantu RPG/Action hibridu kam pat ir kaut kads nebut story.

Link to comment
Share on other sites

AgentOrange

Žēl vienīgais, ka nav tik daudz klases, kā biju iecerējis.

DS II man ļoti labi patika, īstenībā pat labāk nekā jaunas. Jaunais nav īsti my cup of tea.

Link to comment
Share on other sites

limperis

Jā, otrā daļa bija super :)

Trešā daļa mani nevisai patika, varbūt tāpēc, ka vairs nav laika tik daudz iedziļināties spēlē kā bija ar otro daļu :|

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dungeon siege 2 daļa nepatika kad mainijas ta vieta pie dragona un beigas neticami stulbas, trešai daļai man gan vajadzigs jauns dators sez uz sigele cores >>

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Nu, nezinu, man vispār tikai pirmā daļa patika .. Pārējās vairs kaut kā nepiedūra un nebakstīja tik dikti. Vēl tagad atceros, kā ar savu AMD k6-2 500Mhz un kaut kādu TNT2 videokarti šamo ļurināju (un izgāju) ar ~5-10 fps

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...