Jump to content

gts250 draiveri un bf2


Brikulls
 Share

Recommended Posts

Sveiki, kāds varbūt varētu dot padomu, ir problēmas ar battlefield 2 un gts250 videokarti.

Tas viss sākās kad nesen man pārinstalēja win7. Pirms tam viss bija lieliski.

Varu mainīt video settingus, vai videokartes driverus, bet spēlējot nepārtraukti lago.Vienalga uz kādu izšķirtspēju. Arī pings ir ideāls bet tā vai tā. Esmu jau nomainījis ntos draiverus, bet problēmu nevaru atrisināt.

Kāds kautko varētu ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Sveiks :hi:

Nu ko, sākam -->

 

ir problēmas ar Battlefield 2 un GTS250 videokarti.

"ir problēmas" ir pārāk abstrakti teikts. Mēs nekādi nevaram zināt, ko tu esi domājies ar vārdiem "ir problēmas".

Kas tieši par problēmām? (raustās, krāsas gļuki, errori...)

Un kas ir tas, kas liek apgalvot, ka "problēmas" esot arī ar videokarti? (citās spēlēs arī ir šīs mums nepateiktās "problēmas"?)

 

Tas viss sākās kad nesen man pārinstalēja win7.

Pirms tam viss bija lieliski.

Starpcitu, kapēc tika pārinstalēt OS, ja viss bija "lieliski" iepriekš? :huh:

Lai vai kā,

ja jau pats neesi instalējis vērsies pie tā cilvēka / drauga, kas instalēja! Viņš instalēja - viņš arī ir atbildīgs par stāvokli kāds nu viņš tev tur ir... :whistle2:

 

Arī pings ir ideāls bet tā vai tā.

:stop:

Pings??

Vai arī tu domāji FPS?

 

Esmu jau nomainījis ntos draiverus, bet problēmu nevaru atrisināt.

Tas tapēc, ka problēma liekas dziļāka nekā "neveiksmīgi uzlikti draiveri". Vari kaut 200x pārinstalēt draiverus - tas nepalīdzēs, ja nesalabosi cēloni, kas rada Tavas minētās likstas. :excl:


 

 

Kāds kautko varētu ieteikt?

Tā kā tu neesi devis pietiekami daudz informāciju, ieteikšu vispārīgas lietas.

 

1. Solis

Sazināties ar cilvēku, kurš instalēja tev Window'u.

Un izskaidro, ka tev ir tādas un tādas problēmas (piemini, iepriekš nekas tāds nebija)

 

2. Solis

Tā kā tika ieinstalēts nesen, nav problēmu Pašam uztaisīt 'clean install', tad vismaz zināsi kas un kā, un kapēc.

Un zināsi teikt, kā tika precīzi viss instalēts.

 

3. Solis

skatīt šo - 3. un 4. punkts

Kā arī:

 

Aprakstot kādu problēmu, norādi pēc iespējas vairāk informācijas par to. Tai skaitā (bet ne tikai):

  • Kad un kā rezultātā tas sākās;
  • Kādi tieši ir simptomi (jo vairāk, jo labāk);
  • Ko jau esi mēģinājis darīt, un kādi bija rezultāti.


 

 

Ja galīgi nav saprašanas:


  1.  
  2. Kāda vēl informācija ir jādod, lai (varbūt) salabotu pašreizējo problēmu, nepārinstalējot Window'u. Jautā! (atceries: Nav stulbu jautājumu.)
  3. Kā jāinstalē Windows (spriežot pēc tā, ka devi citam to darīt) un vēlies to veikt, ziedojot laiku: saki. Palīdzēsim arī tad.

 

 

Veiksmi! :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Brikulls
(labots)

Pirms tam man bija vēl dažas spēles,ar kurām nebija nekādu problēmu,tai skaitā arī bf- nekas tamlīdzīgs nebija.(atceros ka vienreiz šādi gadījās, ka lagoja, bet tad to izdevās risināt ar draiveru maiņu.)

 

Tās problēmas izpaužas ar raustīšanos,(neraustās visu laiku, bet ik pa laikam ieraustas),tai momentā viss notiek lēnāk,nekā tam būtu jānotiek, šad tad pat bilde atpaliek no skaņas.

Šodien jau runāju ar instalētāju. Bet viņš laikam ka nevarēs līdzēt tuvākā laikā.

 

Nezinu, no kā vel varētu šis viss rasties ja ne no vkartes.

 

Nevaru neko salabot kamēr neesmu atradis cēloni,kas šoreiz izskatās ir diezgan dziļi. Pašam nav nekādu domu, kur varētu slēpties vaina, tāpēc vērsos pēc padoma.!

Labots - Brikulls
Link to comment
Share on other sites

Kas tev neiet? Spēle raustās vai pings sūdīgs? Kompja parametrus ieliec. Videokarti vari notestēt ar šo - video card stability test, atradīsi, bezmaksas.

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Šodien jau runāju ar instalētāju. Bet viņš laikam ka nevarēs līdzēt tuvākā laikā.

Nezinu, no kā vel varētu šis viss rasties ja ne no vkartes.

Nevaru neko salabot kamēr neesmu atradis cēloni,kas šoreiz izskatās ir diezgan dziļi.

Tu tagad stāvi krustojumā un tev ir jāizvēlas kur griezties - pa kreisi vai pa labi.

 

Pa kreisi

 

Gaidīt, kad "instalētājs" varēs pievērsties Tavai problēmai un cerēt, ka spēs to salabot.

 

 

Pa labi

 

Manuprāt, cilvēks kas instalēja, neveiksmīgi uzinstalēja to Windows 7 (kaut kas nojuka, nogļukoja). Plus, iepriekš nebija nekādu problēmu, pats minēji:

Pirms tam man bija vēl dažas spēles,ar kurām nebija nekādu problēmu

Padomā, kas mainījās? Starp laiku, kad gāja spēles un laiku (tagad), kad neiet spēles (bremzē).

 

Atbilde: tika instalēta OS (programma, kas regulē pārējās programmas (tai skaitā spēles)) Tātad, ja OS'ā ir gļuki, kas ietekmē, rupji sakot, "grafikas padarīšanas", tad spēlēs gribot negribot būs problēmas...

 

Labi, vari jautāt ko tālāk?

Manuprāt, visātrākais būs pašam pārinstalēt Windows 7.

 

Vai esi iepriekš instalējis kādu no Windows operētājsistēmām, un ja jā cik daudz (bieži)?


 

 

Apskatot 2 izvēles, kura Tev liekas vispievilcīgākā? :acute:

Link to comment
Share on other sites

Beidziet dot stulbus padomus. Windowsu uzinstalēt šķībi nevar! Viņš instalējas kā tas ir noteikts. Var tikai pēc tam to sačakarēt.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Brikulls

Atvainojos jau ieprieks par garumzimem,tikko ekspermenta pec uzinstaleju win xp,teiksu ta- itka viss butu labi, spele griezas nevainojami,(nekas nelago),itkai ar vienu bet, kad meginu pieslegties serverim vienkarsi izmet mani no speles uz dekstop. (spele pirkta, orginala,pirms tam atkal ta nebija.) Meginaju so to mainit, bet neka,dot piekluvi tiklam, bet nepalidz\.(windows firewall) Single palyer viss iet labi, nekadu lagu,vai citu m.slu.

 

Otrais, ko velejos jautat- xp disku panemu no drauga,orginalais, ka var aktivizet windowsu? es Xp nemaku aktivizet?

 

Ja vajag sistemas prasibas-

AMD Phenom II x6 2.8 Ghz

Matesplate- Gigabyte GA-MA770T-UD3

Video Adapter NVIDIA GeForce GTS 250 (512 MB)

opertiva atmina- Kingstone 2x2gb DDR3 1333 Mhz

Barosanas bloks- chieftec 750 w

Link to comment
Share on other sites

Start -> Activate Windows

 

Nez kāpēc man liekas, ka jautājums bija, kā noz... :D

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

tikko eksperimenta pēc uzinstalēju Win XP

"Eksperimenta pēc", kā tas ir "eksperimenta pēc"? Uz viena dienu?

 

kad mēģinu pieslēgties serverim, mani izmet no spēles - uz dekstop. (spēle pirkta..)

Ja reiz spēle ir pirkta, sazinies ar tās izdevēju 'supportu'. Izklāsti viņiem savu problēmu.


 

XP uz tik laba datora?! :wtf: Man ir žēl Tava datora dzelžu :D Es jau tagad dzirdu CPU & VGA gaudojam "kapēc, kapēc..." :D

 

XP ir vēsture! Vienīgais iemesls kapēc kāds varētu apsvērt XP likšanu ir, ja dators ir vecs un nepavelk Windows 7!

Link to comment
Share on other sites

Brikulls

Vienkarsi iedomajos izmeginat ka bus uz xp,un redz ka tadu lagu nebija.

Tagad nemsu tavu padomu un meginasu uzinstalet win7, lai viss darbotos.

Tas eksperments bija tikai lai parliecinatos vai vainigs bija windows, un manskiet ka ta bija, jo uz xp gaja labi, iznemot to ka meta ara no speles, kad meginaju pieslegties onlainam.

 

Sodien japamegina uzlikt win 7, bet kadu jus ieteiktu? 32, vai 64 bitu sistemu?

Link to comment
Share on other sites

Brikulls

Tātad, šodien uzliku win 7 ultimate 64 bitu, bet nekas nemainījās, nedomāju ka instalācijā kaut kur nolaidu raini. Spēli arī uzinstalēju bez problēmām, tikai tās sekoja pēc tam- nekas nepalika labāks.

 

Man šķiet ka problēma slēpjas kaut kur citur nevis windowsā, bet kādā citā programmā, kaut kas traucē tai spēlei strādāt normāli. Vai arī tiešām vkartē.

Kādām varbūt ir vēl kāds padoms?

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Šodien jāpamēģina uzlikt Win 7, bet kādu jūs ieteiktu? 32 vai 64 bitu sistēmu?

Procesors: AMD Phenom II x6 2.8 GHz

Operatīvā atmiņa: Kingstone 2x2gb DDR3 1333 MHz

Te nav divu domu - 64 bitu, protams! :acute:

Link to comment
Share on other sites

atceros, kad tiko parādījās win7, arī nopirku uzinstalēju, bija ar 7čomiem lan party bf2 taisni, man vienīgajam bija win7, bet ta ari bf2 nepalaidu, viss sainstalējās godam, kā sāku džoinot lanam klāt, tā erori un meta uz desktopu. tā arī to visu nakti sēdēju ik pa laikam pie cita datora kuriem bija xp uz rukāju. un tā bija vienīgā spēle, kura negāja uz win7 toreiz man. pēctam lasīju pa ārzemju forumiem, ka lielas problēmas viņu bija startēt uz win7, nezinu kas ir mainijies, bet toreiz sakarīgi strādāt viņu neizdevās, draiveri toč tur nelīdzēs!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pačeko temperatūras, kad geimo ;) Varbūt kāda komponente pārkarst un sākas lagi. Vari uztaisīt update biosam, dažkārt palīdz :)

edit: uz win7 var palaist programmas ar atpakaļ saderību, properties(uz ikonas)-->compatibility un keksis attiecīgā vietā

Labots - duksis
Link to comment
Share on other sites

Brikulls

Ar tempretūrām viss ok, būs laikam jaliek XP uz otra cd tikai dēļ šīs spēles.

Nesaprotu, kā tā var būt, ka uz XP viss kārtībā, bet win 7, kaut kas nepatīk.

 

Joka pēc jāuzinstalē vēl kādā spēle, redzēs kas tad notiks.

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Ja reiz spēle ir pirkta, sazinies ar tās izdevēju 'supportu'. Izklāsti viņiem savu problēmu.

 

tikai dēļ šīs spēles.

Nesaprotu, kā tā var būt, ka uz XP viss kārtībā, bet win 7, kaut kas nepatīk.

Tu sazinājies ar tās spēles 'supportu' (palīdzibu) ? Aizraksti viņiem uz e-pastu vai kā savādāk, pastāstot kas tieši par problēmu minot, sava datora specifikāciju un OS.

Patramdi viņus nedaudz - par ļaunu nenāks. :)

 

Joka pēc jāuzinstalē vēl kādā spēle, redzēs kas tad notiks.

Ja citas spēles iet lieliski, tad pavisam noteikti sazinies ar spēles 'supporta' daļu! Jo problēma var būt specifiska.. :excl:

Link to comment
Share on other sites

Brikulls

Vakar samaninījos vkartēm ar draugu, ieliku ati radeon HD 4870x2 karti, un tas pats, nekas nemainās-tā tad manai kartei nav ne vainas. Viņam tas pats bf ar manu karti iet nevainojami.

 

Uzinstalēju CoD Black Ops- arī lago,jeb raustās, vel trakāk kā ar BF, vienalga vai ir mana karte,vai viņa. nevarētu būt tā vaina manās parējas pc komponentēs? Jeb tiešām windows te taisa problēmas.

Viens cilvēks izteicās,kas varbūt tas mans procesors kaut kam nepatīk.

Nezinu ko tagad darīt,instalēt vēlreiz win7,bet varbūt šoreiz mēģināt nevis ultimate, bet kādu home premium,bet,vai tas ko dos. !

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Pirms tam man bija vēl dažas spēles,ar kurām nebija nekādu problēmu,tai skaitā arī bf- nekas tamlīdzīgs nebija.(atceros ka vienreiz šādi gadījās, ka lagoja, bet tad to izdevās risināt ar draiveru maiņu.)

 

Tās problēmas izpaužas ar raustīšanos,(neraustās visu laiku, bet ik pa laikam ieraustas),tai momentā viss notiek lēnāk,nekā tam būtu jānotiek, šad tad pat bilde atpaliek no skaņas.

Šodien jau runāju ar instalētāju. Bet viņš laikam ka nevarēs līdzēt tuvākā laikā.

 

Nezinu, no kā vel varētu šis viss rasties ja ne no vkartes.

 

Nevaru neko salabot kamēr neesmu atradis cēloni,kas šoreiz izskatās ir diezgan dziļi. Pašam nav nekādu domu, kur varētu slēpties vaina, tāpēc vērsos pēc padoma.!

Tev instalētājs pārlika to Windu pie tevis vai tu biji iedevis viņam? Ja biji iedevis pārbaudi savas detaļas HDD,RAM utt. Ja viss kārtībā ,tad iesākumā ieej biosa uzstādījumos paskaties vai tur viss kārtībā,vari nomest uz default,ceru ka chipseta driverus esi uzinstalējis mātesplatei.

 

P.S Pie reizes palaid defragmentāciju HDD , patausti to chipseta radiatoru uz mātesplates ,kas zem procesora ,tur uzraksts Gigabyte virsū varbūt tas nejēgā karst.

Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

black ops točna iet ar win7 un bez lagiem. BF nav bijis bet saku, ka arī jāiet ;) Tev kāda līka win instalācija patrāpījusies

Link to comment
Share on other sites

Norchello

Uz Windows 7 x64 man iet griezdamies bez lagiem utt. Medal Of Honor,Crysis 2,Battlefield 2,COD Blackops ,būtībā visas jaunās spēles iet kā vajag!

 

P.S Ar procesoru tur nav nekāda sakara,ja viņš ir darbojošs ,tad viss kārtībā ,kas viņam var nepatikt :D ,ja nu vienīgi pārkarst un sāk freezot.

 

Par Battlefield 2 tur rakstīji ,kad met tevi ārā online režīmā , pēc jaunās Windas uzlikšanas tu Punkbaster atjaunoji,tāpat tev pirms tam vajadzēja spēli deaktivizēt -reedem code, un tad kad uzliki jauno Windovsu ,instalēt spēli pa jaunam ar visām iepriekš minētām darbībām ,tai skaitā spēles aktivizāciju un punkbaster atjaunošanu.

Labots - Norchello
Link to comment
Share on other sites

Brikulls

Par to mešanu ārā, es to problēmu novērsu, viss tagad ar to ir kārtībā, vienīgais ka lago,tā jau viss iet.

Protams ka čipseta driverus uzliku.Pašus pirmos.

 

Pirmo reizi, kad viņš lika win,biju pats klāt, tāpēc ar komponentēm viss ok, tagad liku pats šo windowsu, tikai 64 bitu, bet no tā paša diska.

 

Paskatīšos to čipseta radiatoru.

Link to comment
Share on other sites

Brikulls

Paldies zēni ka centāties palīdzēt, bet nu laikam beidzot man tas ir izdevies.

Visa tā problēma slēpās zem microsoft essentials antivirus. Kā to atinstalēju, uzreiz viss kārtībā, nekas nelago.

Tagad tik jācer ka uzliekot citu antivirusu, nebūs tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...