Jump to content

Kāpēc tik dārgs internets viesabonēšanā?


Zoom
 Share

Recommended Posts

Bite tagad rēķinā reklamē īpašo piedāvājumu. Tikai par 5 latiem mēnesī Tu varēsi izmantot 5MB internetu telefonā Vodafone Internets ārzemēs. Kāpēc tik astronomiskas cenas 1MB/LS? Tā taku ir sūda datu pārraide, radioviļņi. Pat benzīns tik dārgi nemaksā kaut viņam daudz lielāka pievienotā vērtība. Kāpēc mēs vēl dzīvojam pirms dinozauriem? :jester:

Labots - Mežavecis
Precizējums
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Tas ir mājiens ar sētas mietu atcerēties, ka lielākais un labākais viesabonēšanas līgumu skaits VISĀ BALTIJĀ ir Latvijas mobilajam telefonam.

Un nav ko lietot to kukaini un pēc tam spļaudīties.

  • Patīk 4
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

paskaties cik ārzemju operātori prasa par internetu ja atrodies ārpus viņu tīklā, :)

Link to comment
Share on other sites

Perfomance

Bite ir pilniiga veesture viesabonesanas zinaa,der tikai tiiniem kas saigaa pa Narveseniem... :pioneer:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

VIL, cik maksā internets ar LMT Jaunzēlandē? Bite piedāvā 5MB/5LS. :mrgreen:

 

 

 

 

Ē, parādi, kur tāds piedāvājums atrodams? Šite es neko tādu neredzu.

http://www.bite.lv/l...e/services/data

 

Braucot uz Norvēģiju, LMT tarifs viesabonēšanā bija 5.00 Ls/1MB.

http://www.bite.lv/lv/node/208

Labots - Zoom
Link to comment
Share on other sites

Atradi arī Norvēģiju un 50 santīmu atšķirību.

Ņemam labāk tepat blakām esošo, teiksim, Lietuvu.

 

LMT piedāvā 30MB/1Ls.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu akūtu nepieciešamību pārmaksāt par mobīlo netu ārzemēs, ja telefonā iebūvēts WiFi. Autor, tu no mēnes nokritis? Dažus gadus atpakaļ mobilais nets viesabonēšanā sākās no 4LVL/MB. Bet parasti 6-8LVL/MB. Eksotiskākās valstīs pāri par 10LVL/MB.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

Livingston

Nesaprotu, kādēļ gan LMT klientam Norvēģijā vajadzētu izvēlēties maksāt LVL 3.53 vai 4 par 1MB, ja var maksāt LVL 1 par 30MB pieslēdzot Internetu Ceļojumā?!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

+1

īsti tam neredzu jēgu, visās viesnīcās tak pieejams internāts un pat teju jebkurā nošļukušā kempingā wafajs iraid O_O

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

ES ir ieviesuši limitus un operatoriem tie jāievēro. Valstīm ārpus ES klienta kāšana tiek ieslēgta pēc pilnas programmas.

Link to comment
Share on other sites

īsti tam neredzu jēgu, visās viesnīcās tak pieejams internāts un pat teju jebkurā nošļukušā kempingā wafajs iraid O_O

Kamēr šoferis cauri poļzemei stūrē autiņu, pasažieri var pasēdēt BOOT forumā. Kādēļ ne?

Link to comment
Share on other sites

Kas izdevīgām - lietot pa 5Ls 5MB mēnesī vai LMT 10MB pa 3Ls dienā (30MB par 1Ls ir tikai dažās tuvākajās valstīs)

Kas nozīmē, ka ieslēdzi internetu un uzreiz nopiķoji LMT 3Ls pat ja izmantoji tikai 200kb. Teiksim atzīmējoties foursquare. Nākamā dienā atkal 3Ls - neatkarīgi no tā vai izmantoji tos 10Mb vai nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rouminga trafiks ir viena no retajām lietām ar kurām vēl var pelnīt.

Savās mājās tak visi visu grib par velti...

Link to comment
Share on other sites

Livingston

Izdevīgāk ir, kad vajag 5 vai 10MB (30MB) dienā, tad pieslēgt IC, kad vajag 200KB, tad samaksā par 200KB atsevišķi un tas neizmaksās nekādus 5Ls ...

Link to comment
Share on other sites

Šīs diskusijas tēma gan ir internets ārzemēs...

Ups, to vārdu es nepamanīju... Atvainojos!
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Savās mājās tak visi visu grib par velti...

 

Man šķiet, ka ir tikai godīgi, ka šobrīd tarifi ir stipri zemi. Visos iepriekšējos gados gan kāsa patērētāju kā mazo ezīti. Varbūt ir kāds pētījums par aptuvenām minūšu izmaksām pa gadiem?

 

Atceros, drusku pēc 2000.g. sapņoju, kad pie mums būs tādi plāni kā ASV. Tagad es tādus plānus pat sliktākajos sapņos nevēlos redzēt. Cita runa, ka pie šiem maloceņņiki ir ar izdevīgākiem nosacījumiem.

 

http://cell-phone-providers-review.toptenreviews.com/

Link to comment
Share on other sites

Tā tas bija, tiesa datu apjomi toreiz arī bija daudz mazāki, uz mobilajiem tika browsots pārsvarā WAP, meklētas midi melodijas (ak, laiki). Tagad ar šādu tarifu lietot internetu pašmājās būtu vāks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai tik pirms neilga laika mūsu latvijā mobilais internets nemaksāja latu par megabaitu ?

 

Datu pārraide bez abonēšanas automātiski ir pieejama visiem Tele2 klientiem. Maksa par katru izlietoto MB – 62 santīmi

 

 

LMT - 0.8577 (http://www.lmt.lv/lat/abonentiem/pakalpojumi/datu_pakalpojumi/datu_parraide/datu_parraide_talruni#/pakalpojumi/datu_parraide_talruni/tarifi)

Patiesībā, bez abonēšanas maksas, vēl var jautrus tarifus piemeklēt...

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kams,

 

Tā tak normāla operatoru apkāšanas prakse. Ja neesi atradis labāku tarifu, tad maksā ragā :) Tak parasti uz veikalu ejot, vispirms noskaidrojam cenu un tad metam mantu iepirkuma grozā. Otrādi vienmēr sanāk ieberžanās, pukstēšana utt.

 

Nekaunīgi, bet dzīve nežēlīga.

Link to comment
Share on other sites

Nu, no drošām ziņām (t.i. no holandieša, kas sēž pie galda man pretī) zināms, ka piemēram, Nīderlandē, vietējais operators piedāvā interneta viesabonēšanu visā Jevropas Savienībā par 10 EUR mēnesī bez trafika ierobežojuma. Nu, šamais sašūmējās par Latvijas (t.i. LMT cenām) un rezultātā lieto savu NL pieslēgumu datu pārraidei.

Link to comment
Share on other sites

Nu, no drošām ziņām

Pilnīgs bullš*ts. LMT no tā nīderlandiešu operatora par pārraidi savā tīklā paprasīs nedaudz vairāk par tiem 10 eināriem, kas mēnesī paredzēti visai ES.

Link to comment
Share on other sites

Man po ir vai nav bullšits. Ir cilvēks, kas sēž pretī un to lieto. Man kaut kā nav iemesla viņam neticēt. Tiesa, viņš ir ilggadīgs lietotājs. Operators ir T-mobile. Sorry, rakties cauri pa nīderlandiešu valodu meklējot tarifu plānus laika man nav. Beztam, pašlaik pasaulē tomēr vēl pastāv dažas kompānijas, kas plāno/analizē lielā apjomā un ilgtermiņā, un nepelna katrā biroja krēsla pagriezienā (kā te viens otrs). Tas, ka Latvijā tādu nav, to es jau tā kā esmu sapratis.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...