Jump to content

Turnīri & sacensības


Z0brats
 Share

Recommended Posts

Tātad, neskaitot lapas savešanu kārtībā, ir plāni kaut kad tuvākajā nākotnē veikt turnīrus kādās spēlēs ar diezgan vērtīgām balvām uzvarētājām. Protams, ir pavisam loģiski, ka derētu vispirms uzzināt, ko tieši jūs, mūsu dārgā komūna, gribētu spēlēt ar nopietnu sacensību garu.

Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Es zinu, ko Gestapo gribētu spēlēt .. :D

 

Es (ja būtu dārgs) pats gribētu Warsow 1on1 paļurināt, bet droši vien es tāds te viens, meža dīvainis, kas šamo spēlē ... _QQ

Labots - zivs
Link to comment
Share on other sites

Es noteikti gribētu uzspēlēt Battlefield:Bad Company 2, turnīru varētu izveidot squad starpā (4 pret 4). Protams būtu gribētāji arī uz Black Ops un uz nesen iznākušās bezmaksas spēlītes TF2. Atliekot FPS spēles malā, varētu izmēģināt kādu braucamo gabalu, piemēram, Burnout vai Racedriver GRID. No stratēģiskā gabala es gribētu uzraut Shogun 2, cerams vēl kāds izņemot mani to ir nopircis un varēs spēlēt mp :D

Link to comment
Share on other sites

a drīkst vienkārši palūgt tostermaizes, kas taisītas no garšīgas rupjmaizes un pa vidu laba desa un siers + tomātu mērce? :offtopic:

  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Inquisitor

Varbūt varētu izveidot kaut ko līdzīgu Affinitive lieliskajai praksei - izstrādāt unikālu punktu sistēmu par konkursiem un dažādām aktivitātēm, kas ikvienam ir jāizdara Gamez.lv labā, bet punkti krājas, ko var iztērēt Gamez.lv veikalā, nopērkot kaut ko foršu. Piemēram, uzraksti rakstu Gamez.lv, ko apstiprina admins un saņem 10 punktus. Par īpaši vērtīgiem komentāriem forumā saņem 2 punktus. Uzvari kaut kādā Gamez.lv konkursā un saņem 30 punktus. Sakrāj 50 punktus un Gamez.lv veikalā nopērc unikālu Gamez.lv T-kreklu, par 100 punktiem nopērc vēl kaut ko, par 1000 punktiem - brand new gaming rig. Iespēju ir bezgalīgi daudz un ticiet man - visi būs kā traki kaut ko vinnēt, tikai lieciet lietā iztēli. Var apsvērt domu punktus pirkt par naudu, taču ar nelielu uzcenojumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Piekritu arr0 varetu Battlefield Bad Company 2 turniru ;) (Uz Ps3 platformas!) :D

Vai ari Killzone 3 :)

Labots - Skhen
Link to comment
Share on other sites

Ja tiešām gribas kko uz sacensību garu tad es balsoju par League of Legends, jo spēle ir tiešām stratēģiski advancēta un latviešu komūna tajā gana liela. 5x5 komandas kuras mahājas uz stratēģiju vai 1on1 kur vairāk iet uz paša playera spēju bliezt pa taustiņiem un izvairīties no pretinieka būtu labākie turnīra veidi.. Noteikti ne 3x3 jo tas vienkārši nav balancēts.

Labots - Ismanis
Link to comment
Share on other sites

Alkoholokausts

Mani vispār ir ieintriģējis šaha/dambretes mazais turnīrs .. Varētu būt tīri interesanti paskatīties, cik daudzi to vispār prot spēlēt .. kaut manā, low-- līmenī :D

Link to comment
Share on other sites

Cs 1.6 turnīrs un miers, ko tur jaunu riteni domāt. :D

 

ps: vecais gamez forums ir pavisam pazudis, vai tomēr kaut kur pieejams ?

Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Dambreti

Mani vispār ir ieintriģējis šaha/dambretes mazais turnīrs...

Ja dambrete ir simtslauciņu (10x10), tādā gadījumā - es ar par dambreti! :yes4:

 

Attiecībā par šahu - mans avatars visu izsaka. :)

Es par šahu! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Cs 1.6 turnīrs un miers, ko tur jaunu riteni domāt. :D

 

ps: vecais gamez forums ir pavisam pazudis, vai tomēr kaut kur pieejams ?

 

būs pieejams lasāmā formā .. mazliet tik jāpastrādā

Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ko Gestapo gribētu spēlēt .. :D

2 dienu alus dzeršana turnīru? :D

 

Bet nu tā kopumā, es neko negribu spēlēt bez jau augstāk minētā, bet nu cik ņēmos ar boot publikas iekustināšanu spēlēšanai, tad vajag kaut ko viegli pieejamu un vienkāršu. Laikam puslīdz nopietnam turnīriņam jau derēs tikai kāds bezmaksas lecamais, jo nav visai forši, ka nevar piedalīties, jo nav spēles - tātad cs un css jau atkrīt pēc definīcijas. moken quakelive? QQ)

Link to comment
Share on other sites

Ja iet runa par bezmaksas spēlītēm, ko sakiet par WoT (wolrd of tanks)?

P.S. Pēc intervijas noskatīšanās gribējās uzspēlēt un vēlāk arī spēle aizgāja, iesaku ;)

Labots - arr0
Link to comment
Share on other sites

Tad jau, tik pat labi, arī Tiger Woods PGA Tour Online derēs.

Nekas nav jāinstalē, i-net pārlūkā darbināma, uz Unity bāzēta grafika.

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Varētu katrs saorganizēt pa komandai un spēlēt TF2.

Uztaisīt kārtīgu turnīru. Šeit vispār ir piekrišana Tf?

Link to comment
Share on other sites

Dambrete, litrabols

Starcraft , age of empires, quake, Unreal tournament

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

quake, Unreal tournament , +1

 

TF2 ar tiek spēlēts parasti LV serveros

niks DJWoX

Link to comment
Share on other sites

Live for Speed.

Vienu brīdi biju diezgan aizrāvies ar S1 versiju (licenci); gan gonkoju, gan pētīju kā skinus taisīt.

http://lfslatvia.lv/...hp?thread_id=88

 

http://content22-foto.inbox.lv/albums157925600/yuris_lat/Live-for-Speed/XFG-brutto-skins.png

http://content22-foto.inbox.lv/albums157925603/yuris_lat/Live-for-Speed/XFG-brutto-skins-aizmugure.png

Labots - Brutto
Link to comment
Share on other sites

Starcraft , [..] quake [3], Unreal tournament
+1

Vēl var LoL, WC3 DotA.

Link to comment
Share on other sites

Idejas ir pamestas visām gaumēm. Varbūt tagad izvēlamies vienu vai divas spēles aptaujas veidā un tās arī pamēģinām uzspēlēt?

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Gigenieks

Variants 1: kāda datorspēle

Variants 2: cita datorspēle

Variants 3: vēl cita datorspēle

Variants 4: šahs

 

?

Es par 4. variantu. :mrgreen2:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...