Jump to content

World Of Warcraft Starter Edition


StulbsTuVai...
 Share

Recommended Posts

Kurš spēlē ar Starter Edition?

Kādā realmā?

 

Kādas atsauksmes?

Kādas rases utt.?

Kādas prognozes tam,ka WoW tuvojas bezmaksas laiki?

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

Starter edition ir tas pats trial, tikai bez laika ierobežojuma. Kāda nozīme serverim, rasēm un klasēm, ja divi Starteri pat savā starpā sarakstīties nevar? :)

Ja ir plāns sākt spēlēt wow, iesaku Aszune serveri - tajā ir ļoti liels skaits latviski runājošu spēlētāju!

Link to comment
Share on other sites

Tas nav sūds - tā drausmīgajiem limitiem ir zvērīgi labs iemesls un es, kā ilggadējs WoW spēlētājs, tos pilnīgi atbalstu! Turklāt, vēlos vērst uzmanību, ka trial arī ir starter - tas ir jaunais trial nosaukums!

Labots - Kams
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

EpicDamage

Vienīgais, ko tas trial parāda ir visual + questing. Es tajā trial biju 2 dienas, jo viņš vienkārši nav spēlējams, vai arī to var spēlēt psihi kam no WoW noiet. Principā jau pirmajā pusstundā, ja spēle iepatīkas ir jāaktivizē subs.

Link to comment
Share on other sites

Nekad neesmu sapratis un nekad nesapratīsu, par ko tada penga tur jamaksā, par vienkārši prastu staigašanu apkārt. Cik paziņas nav saslimusi ar to s*d*, pat vasarā peldeties negrib braukt, visu dienu dirn pie wow.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

@EpicDamage tieši tā apskatei arī tas ir paredzēts :) Protams, tas ir iespaidīgi limitēts, taču nevis lai Tu nejauši neizgaršotu spēli, bet lai nocirstu rokas iespējamajiem zelta tirgoņiem un tamlīdzīgiem

Link to comment
Share on other sites

Un pēc tam, ja es upgreidošu savu starters acc un samaksāšu tos 20 Dolārus man būs pilna spēle un mēnesi tikai jāmaksā tā noteiktā summa?

Labots - Corel
Link to comment
Share on other sites

Es spēlēju jau krietnus gadus (ar dažiem nelieliem pārtraukumiem)

Sākotnēji spēli iegādājos veikalā, taču tagad to var lētāk un ērtāk izdarīt internetā, pa tiešo http://eu.battle.net/wow/en/

Iesaku gan atrast kādu cilvēku, kas arī spēlē, lai tas uzaicina - tad jums abiem būs labumi no referāļu sistēmas.

WoW+Burning Crusade pirkums pašlaik maksā 14.99 €, kurā iekļautas 30 dienas spēlēšanas. Pēc tam var izvēlēties abonēšanas plānus, no kuriem dārgākais ir ikmēneša plāns, 12.99 € mēnesī (apmēram 9,20Ls, atkarībā no bankas valūtas kursa).

Sasniedzot 70. līmeni, lai turpinātu attīstību un piekļūtu jaunajām spēles zonām, ir jāiegādājas papildinājums Wrath of The Lich King, sasniedzot lvl 85 - Cataclysm. Ir iespēja arī iegādāties visu papildinājumu komplektu jau pirmajā pirkumā, šajā gadījumā tiek dota visai ievērojama atlaide.

Pats spēleju Aszune serverī, links uz manu čaru (lūdzu neapsmiet, neesmu fanātisks raidotājs, tāpēc arī tāds vāji apģērbts) http://eu.battle.net...une/Kams/simple

post-89605-0-91769300-1311145933.png

Kams2.PNG

Labots - Kams
Link to comment
Share on other sites

Kur tad tik lēti?

+1 Pats pērku par 14 līdz 15Ls no g2play.net Gribētos zināt kur var tādu lētumu pa 12Ls dabūt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Uzsāku spēlēt Stormrage serverī Starteri. Iepriekš neesmu šo spēli mēģināji. Kkā viens pats riņķī skraidu. Vai tā populācija spēlei tik tukša, vai arī tas ir Starter ierobežojums?

Link to comment
Share on other sites

Serverī maza populācija, transfero savu čaru uz Aszuni, tur ir viena no lielākajām letiņu populācijām, gan Hordes (Amberkin Tribe, RGLV), gan Alianses pusē - (Order of Snaivtail jeb vienkārši OOS, Reanimated)

Link to comment
Share on other sites

Tur biju no sākuma iesācis, bet arī tukšums izskatījās, neviena nav sākuma lokācijās. Vienam skraidīt riņķī kkā neīpaši. Kur tad visi ir Aszunē? Pamēģināju Runetotem - šis relatīvi tāds apdzīvotāks izskatās.

Labots - lawful
Link to comment
Share on other sites

Starta zonā ir tikai jaunie spēlētāji - loģiski, ka tur nav jūras. Tās zonas nekādā veidā nav interesantas spēlētājiem virs 10lvl. Vislielākos barus var novērot galvaspilsētās, Alianses pusē - Stormwindā.

Link to comment
Share on other sites

Ok, Aszune than. Vai ir vietne, kur var redzēt cik dotajā brīdī serveris "nes" spēlētājus un cik vispār mēdz būt vienlaicīgi uz servera spēlētāju? Man nav ne jausma, ja kas :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...