Jump to content

Dators mācībām un spēlēm, kurš labāks?


Catnip
 Share

Recommended Posts

Esmu nolēmusi iegādāties portatīvo gan mācībām, gan spēlēm. Nevaru atļauties maksāt vairāk par 300ls. Varianti šobrīd ir 2, bet priecāšos, ja kāds ieteiks arī kādu labāku. Tātad varianti:

 

Asus A52JT http://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/asus_a52jt/5313857/

Acer Aspire 5742ZG http://www.dateks.lv/jaunumi/12/07/2011/Acer_AS5742ZG.html?gclid=COfM_LeYi6oCFQQYzQoduDEn0g

Kā jums šķiet, kuru labāk pirkt? :)

Link to comment
Share on other sites

Homer J. Simpson

Es ieteiktu painteresēties par Dell laptopiem pie sii lietotaaja : DJwoX

Tie laptopi jau nu buus labaaki Intel Core 2 duo strunta vietaa ir Intel i3 + tie ir DELL :D un VGA arii laba par saadu cenu taa ka speelites arii varees uzdzenaat - ATI HD 550V

Labots - Dr. Nick
Link to comment
Share on other sites

tieši tā

skaties parakstā esošo topiku tur ir kvalitatīvi laptopi

ja nepieciešam var mainīt konfigurāciju

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

Šitas ir ļoti labs par to cenu

šitas dārgāks, bet vēl veiktspējīgāks

bet, nu šitas būtu vispār tanī summā zvērs + vēl WIndows 7

 

 

Virs tavu budžetu vēl vari uzmest aci uz:

 

Notebook Inspiron N5010, P10F ~310Ls (i3-380m+ATI HD 5650) - vienīgais, kam ir eSata & bluetooth.

 

 

runājot par FIFI ieteikto no 1a veikala, kas ir par 40Ls dārgāks nekā tavs budžets - varu ieteikt 5742ZG 15.6/P6100/500GB/4GB/GT540"]Šo --> ar tādu pašu jaudīgu Video, bet bez i3 procesoru. --> pārējie parametri viņiem vienādi. Arī Ar linux.

Tas i3-380m ir jaudīgāks par P6100 kkur 1/3 iespējams, bet jāizlemj tev, ar piebildi, ka visus CPU: P6000, P6100, P6200 var nomainīt pret jebkuru Pirmās paaudzes i3/i5/i7 CPU. (Un i3/i5 var dabūt ap 25Ls lietotus)

 

 

par HD5650: (only Crysis and GTA4 are not fluently playable in high details - see gaming list below). Upcoming and current DirectX 11 games (like DIRT2) may not run in full detail settings.

par GT540M: The performance of the 540M lies between the Radeon HD 5650 and 5730.

 

piemēram DIRT3 un Crisis 2 spēlēs videokartes uzrāda vienādus rādītājus uz vienādiem/visādiem iestatījumiem, bet atšķirība, ka GT540M komplekācijā ir jaunais Sandy Bridge i5 CPU, bet ar HD5650 vecais i5 CPU. Pec visiem testiem HD5650 nebūtu nemaz zemē metams salīdzinājumā ar GT540M. Tātad DELL un AS5552G pa tiem ap 300Ls arī būtu ļoti labs, tikai jāņem vērā, ka to Acer neko dižu nākotnē neuzlabosi ja kko tādu gribēsi darīt.

Labots - Haiduk
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

nesen kāds man teica, ka aceri viegli nomirstot un pazīstot sevi... man viņš nosprāgs ātri, tādēļ esmu atmetusi domu par aceriem. Tagad, uzklausot domu par DELL, atkal ir 2 varianti. Jau iepriekšminētais ASUS A52JT un DELL Inspiron N5040. īpaši lielas atšķirības neredzu, varbūt varat pateikt, kuru vairāk vērts pirkt? :D

 

http://www.1a.lv/dat..._n5040/6098443/ Dell

 

http://www.1a.lv/dat..._a52jt/5313857/ Asus

Labots - Catnip
Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

nesen kāds man teica, ka aceri viegli nomirstot un pazīstot sevi... man viņš nosprāgs ātri, tādēļ esmu atmetusi domu par aceriem.

kas tad aceriem ir tik īpaši savādāks, ka viņi nomirst? :D

M-U-Ļ-Ķ-Ī-B-A-S.

 

Un ja tomēr gadās letotāja vainas pēc VIEGLI NOMIRT, tad tikpat VIEGLI arī viņu var atdzīvināt! (salīdzinot kā AUDI vai VW)

Labots - Haiduk
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Dell. Acers ir kā Škoda, it ka jau nav ne vainas jaunākajiem modeļiem, bet tas nosaukums līdzi velkas no seniem laikiem. :pooh_honey:

 

p.s. Es jau uz Lenovo (IBM) pusi paskatitos ....

Link to comment
Share on other sites

Patērētājs85

B940 procesors ir tādas pati jaudas kā P6200, tikai jauns sockets. Ja gribi spēlēt spēles ilgāku laiku uz tā paša laptopu, tad jāizvēlas laptops uzreiz ar jaudīgāko videokarti. Un šāds parametrs Tavam ieteiktajam nepiemt šajā cenu grupā, jo GT520 ir turpat 1/3daļa vājāks kā GT540M vai HD5650.

 

UN BEIDZAT LĪST IEKŠĀ AR STULBIEM IETEIKUMIEM.

Labots - Haiduk
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Haiduk,

 

Par šādiem izgājieniem drīz vien pienāksies ilgstoša atpūta no foruma. Nu kas šādi linkus noformē? Kāda vella pēc citiem būtu jālien iekšā tavos linkos, lai noskaidrotu, kas tad galu galā ir labākais variants.

 

Par lielu burtu lietošanu īpaši.

UN BEIDZAT LĪST IEKŠĀ AR STULBIEM IETEIKUMIEM.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...