Jump to content

Philips TV problēma ar .mkv failiem


DB engineer
 Share

Recommended Posts

Mans Philips 7-ās sērijas LED teļļuks "nespēj atvērt" .mkv failus, kas ir lielāki par kaut kādiem x GB (varētu būt 4GB - neesmu vēl atradis īsto robežu). Ir mēģināts gan saslēdzot tīklā ar kompi, gan pa taisno no ārējā cietā. Nojaušu, ka tā ir TV vaina un laikam vienīgais risinājums ir failu skaldīšana. Varbūt kādam ir infa par Philips plāniem šīs problēmas atrisināšanā.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Hmm, laikam esmu atpalicis, nemaz nezināju, ka ir TV, kuri var pa tiešo "sagremot" mkv formātu. Kaut gan - mkv jau nav formāts, bet konteiners, kur iekšā var būt jebkas - avi,mpeg, h264 u.t.t. Ar šito verķi tev spēlēs jebko uz jebkura TV, pats jau labu laiku lietoju.

Par šito "Ir mēģināts gan saslēdzot tīklā ar kompi" varētu sīkāk ? Ja videokartei ir HDMI izeja - nav svarīgi, ko tu uz datora atskaņo, protams, ja viss pareizi sakonfigurēts (gan uz TV, gan datora).

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Baigais Janka

Kaut gan - mkv jau nav formāts

Vispār jau mkv ir formāts - faila formāts :)

Link to comment
Share on other sites

Silti iesaku iegādāties kādu media pleijeri, jo ko Tev pateiks Philips supports, es kā Philips TV īpašnieks lieliski zinu :sarkasms:

MKV atbalsts Philipsos ir nu tāds...

Subus ieslēgt neprot, audioceliņus nepārslēdz.

Precīzāk sakot, par subu un vairāku audio celiņu eksistenci Philips TV ij zināt negrib

Link to comment
Share on other sites

aigi_nr1

Man gan nav Philips, bet mkv failus es konvertēju uz avi, nedaudz ir čakars, bet rezultātsparasti ir labs.

  • Patīk 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@MārcisB

spaardiit Philips suportu ir veerts, pilienam pa piliitei gan shiem reiz apniks

tiesa kaa jau muusdienaas potenciaalais pirceejs ir krietni svariigaax razhotaajiem nekaa tie kas savu naudinju jau ir atdevushi

 

@raiviic> Par šito "Ir mēģināts gan saslēdzot tīklā ar kompi" varētu sīkāk?

domaac sasleegt datortiiklaa(LAN)

teljuki jau gadus ~7 peec savas buutiibas ir datori,

tikai lai vienkaarshotu dziivi supportam visi caurumi ir sleegti vai pat neielodeeti

un rezultaataa taac diivainis sanaak, linux os baazeets dzelzis biezhi vien bez LAN, bez telnet piekljuves

un smiekliigaakais, linux formaata datu neseejus nesaprotosh caur usb

Link to comment
Share on other sites

MartiniB es zinu. Es tak daspārdīju līdz normālai LV uzturošai DVB-T firmwarei...

Bet par MKV atbalstu - redz viņiem ij gribas ij kožas.

It kā gribas klientus un visu, bet no otras puses - no autortiesību kantoriem bail, jo cilvēki spēlēs uz TV Ļoti Nelegālos No Interneta Novilktos Failus un tas ir vaivaivai...

Tāpēc MKV atbalsts ir ... nu tāds.

Manējais 37PFL6606H/12 gan spēlē lielus MKV. un arī NTFS saprot.

Tiesa, kā jau minēju - par subtitru un audio celiņiem ne zinis neliekas.

 

Interesanti, vai tēmas autors ir licis televizorā jaunāko firmwari un tā...

Katrā ziņā ir vērts:

1. Ielūkoties TV pamācībā, kas tur teikts par failu izmēru ierobežojumiem.

un

2. Čīkstēt Philips atbalstam.

Link to comment
Share on other sites

DB engineer

Interesanti, vai tēmas autors ir licis televizorā jaunāko firmwari un tā...

 

Nu tad, kad pirmo reizi pieslēdzu pie tīkla šis kaut ko tur lika. Varbūt pa šo laiku ir kaut kas jaunāks jau iznācis. Nočekošu Philips lapā.

 

Manējais 37PFL6606H/12 gan spēlē lielus MKV. un arī NTFS saprot.

 

Tev jau sākumā spēlēja vai panāci ar čīkstēšanu?

 

Ielūkoties TV pamācībā, kas tur teikts par failu izmēru ierobežojumiem.

 

Formātu atbalsta, bet par izmēriem ne vārda.

Link to comment
Share on other sites

To spēlēja no sākuma. Bet normāls LV DVB-T profails parādījās tikai 23. jūnijā izlaisto firmwari.

Pie tam, tās Release Notes par LV ne vārda.

Vecākiem Philips nekā.

Nu aizej uz Philips lapu un palasies kas televizora firmwares Release Notēs rakstīts par bugiem un tā...

Pamēģini pieslēgt disku, kas formatēts ar NTFS.

 

Ja nekas nelīdz - emails Philips supportam.

Link to comment
Share on other sites

Pameginaju uz sava tada pasha modelja TV, 6GB mkv no arejaHDD atskanjoja,bet nospiezhot tishanu tv nokaras,un bez restarta pie saprata neatgriezhas.

 

Ps firmware 0.140.37.0

 

Atjaunoju no majaslapas ar zibatminju,jo tv caur tikla kabeli neko jaunu neatrod.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
The_Saint

Hmm, kad pirku TV, tad arī ilgi pētīju starp philipiem un Samsungiem. Beigās paņēmu Samsungu UE32C5000QW. .mkv faili iet gan caur USB (lielākais, ko mēģinājis esmu un pievērsis uzmanību - Neiespējamā misija ar 9GB izmēru. Lielāku flaškā ielikt nevarēju. Gāja bez problēmām. Caur tīklu lielākais, ko pēdējā laikā strīmoju bija Tumsas bruņinieks (18GB) - filmas laikā kādas ereizes 3-5 noraustījās skaņa, bet nevar saprast vai tur akustika vainīga jo tie bija riktīgi zemie toņi (visās reizēs), vai televizora, vai faila problēma.

Arī samsungs cieš no tā, ka nevar pārslēgt audio celiņus un ieslēgt/izslēgt .mkv failā esošus subtitrus. Un arī caur LAN neatjauno firmvari - ar usb puļķi esmu vienreiz atjauninājis, bet nekur netā vispār nav atrodams kaut kāds change logs.

Ar autora problēmu gan šim sakars nosacīts, tik gribēju dalīties ar saviem novērojumiem par .mkv failu atskaņošanu uz mana tv. Par ideālu es viņu noteikti neuzskatu.

Labots - The_Saint
Link to comment
Share on other sites

Te būs manas televizora problēmas risinājums, reizi par visām:

Man ir 37PFL6606H/12

Rakstīju Philips supprotam par šo lietu.

Te būs atbilde:

There are no limitation in file size, but there is in file type and specifications. Lower you can find specifications of .mkv

MKV

Video:

H.264/MPEG-4 AVC

[same as MPEG-4 Part 10]

Base Profile: less than 3Mbit/s - up to L2 (CIF) main profile: up to 10Mbit/s -up to L4 (HD)

Audio:

AAC-LC

HE AAC

Īsi sakot - gribat normāli spēlēt media failus, TV nepērciet. Vismaz Philips TV ne.

Pilnīgi iespējams, ka arī citu ražotāju TV ir līdzīgas idejas.

Man nav citas hipotēzes, kā tā, ka TV mediju pleijeris is "softisks" un paša TV videoproča iespējas neizmanto.

Uz sitiena nevaru iedomāties citu pamatojumu tik brutāliem limitiem.

 

Subtitru un audio ieslēgšanu/pārslēgšanu MKV failos Philips tā arī nav sataisījis.

Labots - MārcisB
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...