Jump to content

Audio source sep


hel
 Share

Recommended Posts

Sēdēju es reiz pie sava PC un te pēkšņi BUMS.. a kas būtu, ja būtu.. :D

 

Tātad par lietu, vai kāds var ieteikt(ja vispār eksistē,bet neticās, ka k-kas tāds varētu nebūt..) veidu vai programmu ar kā palīdzību

1.dalīt izejošo skaņu no dažādām progām - primitīvākajā piemērā - man ir austiņas un tumbas, kā nodalīt, ka viens skanējums iet uz tumbām un otrs uz austiņām?

2. kā pārdefinēt portam režīmu no skaņas savākšanas uz skaņas izdošanu vai otrādāk?

 

kādam ir idejas?

Link to comment
Share on other sites

1. ir iespējams tikai ar vairāku skaņaskaršu palīdzību, katru savam skaņas avotam

2. atsevišķu audiočipu ražotāju draiveros ir iespēja pārkomutēt ieejas par izejām, un otrādi, lasi manuāli

Link to comment
Share on other sites

1. ir iespējams tikai ar vairāku skaņaskaršu palīdzību, katru savam skaņas avotam

2. atsevišķu audiočipu ražotāju draiveros ir iespēja pārkomutēt ieejas par izejām, un otrādi, lasi manuāli

 

paldies, bet tomēr jautājuma būtība bija vai ir pieejams veids kā šo paveikt nemainot vai nepiepērkot dzelžus ? Pats par sevi atkristu 2. jautājums, ja es taisītos pirkt vēl vienu skaņas karti ;)

Link to comment
Share on other sites

nesaprotu, ko tu nesaprati ?

 

1. ir iespējams tikai ar vairāku skaņaskaršu palīdzību, katru savam skaņas avotam

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...