Jump to content

40'' TV ap 500-600Ls


Vidjiks
 Share

Recommended Posts

Sveiki, lūdzu iesakiet sakarīgāko 40'' TV 500-600Ls budžetam. Galvenokārt tiks izmantots Baltkom digitālās TV skatīšanai un MKV failiem 720 un 1080. Pašlaik uz vecā TV mkv iet no datora caur HDMI vadu, bet, cik saprotu, tad jaunajiem TV var no USB pa taisno šos failus skatīties? Ja tā ir, tad vajadzētu arī lai TV rādītu1080 mkv no ārējā cietā diska un flashiem. Pašlaik TV ir 37", bet liekas, ka biški pa mazu, tāpēc domājams ka 40 "būs tieši laikā.

Link to comment
Share on other sites

Kad beidzot tauta sāks sajēgt ka TV nav un nebūs media pleijeris ??

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Vidjiks

Ražotāja specenē norādīts no USB atskaņojamo failu saraksts, tai skaitā norādīts arī MKV. Tādēļ arī tāds jautājums. Pašlaik uz vecā TV media pleijeris ir dators, kas pieslēgts caur HDMI un caur USB varēja vien atjaunināt firmwari. Jautājums kā reiz tieši ir - vai TV tagad ir jau arī media pleijeris vai tas viss ir fufelis ko specenēs raksta?

Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF

Forget. SS.lv calis piedava 60" plazmu par 600Ls mazlietotu. Man majas ta vien nagi niez netisam apgazt savu TV, lai butu iemesls no vina panemt. Tas ir labs diils.

Nu un medijashmedia - pieperc klat kasti par 50Ls.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Senteevs

Samsungi Un LG jau labu laiku no USB atskaņo ļoti daudz ko, tai skaitā MKV.

Par LG TV gan varu pateikt, ka, nezināmu iemeslu dēļ, attēla iestatījumu pieejamība paliek ļoti skopa līdz ko kaut kas tiek lasīts no USB.

 

Bet, atbildot uz tavu jautājumu, atskaņo un var to lietot. Man gan personīgi labāk tīk "HDMI kabelis -> dators" variants.

Un vēl jau ir tāda lieta kā DLNA.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Pa šo naudu var nopirkt ko labāku par 40'' lielu "monitoru"!

 

Ja jau 37'' ir par mazu, kā Tu domā, cik ilgi tikai nedaudz lielākais 40'' agregāts būs gana labs?

 

Kas attiecas uz media player funkciju - jā daudzi tv mūsdienās māk šo to no flaša spēlēt, bet nebūt ne visu.

Un filmu spēlēšana no flaša - it kā oki (nevajag pc), bet - no kurienes tās filmas uz flaša parādīsies? Vai tur gadījumā tomēr nav nepieciešams dators? ;) Tad kāpēc gan viņam neuzticēt arī filmu spēlēšanas funkciju?

 

(Nē nu lieta "na ļubiteļa" - man liekas ērtāk 2x klikšķis uz video faila + tv ieslēgt HDMI ieeju. Nevis iespraust flašu, iekopēt tur filmu (flaši nav pārāk ātri - 4gb fails diezgan ilgi kopējas), pārspraust flašu tv aizmugurē un palaist video no pults)

Link to comment
Share on other sites

Nav jau jaraksta flasha. Es piemeram esmu piespraudis 1Tb usb3, kas tagad nak par 65 Ls. Lai to izskatitu, vajadzes pusgadu. Dators mazliet krit uz nerviem, kad stav ieslegts.

Par to tv 40'', ta starpiba no 37 ir minimala. Toch janem vismaz 42''. Iesaku papetit philips sakot no 6606 un samsung no 6100. Tiem it ka ir tada ficha, kaa ieraksts usb diska pec epg, kas ir baigaa fica. Bet media plejers tagad gandriz visiem ir.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

kam netiik staipiit smago USB var lan kabeli iepraust

9k Philipsi jau 5 gadus ir apriikoti ar LAN

shogad jau 6k modeljiem ir

 

tiesa Philips pirmie takaa ieviesa un taa arii palika guleet uz lauriem

ir probleemas ar nevareeshanu izveeleeties skanjas celinju(ja vairaaki)

un atteelaa iestatiijumi nav pieejami failuspeeleeshanas rezhiimaa

Link to comment
Share on other sites

nevertell

A zini, mēdia šērings nebūt nestrādā uz visiem ar visiem. Zinu vienu filipsu, kas ar visu pirmsdekodēšanu prastus .avi failus nespēja sagremot. Pats uz sava filipsa neesmu mēģinājis caur šito skatīties filmas, bet, man šķiet, ja vajag vienu kabeli laist no rūtera/pc līdz TV, tad labāk jau, ka tas ir hdmi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un, ja tas ir HDMI, tad vēl labāk, ka video nāk no kāda Popkorna vai Dunes media pleijera - TV un lētā gala STB uztvērējos iebūvētie funkcionalitātē vēl krietni atpaliek, lai skatītos MKV pietiktu ar WD TV.

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik mana izvēle sliecas uz PANASONIC TX-P42G30E. Vai šī būs laba izvēle? Varbūt kādi citi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

atkarigais

Pašlaik mana izvēle sliecas uz PANASONIC TX-P42G30E. Vai šī būs laba izvēle? Varbūt kādi citi ieteikumi?

 

Kāpēc ne LG 50PK350 ( cena par 100 zivīm zemāka un 50" + high speed usb)

Labots - atkarigais
Link to comment
Share on other sites

Vai tad uz LG 50PK350 parastā digitālā Baltkom TV nebūs stipri klučaina? Pie tam tas LG izskatās stipri švakāks pēc tehniskajiem parametriem. Saprotu, ka priekš HD filmām 50" izmērs ir tieši laikā, bet vai nav tā ka priekš Baltkom SD signāla 50'' tomēr būs stipri pa daudz?

Link to comment
Share on other sites

Plazma gana dabiski izsmērē klučus, katrā ziņā SD kvalitātē pat ar lētajām plasmām tikai top LCD/LED var sacensties. ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...