Jump to content

ASUS P5B SE


Rihardss
 Share

Recommended Posts

Esmu ļoti vīlies ASUS kompānijā, jo tur strādā sliņķi!!! angry.gif Mātes plate P5B SE izlaista 2007. gadā, bet viņi vairs draiverus tai neatjauno!!! Es saprastu ja tai platei būtu 10 gadu!!! Kamēr virsū stāvēja Win XP viss strādāja nevainojami, pēc kāda laika uzstādīju Win VISTA un nu jau dators vairs nevarēja ieiet "sleep mode", taču ar laiku pie tā pieradu. Aizvakar uzstādīju Win7 - tagad datoru vairs nevar līdz galam izslēgt, jo nospiežot "shut down" sistēma it kā tiek atslēgta tikai daļēji (visi ventilatori paliek darbojoties). Pirmais, ko darīju bija meklēju jaunākus draiverus, bet neveiksmīgi :( Pārmeklējot google.lv, uzgāju oficiālo ASUS forumu, kur lietotāji skaidri norāda uz šīs mātesplates nesavienojamību ar Win7. Interesanti šķita fakts, ka uz visādu citu nepilnību novēršanai ASUS personāls ir ļoti atsaucīgs, bet uz jautājumiem par mātesplates atjauninājumiem klusē angry.gif

Lai nu kā, bet ASUS savu priekšstatu par sevi, manās acīs ir sabojājis! Intereses pēc aplūkoju arī citu ražotāju draiveru atjauninājumu to mātesplatēm un konstatēju, ka tur pat atjauninājumi ir 7 gadus vecām platēm.

Ja ASUS nevar nodrošināt ar atjauninājumiem, tad tādas kompānijas produkcija man nav vajadzīga un par savu pieredzi pastāstīšu arī citiem. Turpmāk izvēlēšos citu ražotāju, kaut vai Gigabyte.

 

Ja nu gadījumā, kādam ir kādi ieteikumi, par draiveriem zemāk norādīto plati, būšu ļoti pateicīgs :)

http://www.asus.com/...5B_SE/#overview

Labots - Ricardo
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man ir P5B Deluxe un nav problēmu ar draiveriem. Iepriekš stāvēja XP, tagad jau ilgāku laiku lietoju Win 2008 R2, kur ir gandrīz visa vizuālā Win 7 x64 daļa, līdz ar to draiveri tie paši.

 

A priekš kam tev Suspends, kas rij elektroenerģiju, ja tā vietā var izvēlēties hibernate?

 

Un vispār, kur ir pierādījums, ka Asus vainīgs pie tā, ka tev kaut kas nedarbojas? Varbūt roku līkums vai nepareiza informācija (windows gļuks)?

 

P.S.. Pirms dēvēt par sliņķiem vajag izanalizēt visus variantus. Ražotājam nav pienākums uzturēt 4 gadus vecu MB, it sevišķi pievērts uzmanību nenozīmīgām funkcijām, kuras izmanto labi ja 1% lietotāju un neuzlabo sistēmas ātrdarbību, funkcionalitāti.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

Rihardss

Man ir P5B Deluxe un nav problēmu ar draiveriem. Iepriekš stāvēja XP, tagad jau ilgāku laiku lietoju Win 2008 R2, kur ir gandrīz visa vizuālā Win 7 x64 daļa, līdz ar to draiveri tie paši.

 

Jā priekš P5B Deluxe draiveri ir lūk saite: http://vip.asus.com/...del=P5B+Deluxe

Bet priekš P5B SE nav, ja nu vienīgi es varētu mēģināt uzlikt draiverus, kas paredzēti P5B Deluxe. Vai tas varētu nostrādāt?

 

 

A priekš kam tev Suspends, kas rij elektroenerģiju, ja tā vietā var izvēlēties hibernate?

 

Tāpēc, ka tāda iespēja kā hibernate man netiek piedāvāta.

 

Un vispār, kur ir pierādījums, ka Asus vainīgs pie tā, ka tev kaut kas nedarbojas? Varbūt roku līkums vai nepareiza informācija (windows gļuks)?

 

Kurš tad vēl vainīgs? Ne es ražoju atjauninājumus mātes platei, jo no 3 Win versijām vienīgā OS kura strādāja pilnībā bija WinXP. Piebildīšu, ka neviena no 3 OS nav pirātu versija.

Nedomāju, ka pie vainas ir roku izliekuma leņķis, jo platei līdz tik dots disks ar instalācijām, kur nu neko nepareizu uzinstalēt nevarēju.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ja netiek piedāvāta opcija hibernate, tad vienmēr nostrādā komanda shutdown /h.

 

Ceru, ka negaidi, ka Asus pa pastu atsūtīs svaigu disku ar Win 7 atjaunotiem draiveriem:

... jo platei līdz tik dots disks ar instalācijām, kur nu neko nepareizu uzinstalēt nevarēju.

Labots - Mežavecis
Link to comment
Share on other sites

dažkārt ar diskiem nepietiek, ir vēl Windows update, un komponenšu ražotāju mājas lapas, ja jau gribi jaunāko - Intel, Realtek u.t.t.

Tāpēc, ka tāda iespēja kā hibernate man netiek piedāvāta.

nu re ka rokas tomēr vainīgas

Labots - Zh
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Tāpēc, ka tāda iespēja kā hibernate man netiek piedāvāta.

tiek gan, ja pie shutdown skrīna nospiež shift

bet nu jā, liela brēka par neko

Link to comment
Share on other sites

Rihardss

Ja netiek piedāvāta opcija hibernate, tad vienmēr nostrādā komanda shutdown /h.

 

Būs nānoprovē

 

Ceru, ka negaidi, ka Asus pa pastu atsūtīs svaigu disku ar Win 7 atjaunotiem draiveriem:

 

Uz ko tādu neceru :D būtu priecīgs, ja viņi jaunākos draiverus publicētu savā mājas lapā :)

 

Vai tu, lūdzu, varētu padalīties ar ACPI draiveriem, kuru pats izmanto priekš P5B Deluxe?

 

tiek gan, ja pie shutdown skrīna nospiež shift

bet nu jā, liela brēka par neko

 

Paldies nezināju, noteikti pamēģināšu.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

nav īsti skaidrs, kāpēc neder vistas draiveri ?

un par to plates suportu pārmetumi visdrīzāk būs nevietā, jo pēdējais bioss (kuru parasti vēlams atjaunināt pie sleep un tml. problēmām) šai platei ir no 2009. gada jūnija

Link to comment
Share on other sites

Rihardss

nav īsti skaidrs, kāpēc neder vistas draiveri ?

un par to plates suportu pārmetumi visdrīzāk būs nevietā, jo pēdējais bioss (kuru parasti vēlams atjaunināt pie sleep un tml. problēmām) šai platei ir no 2009. gada jūnija

 

Hmm... BIOSam tā ir beta versija un beta versijas nav stabilas, tāpēc neuzņēmos tādu instalēt, bet varbūt ir vērts pamēģināt.

 

Win VISTA draiveri neder, jo met arā, kaut kādu nesaderību. Precīzi nepateikšu, jo neatrodos mājās.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

beta versijas nav stabilas

nepareizi, beta versijas var būt nestabilas komplektā ar kādu konkrētu dzelzi, un šinī gadījumā visticamāk asuss to nosaucis par betu, jo nav finansiāli pamatoti testēt ar lielu skaitu dažādu dzelžu vidējas klases plati, kas noņemta no konveijera pāris gadus atpakaļ

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

andrisri

Esmu ļoti vīlies ASUS kompānijā, jo tur strādā sliņķi!!! angry.gif Mātes plate P5B SE izlaista 2007. gadā, bet viņi vairs draiverus tai neatjauno!!! Es saprastu ja tai platei būtu 10 gadu!!!

 

Tu pats esi sliņķis :D kam Tev vajag tos asus draiverus ?

čipseta updeits - www.intel.com

raeltek audio - www.realtek.com.tw

vot atheros LAN - tie ir sliņķi draiveru izlaizšanā, bet ja labi meklēsi, atradīsi citu produktu downloados atheros draiverus... tāpēc es nemīlu asus dēļus, ka šie ik pa brīdim mīl uzbāzt kādu perversiju saviem dēļiem, kā atheros LAN, VIA audio u.t.t., ar Intel un Gigabyte dēļiem parasti ir mazāk "pārsteigumu" ..

Link to comment
Share on other sites

marrtins

1) apstās BIOSā kur standby var uzstādīt modes - S1/S3

2) ja neatrodas/nepalīdz ņemam MCE standby tool, uzstādam S3

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rihardss
(labots)

nepareizi, beta versijas var būt nestabilas komplektā ar kādu konkrētu dzelzi, un šinī gadījumā visticamāk asuss to nosaucis par betu, jo nav finansiāli pamatoti testēt ar lielu skaitu dažādu dzelžu vidējas klases plati, kas noņemta no konveijera pāris gadus atpakaļ

 

Paļāvos uz tevis teikto un ar drebošu roku uzliku BETA. Skatoties, kā pildās BIOS instalācijas līnija, nepacietībā gaidīju, kas notiks. Uzinstalējas, pārstartēju datoru un :yahoo: tagad to var izslēgt un ieslēgt, tam paredzētajā veidā :happy:

 

1) apstās BIOSā kur standby var uzstādīt modes - S1/S3

2) ja neatrodas/nepalīdz ņemam MCE standby tool, uzstādam S3

 

Atradu, kur var izvēlēties starp S1 un S3. Uz doto brīdi uzstādījumos ir AUTO, vai man to nomainīt uz S3?

 

Tu pats esi sliņķis :D kam Tev vajag tos asus draiverus ?

čipseta updeits - www.intel.com

raeltek audio - www.realtek.com.tw

vot atheros LAN - tie ir sliņķi draiveru izlaizšanā, bet ja labi meklēsi, atradīsi citu produktu downloados atheros draiverus... tāpēc es nemīlu asus dēļus, ka šie ik pa brīdim mīl uzbāzt kādu perversiju saviem dēļiem, kā atheros LAN, VIA audio u.t.t., ar Intel un Gigabyte dēļiem parasti ir mazāk "pārsteigumu" ..

 

LAN man strādā no Win7 integrētajiem draiveriem

 

audio - realtek tagad arī strādā :)

 

čipseta updeits - No Intel lapas vai tomēr No ASUS (lai gan manai kartei vēl nāk klāt divi burti SE)?

 

....ja pie shutdown skrīna nospiež shift...

 

Laikam tomēr nesapratu kurā brīdī, vai tad kad redzams uzraksts "windows is shuting down"?

Labots - Ricardo
Link to comment
Share on other sites

nnoname

Atradu, kur var izvēlēties starp S1 un S3. Uz doto brīdi uzstādījumos ir AUTO, vai man to nomainīt uz S3?

 

ja stendbajā ventilatori izslēdzas, atstāj kā ir, ja nē, uzliec s3

 

 

čipseta updeits - No Intel lapas vai tomēr No ASUS (lai gan manai kartei vēl nāk klāt divi burti SE)?

 

no intel, tur svaigāka versija

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rihardss

Ja netiek piedāvāta opcija hibernate, tad vienmēr nostrādā komanda shutdown /h.

 

 

Nostrādāja, taču katru reizi vērt vaļā "Command promt" esmu par slinku :blush:

 

ja stendbajā ventilatori izslēdzas, atstāj kā ir, ja nē, uzliec s3

 

 

Jā, pēc BIOS atjaunināšanas ventilatori slēdzas arā.

Link to comment
Share on other sites

nnoname

Laikam tomēr nesapratu kurā brīdī, vai tad kad redzams uzraksts "windows is shuting down"?

 

sajaucu mazliet ar xp, kur tā ir pie izvēlnes stand by/restart/shutdown, septītajam vajadzētu būt jau start->shutdown meņucī, ja tur nav, tad kontrolpanelī pie power advanced options jāizslēdz hybrid sleep zem sleep opcijas

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Nez,

 

Win+R-> izvēlamies pēdējo komandu( saglabātas pēdējās darbības) -> enter

 

ir pietiekami ātri. Nospiežot pogu shutdown, veic kaut kādus priekšsagatovšanās darbus.

Nostrādāja, taču katru reizi vērt vaļā "Command promt" esmu par slinku :blush:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...