Jump to content

Nokijas no UK


Xcilveeks
 Share

Recommended Posts

Labdien.

 

Sākšu uzreiz ar problēmu. Brālis bija devies uz kādu laiku strādāt uz Angliju. Nopirka čalis tur paris telefenus ko lietot... Vienu darbam otru zvanīšanai uz majām. Abi telefoni nokijas. Tad nu brālis atbrauca majās un šie iepirktie telefoni šeit nepieņem LV sim kartes. Domaju daudzi no jums saskarušies ar telefoniem kuri piesaistīti vienam tīklam.

Jautājums tāds, kā viņus atbloķēt? Cik zinu Nokijas vairs nevar atbloķēt ievadot strēmeli cipar kodu ka tas bija kadreiz... Varbut ir kads kas ar to nodarbojas. Iekš ss.lv protams ir sludinajumi kas itkā to dara.... bet nu negribas dot kkadam tur Ivanam un Koļam kas savā dzivoklī pie Bonoparta pudeles kko tur baksta. Agrak par šo lietu nebiju interesējies jo nebija pirms tam telefonu kas latvija nedarbojas vispar. Help.

 

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Helpzzz! :fool:

 

1. nosauc modeļus

 

2. visticamāk, ka neko nevar atbloķēt, ja nu tikai pie UK mobilā operatora, kas iedeva tos maloceņņikus.

Link to comment
Share on other sites

Man ari ir tieši šī problema Ar nokia n8 tikls O2 uk

 

Ko jūs sakiet par portāliem kur piedāvā atblokēt ( kjipa ievadi imei un vini uzgjenere kodu)?

Labots - BROKS
Link to comment
Share on other sites

Xcilveeks

Tad nu Nokijas šādas: 2220s un 5130c-2

Vel viņš izvilka SAMSUNG GT-S5230. Visi telefoni ir O2 tīkla.

Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF

Man ari ir tieši šī problema Ar nokia n8 tikls O2 uk

 

Ko jūs sakiet par portāliem kur piedāvā atblokēt ( kjipa ievadi imei un vini uzgjenere kodu)?

 

 

Ir ari bezmaksas portali. Pamekle kartigi. Bet vari but gandriz 100% drosh, ka nekas tur neizdosies.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

martinno

Man ari ir tieši šī problema Ar nokia n8 tikls O2 uk

 

Ko jūs sakiet par portāliem kur piedāvā atblokēt ( kjipa ievadi imei un vini uzgjenere kodu)?

Herņa

Link to comment
Share on other sites

nikidijs

Bij man ar tāda problēmiņa, nu netā atbloķēt nevarēja. Ievilkos vienā m.t. servisā un tur varēja nopirkt tādu kā "SIM" kartes ielikni. (ieliekams starp telefonu un sim karti) lai no sim kartes viss iet cur to figņu. Maksāja 9ls, Tiesa gan, bij tas kādi pāris gadi atpakaļ.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...