Jump to content

Nikon D5100 VS Nikon D90


mickey21
 Share

Recommended Posts

Vēlos iegādāties savu pirmo spoguļkameru. Esmu izpētījis vairākus modeļus un nevaru izšķirties kuru kameru pirkt.

Līdz ar jaunās Nikon D5100 parādīšanos tirdzniecībā, esmu tādā kā dilemā, jo abas ir labas un abas maksā gandrīz vai vienādi.

Lūdzu izsakiet savu viedokli par abām šīm kamerām, varbūt tas man palīdzēs tikt skaidrībā.

Link to comment
Share on other sites

martinno

No Nikoniem neko daudz nesaprotu, bet ņemot vērā, kā abas kameras ir ''budžetklases'', tad 99%, ka jaunākajai būs kaut kas labāks iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Nu par D90 (pārsvarā( ir dzirdēti tikai labi vārdi. 5100 ir tāds neliels 3100 apgreids. D90 pluss - built in focus motors. Internetā ir ļoti ļoti daudz šo abu kameru salīdzinājumi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Larijssene

D5100 ir tāds neliels D3100 apgreids.

 

FAIL :D :D

D5100 ir D5000 apgreids (kā tu saki), bet nekādā ziņā ne D3100 :D

Viņi nomainija kā ekrāns atlokās ( D5000 bija uz leju, bet D5100 uz sāniem), lai netraucētu strādāt ar to ekrānu ja kamera ir uz statīva, vēl ielika tādu pašu matricu kā D7000 un vēl daudzko.

Link to comment
Share on other sites

superKrona

Ja viens modelis vecs kā pasaule, otrs sastūķēts pilns ar "modernajām" tehnoloģijām un maksā vienādi, tad kaut kas īsti nav kārtībā vai nu ar nikon mārketingu vai nu tomēr ar tiem jaunākā aparāta parametriem. Kā īsti ir, nezinu!

Link to comment
Share on other sites

mickey21

Kā īsti ir, var paskatīties šeit: D5100 vs D90

Es jau te skatījos. Grūti ir izvēlēties, jo pa D90 ir daudz labu atsauksmju un viņš tomēr arī ir nedaudz advancētāks modelis par 5100, korpusa un pogu izskārtojuma ziņā.

Taču D5100 ir nedaudz jaudīgāks, kaut gan cik ir dzirdēts, tad tā atšķirība bildes kvalitātes ziņā ir praktiski nemanāma.

Link to comment
Share on other sites

Larijssene

Kā jau rakstīji, ja jau tā ir tava pirmā spogulene tad tas pilnīgi neko nemainīs kāds ir pogu izkārtojums, jo tu citu izkārtojumu nezini nemaz, bet vecie buki, kuri bliež jau gadiem un pogas spiež neskatoties uz viņām, tiem gan tas daudz ko izsaka. :p

Link to comment
Share on other sites

Par cik neesmu nikkon pārstāvis, bet gan Canon un Sony tad nu, mans objektīvais viedoklis būtu par labu D90

Link to comment
Share on other sites

Ja paliksi pie kit objektīviem, tad labāk ņemt D5100 (jaunāks, jaudīgāks, vieglāks utt...). Ja ir doma vēlāk piepirkt klāt papildus objektīvus, tad rēķinies, ka motorizētie stikli izmaksās krietni dārgāk. Daudzās pozitīvās atsauksmes par D90 ir tāpēc, ka laikā, kad kamera iznāca, tā daudzos parametros pārspēja D300, bet maksāja lētāk par D200.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu nez... es jau Nikonu neņemtu tieši dēļ čakara ar stikliem. Kāpēc gandrīz neviens nemīl Pentax K-r? Tur tak viss ir labāk pa labi, 350Ls par kitinieku, pēcāk ebay savāc maisu ar vecajiem stikliem un dzīvo cepuri kuldams.

 

Galīgi neesmu Canon fans, bet brīvdienās paspaidīju 550D un likās pat ļoti ērts un kvalitatīvi nostrādāts. Jāatzīst, ka cena gan 550D ir drusku pa šerpu sanākusi, ka viens pats nabaga bodijs maksā 410Ls...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ņem D90, advancētāks un "krutāks" modelis ... Augšējais displejs ļoti noder. Korpuss manuprāt arī patīkamāks ...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...