Jump to content

DELL 5110 vs ACER 7750G


unknovn
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, pakritīšu nedaudz uz nerviem, jo abi datori šeit forumos ir plaši aprunāti, bet mani spēcīgi māc dilēma

kompis pamatā būs paredzēts geimiem, Photoshopam, dreemviewer, kā arī dažas citas progas.

 

tātad

 

DELL 5110 - i7/4Gb/640Gb/GT525M-1Gb

 

VS

 

ACER 7750G - i5/4Gb/1Tb/ HD6850

 

tātad kas mani mūlsina

 

i7 4cores/8threads vs i5 2cores/4 thredi

 

3Mb cache vs 6mb

 

GT525M vs HD6850 ATI karte ir high end un uz geimiem ir 23% jaudīgāka

 

3 gadu garantija VS 2 gadu

 

Protams DELL vs ACER (pats jau 3 gadus lietoju ACER, ir gan mētāts gan 0,5l Colas ticis iekšā bet iet, nepatīk lētā plasmasa un ļurkāšanās)

 

protams 17 collīgs pārnēsāšanai ir neērtāks

 

P.S. kā teica mans bračka - ja netaisies baigi daudz kaukulēt tad i7 nevajag, bet vēlos vēl kāda spečoka skata punktu

 

Spams welcomēts

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

arī šos esmu ievērojis. Ja dellam būtu kautvai GT540M karte tad noteikti dellu paņemtu, bet man arī interesē jaudīga videokarte. Pats ar esmu datora meklējumos un šie ir abi gana vilinoši viens ar i7 un brandu, otrs ar cenu un videokarti.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

tur jau ir tā lieta

DELL itkā brends, bet nu runā ka vairs nesot tie DELLi kas bija agrāk, ar Labu proci bet pašvaku videokarti (mid-range laptop graphics card). tevis minētā 540M arī ir CLASS 2 tikai

ACER - lēts plasmasīgums, vājāks procis bet ļoti laba videokarte (high-end graphics card)un kā rāda rezultāti tad ATI ir par 23% labāka par 525M

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

Budžeta klases Dell'i arī ir diezgan plastmasīgi un jāatzīst ka kaut kur pazudusi odziņa dizainā :(

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Vienīgī abiem portatīvajiem ir dažādas izšķirtspējas un fps +/- būs tas pats. Es arī lgi skatījos uz Dell, jo tas ir super piedāvājums, bet tā videokarte... Rezumē gaidīsim vēl kādu karstu 1a piedāvājumu

Labots - labiitis
Link to comment
Share on other sites

Es ar ja biju domājis jau aprīlī iegādāties laptopu, tad pagaidām esmu atlicis un gaidu vel kādu labi izdevību. Par cik nav steidzami un vajag tik izklaides pēc tad gribu vienkārši noķert izdevīgu piedāvājumu.

 

Nu tā GT540M ja skaties pēc notebookcheck vai kā tā lapa tur saucas tad ir jaudīgāka par to GT525M par kādiem padsmit procentiem, bet tas ati kas ir tam acer 17" modelim tā videokarte jau par GT540M ir kādi 20% jaudīgāka.

 

Par izšķirtspējām runājot, var jau uz tā 17" likt to 1300 reiz cik tur izšķirtspēju, ķipa HD ready, nedaudz graudaināk jau būs kā 1600, bet nu fps augstāki būs un details var likt augstākus. Tā pat ismalcināts geimeris nepirks šitādu kompi lai baudītu spēles piedāvāto maksimumu.

Link to comment
Share on other sites

labiitis

Jā vismaz atvieglojaums, ka neesu vienīgais, kas neņem viņu, būtu 540 GT jau būtu nogrābis to kompi. Bet nu procesors viņam ir kārdinošs...

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ar gaidīšanu ir tā kā ir, nākamās paaudzes i proči kā mēļo būs uz ziemu, kas nozīmē ka nākamās paaudzes i laptopi saks parādīties labi ja uz nākamo aprīli.

Kā rāda mana pieredze tad gaidīšana parasti pie nekā nenoved, jo kā sagaidi ko jaunāku, jau ir zināms kas būs nākamais un jau gribas gaidīt to :)

 

A no DELL mani tieši attur 525 GT

 

būtu ACER bez W7 līdz ar to cena ap 450, būtu ņēmis bez domāšanas

Labots - unknovn
Link to comment
Share on other sites

martinno

Ja nav neviens specifisks softs, kas noslogo CPU, tad pietiks arī ar i5.

Diez vai Tu baigi jutīsi, ka PS nedaudz ilgāk domā, vai Winrar's lēnāk spiež/atspiež arhīvu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...