Jump to content

Problēma ar videomateriāla pārvietošanu no DV kameras uz PC


Guest Norberts
 Share

Recommended Posts

Vei kāds nevarētu palīdzēt ar ieteikumu, kas būtu jādara. Lieta ir sekojoša - ir camera Sony DCR-PC107E, datoram ir FIRE WIRE, lietoju pinnacle studio 9, bet nolādējot videomateriālu tā kvalitāte ir vienkārši pretīga. Lasīju kaut kur iepriekš, ka tas ir normāli un izveidojot DVD attēls būs kvalitatīvs - mēģinu, bet uz datora attēls ir tāds pats, kā pirms ierakstīšanas DVD. Skatoties uz tv attēls nedaudz virmo un ir tāds, kā pūkains. Domāju, ka vaina ir iekš Pinnacle, bet simptomi ir vienādi izmantojo Addobe u.t.t. Jau iepriekš pateicos

Link to comment
Share on other sites

Guest Girtelis

Esmu nonacis ppie sledziena , ka augstak neesi lasiijis, jo tur ir viss par MiniDV.Paslaik(Tagat saja laika) Pats pardzenu no mini dv kameras uz kompi.

Lasiju , ka vajag WinDv.Man kvalitate ir laba un tas pat nav jauzinstale.Aiznjems paris kb.Vienkarshi panem irubii kamru un proga nospied ''Capture'' tad viss automatiski aizies.(Nezinu vai tev ta bus , jo man

ir Panasonic MiniDv pal)!Nav verts pateikties - vienkarsi dari!

Link to comment
Share on other sites

Guest Fans
Vei kāds nevarētu palīdzēt ar ieteikumu' date=' kas būtu jādara. Lieta ir sekojoša - ir camera Sony DCR-PC107E, datoram ir FIRE WIRE, lietoju pinnacle studio 9, bet nolādējot videomateriālu tā kvalitāte ir vienkārši pretīga. Lasīju kaut kur iepriekš, ka tas ir normāli un izveidojot DVD attēls būs kvalitatīvs - mēģinu, bet uz datora attēls ir tāds pats, kā pirms ierakstīšanas DVD. Skatoties uz tv attēls nedaudz virmo un ir tāds, kā pūkains. Domāju, ka vaina ir iekš Pinnacle, bet simptomi ir vienādi izmantojo Addobe u.t.t. Jau iepriekš pateicos[/quote']

Vajag pārbaudīt, vai novilktais materiāls ir DV formātā ar pilnu izmēru 720x576, jo iespējams, ka nav notikusi materiāla novilkšana kvalitātē 1:1, bet gan kaut kāda capture un reizē pārveidošana uz kaut ko, tas ir atkarīgs no DV vilkšanas programmas settingiem. Vispār tas ir mīnuss, ka DV signāla vilkšanu daudzas programmas sauc kā Capture un pie tam pieļauj pārslēgties uzreiz uz dažadiem formātiem. Svarīgi, lai velkot DV būtu izvēlēts formāts DV, tad nenotieks nekādas signāla pārmaiņas! Pašos sākumos es pats tā kļūdījos.

Link to comment
Share on other sites

Man kaut kaa nepatiik tie visi pinakli, un citi tuuli, kas sver n-tos mbaitus

Es lietoju windvd, un viss atraadaa kaa naakas. Maajienu saprati :)

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja
Esmu nonacis ppie sledziena ' date=' ka augstak neesi lasiijis, jo tur ir viss par MiniDV.Paslaik(Tagat saja laika) Pats pardzenu no mini dv kameras uz kompi.

Lasiju , ka vajag WinDv.Man kvalitate ir laba un tas pat nav jauzinstale.Aiznjems paris kb.Vienkarshi panem irubii kamru un proga nospied ''Capture'' tad viss automatiski aizies.(Nezinu vai tev ta bus , jo man

ir Panasonic MiniDv pal)!Nav verts pateikties - vienkarsi dari![/quote']

 

Man arī bija tāda pat problēma ar Panasonic kameru. Visu atrisināja panasonic video koneksa uzstādīšana (pdvcodec.dll un PANADV.INF), nokačāju kaut kur no šejienes.

 

Latest video/audio codecs:

http://www.free-codecs.com

http://www.codecsdownload.com

 

Only FREE Downloads:

http://www.click-now.net

http://www.click-now.org

Link to comment
Share on other sites

Guest fishbone

kaa tu to kodeku uzinstaleeji, jo man ar ir taada probleema ka nofilmeetais video ir sliktaa kvalitaatee. Mana kamera ir panasonic

Link to comment
Share on other sites

DV kodekaa vajag capcureet nevis mpg1 un tad viss buus ok tikai reekjinies ka viena stunda aiznjem apmeeram 12GB. Manupraat ar premieru ir eertaak kapchureet. nekaa ar pinacle.

Link to comment
Share on other sites

.Man velkot no kameraam gan sony gan panasonic ,gan uz premjeras i uz pinakles vienaadi labi viss novelkas.Paskaties kaartiigi lai viss buutu uzstaadiits pilnaa kvalitaatee un bez jebkaadas komresijas pa celjam no dv uz pc .Citu iemeslu gruuti iedomaties.

Link to comment
Share on other sites

Guest oskars1

Vel var rakstit ar windows xp iebūvēto movie maker 2. uz 2000 kbs kvalitāte ar nav slikta, un uz cietā daudz vietas neaizņem.(itsevišķi ieteicams mazo hārdu īpašniekiem).Vienīgais tas vis notiek uz WMV formāta.Ja nu nepieciešams, tad var parkodēt ar Easy X video converter .

Link to comment
Share on other sites

Vel var rakstit ar windows xp iebūvēto movie maker 2. uz 2000 kbs kvalitāte ar nav slikta' date=' un uz cietā daudz vietas neaizņem.(itsevišķi ieteicams mazo hārdu īpašniekiem).Vienīgais tas vis notiek uz WMV formāta.Ja nu nepieciešams, tad var parkodēt ar Easy X video converter .[/quote']

 

Manupraat shaada ideja ir pilniigi garaam,ja vien grib panaakt daudzmaz baudaamu iznaakumu. Vispaar katram savi softi miiljaaki un kvalitaates raadiitaaji.

P.S. tas tik mans viedoklis,to meikeri esmu pameeginaajis,nu nezinu kam taac vispaar vaidziigs

Link to comment
Share on other sites

Es joprojām iesaku Sony Vegas 5.0

arii diezgan eerta. kaa kuro reizi eertaak. citreiz premiere citrei vegas. ar vegas eertaak konverteet

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...