Jump to content

Meklēju kādu Xtreamer Pro speciālistu


worker2
 Share

Recommended Posts

Labdien,

 

Varbūt te apgrozās kāds zinošs Xtreamer Pro lietotājs? Būtu nepieciešama palīdzība lai uz tā uzliktu kādu torrent client.

+ ir problēmas ar to ka dators to neatpazīst kā atsevišķu disku (iespējams datora gļuks).

 

Īsāk sakot - būtu interese kādam speciālistam to visu parādīt, lai savestu to kārtībā.

 

Ir te kāds? Parādā nepalikšu ;)

 

vai tiešām te neviena tāda cilvēka nav?

Link to comment
Share on other sites

Cik noprotu, tad torrent klients jau defaultā ir pieejams. Ja nav, tad ar putty slēdzamies caur ssh pie ierīces un liekam virsū torrentu, kā jebkuram linuxam. Papildus info viņu forumos.

 

Re, pamācība

Labots - edd999
Link to comment
Share on other sites

Nu man tur ir arī dažas citas problēmiņas. piemēram, pieslēdzot to pie datora caur slave usb, dators to neatrod.

Diemžēl meklējot to Xtreamer caur Network arī ir problēmas, jo itkā ierīci tīklā atrod, bet pieslēgties nevar.

 

Tādēļ arī meklēju speciālistu, kas varētu to visu savest kārtībā. Esmu ļoti tālu no IT lietām, tādēļ nav nekādas saprasmes par putty un ssh utt :(

 

+ man liekas ka uz Xtreamer Pro ir jāliek kaut kāds cits torrent, jo officiāli viņi torrent klientu piedāvā tikai tam eTrayz.

XtreamerPro cik saprotu virsū ir jāliek kas drusku cits.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Xtreamer pro - torenti , ar pēdējiem updeitiem ir dažādi gļuki un nevar normāli no weba uzinstalēt, šodien bija laiks paskatīties un eku risinājums:

 

a) uzliekam pēdējo firmwari

 

b) nokačājam sdk paku -http:// code.google.com/p/xtreamer-web-sdk/downloads/detail?name=xmp_r183.zip&can=2&q=

 

c) atarhivējam un iekopējam cietajā diskā iekš xtreamer

 

d)xtreamer opcijās palaižam web serveri

 

e) ieejam iekš http:// 192.168.1.121/media/sda1/xmp/?page=programs.php un uzspiežam uz base install , instalēšana notiks līdz minūtei - gaidam

 

f) iekopējam pārlūkā: http:// 192.168.1.121/media/sda1/xmp/programs/transmission/install.php

 

g) restartējam xtreameri:http:// 192.168.1.121/media/sda1/xmp/?page=fakeshell.php kur ierakstam reboot un uzsitam ar enter (var manuāli ar pulti norestartēt)

 

h) updeitojam instalāciju: http:// 192.168.1.121/media/sda1/xmp/?page=package.php&task=info&installed=y&package=transmission

 

i) startējam transmisionu: http:// 192.168.1.121/media/sda1/xmp/programs/transmission/start.php

 

Tā, transmision ir uzinstalēts, listā varam salikt sarakstu ko atstāsim kačāties... lai to izdarītu ejam uz

 

http:// 192.168.1.121:9091/transmission/web/

 

Tākā te bija problēma par usb - dators to neatrod... pārliecinamies, ka slēdzis (xtreamera aizmugurē) ir ieslēgts uz to slotu, kuram pievienots hdd, piem. ja b slotā nav ievietots hdd un slēdzis ir uz b slotu - dators hdd neatradīs un otrādi.

 

Piezīme: manu iekšējo ip adresi, kas ir aprakstā aizvietojam ar savu ip (tā redzama uz ekrāna labajā pusē)

 

Tagad īsti nevaru notestēt, bet iespējams, ka pēc restarta torenti nepalaidīsies, tāpēc iekš inita jāieliek manuāla startēšana, bet to citreiz, varbūt, ja pašam būs vajadzīgs tad paskatīšos :)

 

Izlaboti linki, savādāk vidū saliek daudzpunkti un nefiga nevar saprast... aiz http:// ir atstāta atstarpe...

Labots - zuicis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man ir radies 1 jautājums saistībā ar Xtreamer Pro.

 

Šobrīd plānoju nomainīt savu TV. Skatos uz TV modeļiem ar 3D, bet radās jautājums - Vai es no sava Xtreamer Pro varēšu palaist 3D filmu uz TV? Šim modelim vēl ir 1.3 HDMI nevis 1.4.

 

zuici - kad sāksiet tirgot Xtreamer Prodigy yb Xtreamer Ultra? :)

Link to comment
Share on other sites

a mēs jau tirgojam...- ultra versijas pāris mētajas noliktavā, bet prodigy - radās problēmas ar atmuitošanu, jo nav sertificēti lietošanai ES robežās, šobrīd gaidam no ķīniešiem zaļo gaismu, kad būs no savas puses sakārtojuši dokomentāciju. Jā, mājas lapā ir vecā info, kad pabeigšu iesāktos darbus, pieķeršos pie mājas lapas atjaunošanas.

 

par 3d - neesmu pētijis,... vismaz avataru un ledus laikmetu skatījos, tiesa bluray kvalitātē ... principā man te viens advancēts 3d telūzis un projektors ienāks testiem (vadība sola) - patestēšu un padošu ziņu (uz projektoru gan nāksies gaidīt, ražotājs tāds kasīgs...)

 

Starpcitu, no savas puses jauns web interface būs xtreamer'am , daudz ātrāk strādā kā vecais un diezgan daudz jaunas funkcijas būs ;) ... , bet tas laikam būs fanātiem, kas dievina laist playlistus, gan audio, gan video + strīmingu no interneta ar bekapošanu ... tas nozīmē, ka ja iet strīms un tas pazūd, tad automātiski pārslēdzas uz lokālo audio un otrādi.. Piekam ir iespējams playlistu iestartēt pie xtreamera ieslēgšanās.. drusku vēlāk iemetīšu skriinus

 

P.S. tūlīt arī būs no mūsu puses gatavas kastītes, kas palaidīs xtreameru pēc elektrības noraustīšanās.... prototipi jau ietestēti, viss strādā, tagad tikai plānojam kur uz konveijera uzlaist iesākumam 100 vienības... :D

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Vienkārši viekalā pārdevējs samulsināja ar jautājumu vai mans Media player atskaņo 3D failus. prodigy un ultra gadījumā tas ir pie apraksta minēts un viņiem ir 1.4. HDMI - un tur noteikti jautājumu nav. Bet pie Xtreamer Pro aprakstiem nekur nav izdevies atrast info par iespējām atskaņot 3D materiālus.

 

Kādas ir cenas jaunajiem modeļiem?

Link to comment
Share on other sites

varētu tā būt, saku godīgi - neesmu uz 3d iedziļinājies... tikko menedžeriem nosūtiju mailu par cenām, jo neesmu lietas kursā... tūlīt arī uztaisīšu pāris screenus no jaunā adm. paneļa pie kura šancēju :)

 

Menedžere tikko atsūtija:

 

Xtreamer Prodigy ir 169 LVL jau ar PVN

Ultra 280 LVL jau ar PVN

Link to comment
Share on other sites

ok ;)

 

Laikam jāieraksta kāda 3D filma un tad ar visu ierīci jāiet uz veikalu. Tā teikt notestēt uz vietas :D

 

p.s. es tev privāti 1 jautājumu par TV uzrakstīju ;)

 

Cik saprotu tad tam Prodigy der 3,5 HDD. Vai tas nozīmē ka ja tajā ielikšu savu HDD uz kura ir sainstalēts tas torrent client (neatceros tos 3 burtus), tad tas torrent vilcējs veiksmīgi darbosies uz tā Prodigy?

 

Vispār sāku domāt par variantu notirgot savu Xtreamer Pro :D

Labots - worker2
Link to comment
Share on other sites

Eku dažas bildītes ko šobrīd taisu , mēneša laikā vajadzētu būt gatavam ;)

 

 

 

 

Izņēmu vienu bildi

 

Šamā versija labi darbosies xtreamer dzelžiem kuriem pieejama 2.7 firmware...

 

======

 

Par torrent klientu - pastāv liela iespēja, ka tikai pārliekot hdd nestrādās... webs kā tāds varētu strādāt, bet funkcijas - nop, autoruns (pie bootinga) toč nestrādās.

 

Ultrai arī ir 2,5 hdd ... , lielāko daļu aizņem dzese ;)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Par Ultru ganbiju domājis, ka tur derēs tikai 2,5 hdd. Vismaz tā no xtreamer.net lapas biju sapratis.

 

Vai Xtremer Pro un Prodigy firmwares atšķiras? Ja neatšķiras, tad jau itkā nevajadzētu būt problēmām uzlikt to "uzlabojumu" arī uz Prodigy :D

 

Man tas torrent client automātiski pie islēgšanas nepalaižas arī uz Pro modeļa. bet tā nav problēma - nav grūti to palaist caur datoru, tad kad to vajag. Bet savādāk - noderīga ļoti. Nav vairs jādomā par to ka datorā kaut kam nav vietas utt.

Link to comment
Share on other sites

Atvaino, kļūdijos, lapša hdd lien iekšā ultrai, tas i - 2,5

====

 

Runājot par atbalstu - teorētiski jā, bet update būs pieejams tikai iepriekš sagatavotās firmwarēs... tas nozīmē, ka tiklīdz es pabeigšu savu versiju- iekļaušu konkrētās firmwarēs un ielikšu lejuplāžu listā iekš LV zonas. Ņemot vērā, ka princips nemainās, tad pieļauju domu, ka modificēšu arī citu iekārtu firmwares ... (e-trayz, sidewinder 2 un t.t.)

 

--

Tikko iedomājos, ka jāpievieno būs klāt arī torrenti, bet par to mani ķīnieši laikam ņems priekšā :D , bet, lai gan - kāda viņiem daļa ko daram iekš LV :p

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...