Jump to content

Windows 7 Gadgeti nestrādā


AiDziS
 Share

Recommended Posts

Tātad man problēma ir tāda:

Visu laiku gadgeti strādāja līdz 2 dienas atpakaļ ieslēdzot PC parādijās Clock ar sarkanu, vertikālu svītru .

Man nestrādā windows gadgeti pareizi. Tie parādas ,bet nerāda pareizo informāciju, vai ir tikai melns lodziņš .

Visi gadgeti :

wdjba1s4p2g6btk66s8k.png

 

 

Dažus gadgetus neparāda vispār, bet tos kuri izskatās ,ka strāda ,īstenībā tā nav .

 

Ja vajadzēs datora parametrus, pievienošu.

Link to comment
Share on other sites

Kādus vēl parametrus. Iztīri sistēmu no kaitēkļiem, padomā, ko pēdējo darīji instalēji) pirms sākās problēma.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

superKrona

Pulkstenim nav pieklājīgi rādītājus saukt par vertikālu sarkanu svītru, apvainosies :)

Kas notiek, ja restartē "sidebar.exe"

Neesi gadienā dizeiblojis User Account Control (UAC)

Šitas labs rīks: http://support.microsoft.com/kb/929833

Labots - superKrona
Link to comment
Share on other sites

(labots)

 

Tātad izmēģināju visu, bet nekā .

sidebar.exe tika re-startēts bez rezultātiem.

UAC bija diseblots ,bet tagad ir ieslēgts.

Un ar system file cheker neko neatrada ,teica ,ka visi faili ir kārtībā (cik es sapratu)

 

Vēl kādas idejas :) ?

Labots - Kams
Citāts. Lasi noteikumus!
Link to comment
Share on other sites

Nav iekš IE atslēgts javascript?

 

Kas tās par herņām, postus krāj?

Esmu atslēdzis gandrīz visu uz windows 7, izdzēsis IE, uzstādījumus licis uz pašiem minimumiem - gadžeti vienmēr strādājuši.

Regedit ->HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Sidebar\Settings

Labais peles klikšķis nākamajā navigācijā(baltais laukums), izveidot jaunu `DWORD(32 Bit Value)` ar nosaukumu `AllowElevatedProcess` value uzliec uz `1`Vari aizvērt Regedit

Labais peles klikšķis uz desktopa, izvēlies - Gadgets.

 

Tagad vajadzētu darboties.

 

Link to comment
Share on other sites

un ko Tu tādu mega iegūsti, ka visu tik minimāli atstāj?

performances pieaugums/kritums 1-3% robežās neskaitās :D

Link to comment
Share on other sites

un ko Tu tādu mega iegūsti, ka visu tik minimāli atstāj?

performances pieaugums/kritums 1-3% robežās neskaitās :D

 

Es neesmu teicis, ka es sēžu ar minimālajiem uzstādījumiem, vienkārši testējot dažādas lietas to var izdarīt,piemēram tikko iztestēju uz savu otro windows 7 instalāciju, ar vmware workstation, izdzēšot IE un aizliedzot javascript pārlūkam - gadžeti strādā.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Kas tās par herņām, postus krāj?

 

Nē. Windows gadgeti ir prastas web lapas, kurās darbojas JavaScript un viss pārējais, kas iekš IE. Ar zināmiem ierobežojumiem, piemēram, bez alert() utt.

Tā kā autoram nekas nestrādāja, izdarīju pieņēmumu, ka ir uzlikti maksimāli security uzstādījumi :)

pa lielam, Tavs padoms arī ir par to pašu, ka security settingi neļauj izpildīt gadžetus, tāpeč arī Allow Elevated :)

 

Peace, duke!

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Man nesanāca ieslēgt gadgetus ,kad ievietoju to dword tur . Laikam tāpēc ,ka man no sākuma nemaz nebija key "settings"(nu tā mape).

Un kā var pārbaudīt vai javascript ir ieslēgts iekš IE 9 (es to vispār neizmanotuju...instalējās kopā ar windows update )

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Tik sistemu bremze visi tie gadgeti, nav gadijies vel tads kursh man butu noderejis, panjem system restore uztaisi no brizha tuvaka tam kad tie darbojas vai parinstale tos

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...