Jump to content

HDTV (playera) softs


unknovn
 Share

Recommended Posts

Sveicināti

 

Tā nu ir sagadījies ka stav majās savu nokapojis laptops ASPIRE 6030

 

iešāvās doma prātā no viņa uztaisīt kautkādu HDTV aparātu - komplektā ir TV karte ar DVB kā arī tālvadības pūlts

 

Līdz ar to ir neieciešams kāds sofs ko uzkrāmēt, gribās lai laptops stav aizvērts un vinju var ieslēgt ar pūlti

 

vai tāds pasākums ir iespējams vai nē? intresē lai softā būtu atī torentu klients protams :)

 

Iesakiet softu

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

mediaportal man vislabāk tīk, pašam uz HTPC tāds ir. tiesa paiet laiks kāmēr sakārto. man ir arī DIY LV versija :)

 

untitled.jpg

 

untitled5.jpg

 

DSC06588.jpg

 

izvēlies skinu kirš patīk + labākās fīčas:

 

grāmatzīmes, atcerās kuru filmu kurā vietā pārtrauci skatīties, fast forward ut.t. kustomizācija bezgalīga...

man ir uzlikts tā, ka ar pulti htpc iet slīpā un ar pwer on no pults pamostas... ir gan torenti gan web browsers, laika ziņas, bet es to maz izmantoju....protams ir vēl citas ekstras - pults caur telefonu ar BT, i-radio ut.t...bildes, galerijs, slaidšovi..

Labots - osscar
Link to comment
Share on other sites

hehe Atras gan atbildes, tagad tik jāsāk būs eksperimentēt. Drošvien ka man ziņkāre neapstāsies pie 1 bet jautājums kā softiem ir ar saderību ar driveriem?

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

izstāsti kā piespiedi rādīt mēdia portālam virzemes tv.man krešo.aizdoma gan man vairāk uz manu švako videokarti.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

nvidia geforce 6200 turbo cache

 

ar šito iet kaut kā ta virszemes tv http://www.progdvb.com/ bet vidokarte karst nežēlīgi.ar fx 5500 vispār fulscreenā nevarēja skatīties arī ar progdvb.

Labots - dexterlabs
Link to comment
Share on other sites

Kadu bridi pirms WDTV Live lietoju MEDIAPORTAL

Nu lielakoties biju apmierinats, pirms kartigas piekersanas pie konfiga krashoja, bet stundina pasedeshanas pie kompja un aida, vienigi maz iespeju pielagot pultij pogas (iespejams man tults to nelava).

Izmeginat ir verts.

Link to comment
Share on other sites

dexterlabs

man daudz labāk patīk media portal ar peli,trūkst tikai iespējas normāli regulēt skaļumu,derētu skaļums uz peles rullīša, un horizontāli rullēt ar peles rullīti pa labi un kreisi.vismaz man neizdevās piespiest peli to darīt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...