Jump to content

SPARK uztvērēji (Amiko Alien, GM 990 u.c.)


Gyrkis
 Share

Recommended Posts

M3U XML Converter https://www.tvaddons.ag/kodi-addons/show/plugin.program.AznKodiConverter/
IPTVPlaylist editor https://iptvpe.codeplex.com/
Конвертер m3u в webtv_usr.xml http://i-ptv.blogspot.com/2014/03/m3u-gi-8120-amiko-shd-8900-amiko-1.html .
Tak pilns internets ar softu un piemēriem, kā nokonvertēt, salikt visu vienā formātā. 
 

  • Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Es kad mēģināju IPTV,tad pleilisti metu etc/enigma2 mapē ar nosaukumu userbouquet.iptv.tv....Un viss griezās!

Man liekas,ka jautājums bija!Kur lai met priekš enigmas2 to pleilisti!?Tad met viņu augstāk minētajā mapē un viss!

Labots - goicis
Link to comment
Share on other sites

Goicis, pilnīgi nekāda starpība kur enigmā kanālu pleilisti liec, pietiek arī kad viņa ir pie uztvērēja piespraustā usb fleškā.
Ērtības labad es gan izveidoju mapi [/Root/Mana pleiliste] kurā caur ftp ielieku/norediģēju m3u ar iptv kanāliem.
 

Ja godīgi, pilnīgi nesaprotu,- Kur šeit var rasties problēma uz līdzenas vietas?

1pleiliste.jpg

2pleiliste.jpg

3pleiliste.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ieliku fleškā m3u failu,flešku dekoderī,caur pluginu paņēmu Mediju atskaņotāju,atvēru flešku,sarakstu redzu,bet palaist nevaru.

grab.jpeg

Link to comment
Share on other sites

tad lūdzu liec ārā(vai sūti uz PM) faila saturu līdzīgā txt formātā

#EXTINF:-1,ESPN HD
http://176.31.231.205:8000/live/anne/anne/143.ts
#EXTINF:-1,ESPN 2 HD
http://176.31.231.205:8000/live/anne/anne/144.ts
#EXTINF:-1,ESPN U HD
http://176.31.231.205:8000/live/anne/anne/4064.ts
#EXTINF:-1,ESPN NEWS HD ..........................
.........................................................................

un skatīsimies, kas tur iet, kas tur neiet.

Link to comment
Share on other sites

Uzliku.Viņi (m3u kanālu liste) strādā perfekti. Dzēs nost to failiem.elvē lai neiet pa pasauli.

Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss
1 stundu atpakaļ, lipka teica:

Edis7 

te ir tie faili,mēģini.

Kāds varētu kaut ko tādu iedot angliski..

Labots - TasEsmuEss
Link to comment
Share on other sites

>TasEsmuEss, Nesaproti kad cilvēks dēļ nezināšanas šādā veidā izlika, to viņa akauntu norubīs nost, jo lejuplādes jau geometriskā progresijā aizgāja.

Pirms 28 minūtēm , TasEsmuEss teica:

Kāds varētu kaut ko tādu iedot angliski..


A kur ir problēma nopirkt US, UK iptv un skatīties?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Lipka, paklau Tev tāds blondīņu jautājums.
Pults uztvērējam ir oriģinālā? Enigmas vadības pogas ''<'' un ''>'' strādā un menu ar vad. pogām nekas nav samuķīts?
Ja strādā tad uztaisi skrīnšotu kur ir redzama gaišā josla no Filelist pārlikta pa labi uz Playlist uz jebkuru no kanāliem!
 

Link to comment
Share on other sites

Par to failiem.lv es uztaisiju exp.lietotāju uz 3dienām un tad viņš dzēšas.Pults ir oriģinālā un uz OpenPli ir ieregulēta kā uz Neutrino.

Edis7,kā tad tur īsti notiek tā palaišana?

Failu apturēju un izdzēsu.

Link to comment
Share on other sites

paroli vajadzēja uzlikt tam arhīvam, bet tas nokavēts.
E2 tas ir instalēts kāds bekaps, vai oriģinālais imidžs? Uzraksti pilno e2 image versiju, uztvērēja modeli.  
Kanālu pleilistei nav nekāda vaina noteikti. Viņa strādā, vienīgi šie kompresē HD kanālus uz 1280x720 bet tas uz to neattiecas.   Pamēģini Medija Plejeri nodzēs, un uzliec pa jaunu. Jā, kāda versija viņam?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Amiko 8900 E2 ,Pleyera versiju nezinu.

grab.jpeg

Mediaplayer 2.7+git16896

Pēc dravnieka instrukcijas nokopēju saiti,ieliku favorītos,saraksts ir,bet bilde nepalaižas.

grab.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Figaro, lipkam būs taisnība.
Īsumā, man ir sava iptv pleiliste kura šancē gan uz vu+ gan uz amiko e2 imidža. Nedaudz pakaļu pakustināju un iemetu lipkas arī uz amiko.
Neiet, jeb precīzāk plejeris viņu (pak.sniedzēja strīmu) nelasa korekti.
Vēlāk (naktī) pieķeršos tam klāt.
Man ir ideja, jeb jāsāk ar to jānoņem logi,jānoņem parametri, ko viņš tur īsti strīmo.
Lipka, skaties lai otrā galā bāns nav, tapēc uzraksti uz PM un saskaņojam laikus kad varu slēgties. 

   

Link to comment
Share on other sites

Nupat uzliku Vu+zero un ar pirmo aizgāja.Failu,kam paplašinājums tv.tv caur DCC iemetu kanālu sarakstā un viss darbojas.Tagad pamēģināšu uz AmikoAlien2.

Link to comment
Share on other sites

Saraksts korekti aizgāja amiko 8900, Slēdz pilno e2 Programmatūras atjaunināšanu un viss būs štokos. Šāds pigors ar m3u pleilistēm man nebija gadījies.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Man tomēr kaut kā nesanāk.Atjaunināju,kanālu saraksts ir,bet nerāda.Imidžs OpenPli.Varbūt vēl kaut kādi knifi.Programmatūras atjaunināšana ir tikai viena.Viņa nav ne pilnā ne daļēja.Edis7, Tu palaidi m3u vai E2 failu?

Nupat atjaunināju atkārtoti,mainijās bootlogo un spinners,ielādēju E2 failu un arī m3u,bet bilde nerādās.

Varbūt taisam rokādi ar backupiem?

 

Link to comment
Share on other sites

Lipka,nav problēmu > PM

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Vai šim pašam OpenPli-5 imidžam būtu iespēja saregulēt bildes izmēru mazāku?Tāda iespēja ir Vu+ ar OpenPli.Ar paša TV iestatijumiem nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Uz AmikoAliena uzliku OpenPli Homebuild versiju kā tīru,bet pie uzstādīšanas nesavienojas ar savu serveri,lai atjauninātu pakotnes.Līdz tikai izslēgšana no strāvas.Arī spraudņus nevar nolādēt.Varbūt kāds var piespēlēt kādu linku ar OpenPli 6 versiju?

Link to comment
Share on other sites

Kaut kad atpakaļ tiku licis OpenPli6,tā liekas,uztaisiju backupu,bet tagad šo vairs neņem pretim.Pretim paņem,bet pie ielādes met zeļonku.Atradu OpenPli5 arī ar visu nepieciešamo,ko vajag un tālāk neiespringšu.Emu ir wicards un Oscams,darbojas abi,skins ir pareizais,permanentclock un servnum darbojas,youtube un mtg play iet.Pa lielam vairāk neko nevajag.Vienīgais te trūkst draiveru priekš terestrial tuner.Iepriekš uzliku PurE2 un tur tie draiveri ir(2832).Ka varētu tos dabūt uz OpenPli.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Pagaidām pa rokai ir tikai Amiko Alien-mini un izskatās,ka ir tas pats,kas 8900.Uzliku E2 OpenPli backupu caur Sparku,opkg mapi saliku,draiveri novilku,restartēju,bet modemu neredz.Vēlāk pamēģināšu uz PurE2.

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Tika pa rokai Amiko Aliens,uzliku PurE2 softu,no fīda novilku rtl2832 draiveri,iespraudu tuneri iekš USB,restartēju,bet neredz.Novilku visus DVB-T2 draiverus un vienalga neredz.Spraudu arī Turbo tuneri,bet bez iznākumiem.Izskatās,ka nereāli,žēl.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sakarā ar to,ka ir parādijusies jauna Openpli 7.0 beta versija,mani tas ieinteresēja palaist uz Amiko Aliena,bet cik redzu,tad šī versija atbalsta tikai Amiko Viper modeļus.Man vēl aiz vien gribētos palaist DVB-T puļķi uz Aliena.Varbūt kādam tas ir izdevies uz kāda cita imidža?

Link to comment
Share on other sites

A kas vecajā bija par problēmām? Uz sava Vu+ Solo2 darbinu OpenATV 6.1, kad nomainīju uz jaunāku, viss aizgāja šķērsām, labi, ka backup image fleškā bij saglabāts.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , lipka teica:

Sakarā ar to,ka ir parādijusies jauna Openpli 7.0 beta versija,mani tas ieinteresēja palaist uz Amiko Aliena,bet cik redzu,tad šī versija atbalsta tikai Amiko Viper modeļus.Man vēl aiz vien gribētos palaist DVB-T puļķi uz Aliena.Varbūt kādam tas ir izdevies uz kāda cita imidža?

Uz Aliena tāda kā konkrēta Openpli imidža nemaz nav!

Link to comment
Share on other sites

Interesanti tas,ka uz vu+zero manu flešku RTL 2832 atpazīst kā RTL 2838 UHIDIR.No fīda tādu nepiedāvā.Ja būtu,var būt,ka aizietu uz Aliena?

Labots - lipka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dienas iet,laiki mainās un nu gribētos palaist iptv uz Amiko 8900.Kādreiz uz Spark viss gāja,bet kā to dabūt uz E2?Ir strops,bet tur tas fails ir kā links.Man tas links kaut kādā vīzē ir jādabū iekš E2.Paskaidrojiet lūdzu.

 

Link to comment
Share on other sites

Ko nozīmē fails ir kā links?

Jebkuru linku var saglabāt kā failu.

Failā jābūt saitēm uz kanāliem.

No šīm saitēm uz kanāliem ir jāizveido buķete, un varēsi skatīties (ja vien imidžā nebūs problēmas) kā parastus kanālus.

Domāju instrukciju, kā kanālus pievienot buķetei, googlē atrast nevajadzētu būt problēmai.

 

Cik esmu redzējis parasti stropos IPTV piedāvā dažādos variantos, tai skaitā gatavās enigma buķetēs.

Varbūt esi neuzmanīgi skatījis?

Dīvaini, ka strops piedāvā medu sat uztvērējam, bet IPTV nepiedāvā sat uztvērējam vienkārši saprotamā veidā.

Labots - Taapat
Link to comment
Share on other sites

Dravnieks dod visus variantus: m3u,m3u8,Skyter/LBox config,Enigma 2,Enigma 2 script,Siptv.eu TS un Siptv.eu HLS.Piemēram  LG smārtā es Siptv.eu (kopēt saiti) ielieku kā saiti,bet varu ielikt arī m3u failu kā iepriekš lejupielādētu failu.Enigma2 es varu tikai kopēt saiti,bet nesaprotu kur man viņa ir jāieliek.Palasijos krievu forumus,bet tur neko neatradu par šo tēmu.Tur tik piemin gatavu webtv_usr.xml.

Link to comment
Share on other sites

Vienkāršākais veids ir ar pulti izveidot jaunu buķeti, nosaukt  to par IPTV, tad pieslēgties ar DCC/TC vai citādi pa ftp un iekopēt etc/enigma2/userbouquet.IPTV.tv doto kanālu listi E2 formātā. Var arī importēt kā jaunu buķeti ar DB Edit... Ir arī grūtāki ceļi!

Link to comment
Share on other sites

Tā arī dariju tikai iekopējot,kanālu saraksts izveidojas vienā rindā.Dažus pirmos sabīdiju vienu zem otra un vienalga mapē neredz.Tad vēl visādi eksperimentējot kanālu saraksts parādijās,bet savādākā formā un protams vaļā nevērās.

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas zināmais kantoris dod e2 buķeti nepareizā formă -viss vienā rindā. Tur ir jāpiestrādā drusku ar teksta redaktoru, piem. Notepad++ ,vēlāk būšu mājās, paskaidrošu sīkăk, ja vajag.Aizsūtīju PM. Tā liste iet arī uz seasondream, daļai kanālu arī EPG tad ir.


Sent from my MYA-L41 using Tapatalk
 

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Protams žēl ka tā arī nav atradies "kuļibins", kurš vismaz OpenATV imidžā atrodamos rtl2832 un it913x būtu palaidis uz 8900 (s8120 utt.). Aparāts pat šodien nav slikts un daudziem kalpo!

Labots - coco
Link to comment
Share on other sites

Pirms daudziem gadiem bulgārs Любомир Трифонов bija palaidis DVB-T strīmu uz kompi no Alien 8900 ar USB puļķi. Visa info bija te kaut kur  http://www.digital-eliteboard.com      Ar viena pazīstama foruma biedra palīdzību ( viņš centās rakstīt draiverus AF 9015 puļķim, toreiz 2832 vēl nebija) eksperimentēju visādi, bet nekā . Arī bulgārs atzina, ka laikam jau sh4 uztvērējos DVB-T draiverus korekti strādāt nevar piedabūt...Tā arī viss beidzās. Ja nu kādu interesē,  man ir palikusi daļa sarakstes ar instrukcijām un kaudze ar diemžēl nestrādājošiem draiveriem.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nupat izmēģināšanai uz Alien 8900 uzliku backupu "Openpli homebuild 6.0" un izskatās ,ka Turku variants.Viss tā kā būtu,bet netieku pie saviem satelītiem.Oriģināli iekšā stāv tikai 4.9E;13.0E;19.2E;42.0E un 0.8W.Ieliku savu satelites xml,restartēju ,bet iestatijumos nekas neizmainās.Kā vēl var pievienot vai izmainīt satelites xml?Varbūt,ka viņš ir vēl kādā mapē?!

Link to comment
Share on other sites

Pieļauju, ka satelites.xml ir arī mapē /etc/enigma2.

Izdzēs no turienes, tad tiks lietots no /etc/tuxbox.

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...