Jump to content

SPARK uztvērēji (Amiko Alien, GM 990 u.c.)


Gyrkis
 Share

Recommended Posts

Jā, padarbojos ar Titan, bet vairāk par 1 sat nevarēju dabūt-laikam daisekus vēl nesaprot.Ar BP neitrīno vajadzēja pamocīties, lai palaistu Mgcamd, bet viss aizgāja.Tikai pults skaļums nav pierastajā vietā.Lielākais Neitrīno trūkums manā skatījumā- nav EPG mūsu operatoram, nu un skinu izvēle...Ar E2 nesalīdzināt...

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Pamēģināju jauno AR enigmu, pagaidām liekas ka lietojama, rokoties pa menu sadaļām vienu reizi noķēru zaļo ekrānu, taču škiet, ka normālā ikdienas lietošanā tādam vairs nevajadzētu vairs parādīties. Nesapratu tikai kāpēc uz HD glass skina pēkšņi vairs nerāda EPG uz Viasat kanāliem....Via tas ir atkarīgs no skina?

 

Vakarā jāpatestē būs vēl...

 

Interesanti kad jaunais sparks būs pieejams uz amiko, gribu beidzot pamēģināt normāli media pleijeri iztestēt.... :)

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

HD Glass ir viens no smagākajiem skiniem,tāpēc var gadīties visādi jociņi.Par EPG nav komentāru,jo man parasti ir viss pēc iespējas atslēgts.Citādi pie manas kanālu putras un daudzuma tā muļķība tikai traucē un bremzē kanālu pārslēgšanu.Lai ielādētos EPG,vajag kādu laiku stāvēt uz viena kanāla,bet man patīk bizot un ja nav nekā interesanta,ilgāk par 5-10 sekundēm uz viena neuzkavējos.Vispār EPG nastroikās kaut kur bija opcija:Enable Viasat EPG,bet kuros imidžos un uz kuriem tjūneriem nepateikšu,neietilpst manās prioritātēs.

Nesaprotu,kas vajadzīgs no tā media pleijera,pat kompis ne vienmēr uzreiz visu momentāli apjēdz.Un pie šo laiku visādu kodeku,konteineru un formātu daudzveidības panākt lai visu atskaņo ir absurds.Sat tjūneris ir paredzēts citiem uzdevumiem.Citādi sanāk kā ar AZbox,varbūt media štruntus arī spēlē,bet kā sat tjuneris,maigi izsakoties,ir tālu no normas.Un tas pie viņa cenas... Amiko un brālīši ieliek aizmiegtām acīm,lai gan ir nepilnu gadu veci.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Paldies par info, jāpamēģina citi skini, vakar dēļ laika trūkuma nepaspēju patestēt e2, ja kas tagad AR mājas lapā parādījies labojums jaunajai versijai....

 

Par media pleijeri - piekrītu, bet kā saka "Melač no prijatno" gribētos lai tā lieta, kas paredzēta strādā. Ikdienā lietoju XBMC medi centru!

Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

:punk: super.

 

Lieliski jaunumi šajā rudens mēnesī jaunā e2 un tagad sparks.....

 

e2 AR project vēl joprojām netur līdzi sparkam, tātad konstatēti divi lielākie trūkumi, testi veikti uz SKY hd kanāliem, pēc kāda laika sāk raustīties bilde un skaņa, brīžiem skaņa atpaliek.

Tūlīt E2 fani mani nories atkal, bet teikšu ka attēls vēl joprojām nav tik labs kā Sparkam - tas attiecās uz HD materiālu. Gribētos jau izbaudīt e2 kura neatpaliktu no sparka kaut vai pa iepriekš minētajiem trūkumiem.

E2 pati par sevi protams ir daudz reizes advancētāka par Spark...

 

Runājot par spark 09 versiju pagaidām viss ok, mediapleijeris liekas arī strādā normāli.

Link to comment
Share on other sites

Ja kādam interesē, par godu Hellovīnam līdz 1.novembrim ieskaitot par brīvu skatāmi visi 130 kanāli

http://kartina.tv/

Pārbaudīju-viss strādā gan uz Spark, gan E2 ar nkTVplayer plaginu!

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Bija noregulēta AMIKO kaste. Vienu dienu slēdzu iekšā - itkā ielādējas, bet bilde nav. Nācās pārinstalēt pa jaunu Spark no rescue imidža. Tad uzliku pēdējo apdeitu 1.2.09. Viss itkā ok. 13e un 19.2e atrada un smuki noskanēja visus kanālus. 36e izmantojot "auto diseq" atrod, bet kad skanēju kanālus - 0. 4.8e vispār satelītu sarakstā neatrodu. Kāds nepateiktu kādi parametri jānorāda, lai skanētos 36e kanāli??? Cik noprotu tas satelitu saraksts arī glabājas satelitte.xml vai tml. Tikai kur???

 

p.s. ja kādam aizķēries ntv cukurs padodad ziņu :)

 

p.p.s. Siriusu (5e) piekurbulēju, paliek aktuāli vēl 36e

Labots - enter
Link to comment
Share on other sites

36E iestatījumi tādi paši kā visos uztvērējos-USER 10750. Tāda faila satellites.xml Sparkā diemžēl nav, ir citā formātā.Labāk viņu neaiztikt un trūkstošos TP ievadīt ar roku.Pēc tam var rediģēt un veidot FAV, beidzamais redaktors jau ir tīri lietojams.Pats gan sēžu uz E2.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildi. Nav man tāda "USER 10750" uzliku "Uni(9750/10750)", lai ko tas arī nenozīmētu :)

Tāpat neko neatrada. Izveidoju vienu jaunu TP 12322/27500/V, rezultātā atrada 10kanālus. Vai tas nozīmē, ka man tagad visi TP jāsavada/jāsalabo manuāli. Vai nevar viņus atjaunot uz aktuālajiem!?

 

p.s. Ko nozīmē 22KHz, 12V un barošana parametri un kādiem tiem jābūt?

 

2mo5kxc.jpg

Labots - enter
Link to comment
Share on other sites

Pie LNB ,virzot kursoru pa labi, atrod USER(5150) un izlabo (ar roku no pults ieraksti) 10750 !Uz 36E 22khz -Izsl, 12V- Izsl, un barošana-13/18.Uz visiem citiem SAT-LNB UNI (9750/10600)22kHz-auto.,barošana -13/18. Trūkstošie TP būs vien jāsavada ar roku, ja nav 100 pavadoņu, tas nav ilgi un sāpīgi.Var jau lietot arī jaunāko Spark Editor.Kā jau teicu, lietoju E2 pārsvarā, tur ir visi pierastie redaktori -Dreamset,DBEdit u.t.t.Sola līdz gada beigām arī Spark iespēju pievienot E2 plaginus, arī web interfeiss top.

Standarta satellites.xml piemērs

<transponder system="0" modulation="1" inversion="2" fec_inner="2" polarization="1" symbol_rate="3418000" frequency="11108000"/>

un SPARK sat.xml fails

<transponder sat_key="1" polarization="V" modulation_mode="QPSK" fec="3/4" symbol_rate="27500" frequency="11785" original_network_id="112" transport_stream_id="13" tp_key="1"/>

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Sveiki!

 

Lietoju Spark 1.2.09,aparāts GoldenMedia 990CR HD PVR Spark LX

2 jautājumi.

1) staigājot pa menu izvēlni ja fonā ir sd kanāls viss notiek smuki un korekti bez aizķeršanās, ja to dara uz HD kanāla - skaņa un bilde raustās.Vai tas ir Sparka gļuks, vai arī ir iespējams ko labot? Ja ir - tad kā???

2) vēl joprojām nesaprotu kā saglabāt valodu - uzlieku angļu audio celiņu,tāpat nākamo reizi ir spāņi virsū.Jau esmu nomocijies mainot valodas (un pie audio celiņa maiņas skaņa arī fonā noraustās - nemainās līgani un bez trobeļa...:)

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

raustijās arī uz iepriekšējas

E2 prasa "rociņas", man vajag uzliku un aizmirsu - un sparks tādā ziņā ir baigi ok

 

Radu atbildi uz šo jautājumu (staigājot pa menu izvēlni ja fonā ir sd kanāls viss notiek smuki un korekti bez aizķeršanās, ja to dara uz HD kanāla - skaņa un bilde raustās.Vai tas ir Sparka gļuks, vai arī ir iespējams ko labot? Ja ir - tad kā???)

Pie video uzstādījumiem nomainīju 1080p uz mistisko auto - tagad viss process norit raiti un bez aizķeršanās

 

Paliek neatbildēts otrs jautājums par valodu saglabāšanu.

Labots - aivarsvelves
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

Esmu novērosjis arī problēmu ar skaņu brīdī kad channellistē staigāju pa kanāliem, ja risinājums ar "AUTo" iestatīšannu darbojas tad ir ok, tikai man tas neder jo ir plazma ar 720p un tas auto režims dažreiz kļūdās, atiecīgi bilde nav tik laba kā uz default-720p iestatījuma....

 

 

Valodas saglabāšana darbojas tā - katram kanālam jāpārliek ar roku (sarkanā poga un izvēlies celiņu), man bija problēmas ar SKY filmu kanāliem, jo defaultā likās kaut kāds tulkotājs neredzīgajiem :) , izvēlnē pie valodām viss stāv "english" taču

daudziem kanāliem celiņi izskatās sekojoši (1/2 NAR vai 2/2 dolby, un tas arī viss - šajā gadījumā 1. ir ar mistisko tulkotāju un 2. original english ) izskatās ka sparks šeit apjūk un liek pirmo kas pagadās....

Labots - Ronalds789
Link to comment
Share on other sites

par valodām -menu-sistēma-uzstādījumi-valoda-

skaņas prioritāte-valoda

skaņas valoda-angļu

 

tad ja kanālam būs angļu valoda , tad uztvērējs izvēlēsies angļu, ja nebūs tad gan paņems nr1

Link to comment
Share on other sites

aivarsvelves

Tieši tā arī ir - uzstādījumos viss ir english, un sky filmām arī metas tie neredzigo paskaidrojumi.

It kā liku ar roku uz normālo angļu celiņu,pārbootoju, bet pie pastaigāšanas pa kanāliem un atnākšanas atpakaļ - atkal neredzīgie klāt :rus_roulette:

Link to comment
Share on other sites

Kas tā par plazmu tāda apgraizīta ka nav 1080p.Ielieciet defaultā AC3 un nebūs čakars.Es gan neatceros,bija Sparkam tāda fīča,2 mēnešus šitos dampjus neesmu acīs redzējis.

Nu un sēdiet vien uz tā Sparka un neraudiet.Uz E2 nebūtu tādu problēmu,piedevām visādi kanālu redaktori un plagini.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

Kamēr Sparkam nebūs normāla kanālu redaktora tā ir cīņa ar vēja dzirnavām.Nožēlojami,bet fakts.Tā kā labāk ,ja tik šausmīgi vajag tās valodas,labāk sēdēt uz Enigmas.Un iet viņa normāli,tikai nevajag pašā sākumā salaist grīstē.Ja kādas problēmas,labāk uzreiz pārliet.Nu vairāk es personīgi neko nevaru teikt,nav man tāda izmēģinājuma trusīša šobrīd pie rokas.Dažas Katjkas,AZbox Premium+,kas vispār baigais s...manās acīs,vēl pagājšmēnes ET-5000,Vu+Duo mētājās un daži 800 kloni.Vispār totāla garlaicība.

Link to comment
Share on other sites

Kanālu redaktors jau ir tīri lietojams-gan on-line http://www.12-24.ru/other/sputnic/ ,gan Spark oficiālais.Protams, nav tik ērts kā Dreamset/DBEdit- dati sākumā ar pulti jātransformē no BIN uz XML ,tad no fleškas ar DCC jāatpūš uz kompi, jāatver ar redaktoru,jālabo, jāsaglabā, atkal jāsūta uz uztvērēju un jātransformē atpakaļ ar pulti...Murgs kaut kāds.

Gaidāmi jaunumi no AAF komandas-tiTan visiem SH4 uztvērējiem ,E2 Sparkkastēm.Arī vecajam Opticum 9500 jau ir alfa TiTan, top krievu projekts ar koda nosaukumu RUSLAN!

Link to comment
Share on other sites

Titāns ātrāk kā nākošgad diez vai būs normāli lietojams.Man tiTan uz vienas fleškas mētājas,galīgi jēls.100reizes PKT HAARPv2 vai AAF Summer 2011 labāki.Uz stm24 bāzes,tāpat kā Sparkveidīgajiem.Ja viss pareizi sakonfigurēts,tad iet kā pulkstens.

Labots - MaskaV
Link to comment
Share on other sites

Ronalds789

šo uz amiko arī var laist? izskatās, ka tikai uz goldena

"Support receiver: Golden Media 990 CR HD SPARK"

Link to comment
Share on other sites

Iet bez problēmām arī uz brāļiem,ID kontrole izmesta.Iekšā ir arī Amiko evremote-am un lircd-am faili, Amiko pultij tie jānomaina (jāpārdēvē) par evremote-gm/lircd-gm (GM990) un nevajadzīgie (gm) pirms tam jāizdzēš..Problēmas-dažos skinos nav LV/RU fontu, bet tas ir labojams, var samest savus skinus.EMU u.c plagini velkami no fīda.Kopumā iespaids labs, vienīgi (IMHO) bildes kvalitāte nedaudz atpaliek no EOS (vai Logotip ar EOS moduļiem).

Link to comment
Share on other sites

A kas,uzliec,tad jau redzēs.Cik tur tā darba.Ievēro tikai 2 lietas:jāsamaina viss,kas saistīts ar pulti un fonti,poļu imidžos vēl nekad nav bijusi pareiza kiriļica.

Link to comment
Share on other sites

Nēesmu multimediju fans un tādēļ rodas jautājums,ko nozīmē-RSS ? Es tur visādas adresītes rakstu,bet izmet tik Error.Tas atrodas turpat kur Youtube,picassa utt.

Link to comment
Share on other sites

Paldies Ronald par infu,bet pagaidām izskatās,ka šī lieta man pagaidām nav aktuāla.

 

Iznācis jauns PKT imidžs http://www.sparkfans...php?f=76&t=1534

Uzliku šo PKT imidžu,bet nesaprotu kā viņam var iedabūt iekšā emulatoru.Ja citiem dekoderiem to var novilkt caur netu,tad te tādu iespēju nav.Pārkopēju un ieliku var mapi no cita imidža,bet tā pat emulatora nav.Izlasijos visādus forumus un nekur neredzu,ka kaut kur pieminētu šo lietu.Kā man tikt pie EMU ? :SOH:

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nav?Tieši tāpat -Menu-Plugins-download plugins-EMU.Var izvēlēties Mgcamd 1.35,Mbox, Oscam .Iemetu vēl klāt ar roku mapē var/emu vizcam,wicardd un camd3.Visi strādā, pat nekādi skripti nav jālabo.Konfigi visiem var/keys, wicardd-var/etc.Lai darbotos zilā poga, jānomaina pults faili .Lai uzlabotu bildes kvalitāti (vislabākā tomēr ir EOS, nez kāpēc citi par to nedomā) , jānomaina mape lib/modules, iepriekš apturot E2 (init 4) un saglabājot encrypt.ko и vfd.ko atribūtus 755, pārējiem 644, pēc tam pilns restarts.

http://depositfiles....files/pzyjsiw8x Pults

http://depositfiles....files/ayuavb93d Modules-westboiuu

http://depositfiles.com/files/5bkdidnzp usr/local/share/fonts

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Paldies,ar EMU tiku skaidrībā.Par cik softs ir nemērā pilns piebāzts ar nevajadzīgiem kanāliem un sputnikiem,domāju izdzēsīšu visu mapi enigma2 no etc,lai ir tīrs,bet dekoders aizgāja mūžīgajā "boot".Aizmugures poga nelīdzēja,līdzēja tikai pārprogrammēšana.Uzliku visu pa jaunam,pieslēdzu tikai vienu eurobird9e pa tiešo,no visām frekvencēm neatrod tās,kurām plūsma ir 26400.Domāju uztaisīšu "Factory reset" un atkal aizgāja mūžīgais "BOOT".Tas ir normāli,vai daru ko nepareizi?

Link to comment
Share on other sites

Šim imidžam man arī nesanāk apturēt E2 ar init 4 un nomainīt mapi etc/enigma2 .vienkārši sākuma vizardā saliku visus pavadoņus un pēc tam ar Dreamset atjaunoju savus sarakstus, skenēšana nebija vajadzīga.Raksta, ka ,,factory reset,, šeit nevajadzētu lietot...

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Skaidrs!Pagaidām nav laika,paeksperimentēšu vakarā,uzlikšu citu galvu un tad jau manīs.Gan jau,ka vēl būs neskaidrības.

 

Uzliku citu galvu un bez izmaiņām.Frekvences 12303 V 2/3 un 12380 V 2/3 neatrod,kaut gan uz citiem imidžiem iet.Tas būtu muļķīgi,ja priekš šī softa būtu vajadzīga kaut kāda īpaša galva.Samainīju usr/local/share/fonts,restartēju un burti tā pat palika šķībi.Un tad vēl nesaprotu,kur man kas un ar ko ir jāsamaina,lai pults darbotos pareizi?

Link to comment
Share on other sites

Par Platforma HD-nekādas specgalvas ,protams, nav vajadzīgas, vienīgi iestatījumos jāuzliek DVB-S2! Fonti jāmaina, apturot E2 (init 4) ,izdzēst mapi usr/local/share/fonts un ieliet jauno, pēc tam init 6 (restarts).Pults faili jāmaina tāpat-init 4, izdzēš abus (gm un am) un maina pēc kārtas bin/evremote2 , etc/lircd.conf (atribūts abiem 755) ,usr/local/share/enigma2/keymap.xml (atr. 644), restarts.Viens gudrinieks atklāja, ka , mainot failā lircd.conf parametru eps (visās 3 vietās!!!) no 30 uz 50, krietni uzlabojas pults jutība, darbojas arī ar atstarotu staru! PKT un Logotip imidžos tā tiešām ir, EOS gan uzlabojumu nejutu...

Labots - Rudiger
Link to comment
Share on other sites

Fontu izdevās samainīt.Iepriekš nesanāca,jo aiz pārskatīšanās tos mainīju: usr/local/fonts. :fool: Tagad nesaprotu vēl par to pulti,novilku no šī http://depositfiles....files/pzyjsiw8x pults failu un tas ir viens: "pulc-Lusta.7z".Failiņš ir viens,bet cik saprotu ir jābūt vismaz diviem,ja ne četriem: evremote2_am,evremote2_gm,lircd.conf_am,lircd.conf_gm.Vai es kļūdos?

 

Un vēl nevaru ierubīties tevis pieminētajos (init 4)(init 6),kas tie tādi ir?

 

Tomēr ierubijos par tiem init.Tā ir komanda caur telnet.

Link to comment
Share on other sites

Iekšā arhīvā ,,pulc_Lusta,, ir 3 minētie faili, kas jānomaina pa manis nosauktajām adresēm, iepriekš ar DCC pa telnet dodot komandu E2 apturēšanai ,,init 4,,-Enter! Pēdējā imidžā v3a iekšā ir pults automātiska atpazīšana pēc uztvērēja ID GM990 un Alien uztvērējiem, vienam faili beidzas ar gm, otram ar am.Ja neapmierina esošā pults darbība, nomaini šos failus ar manis dotajiem (autors Lusta) , izdzēšot visus-gan am, gan gm.Minētais eps parametrs tur jau ir izlabots no 30 uz 60 un pults ir krietni jutīgāka.Cerams, ka paskaidroju pietiekami sīki?!

Link to comment
Share on other sites

Es tagad netieku tālāk un skaidrībā par šo pulc-lusta.7z failu.Man viņš neuzrādās kā zip fails,kuru varētu atzipot,bet ir kā viens un kā man viņu sadalīt 3 daļās?

 

Par to pulc-Lusta.7z izpīpēju,ka tā ir kāda jauna kompresija.Parakņājos pa inetu,novilku "peazip.exe"failu un viss kļuva skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Svieki! esmu nonacis pilnigajas auzas ar so aparatu! pirms pirku, biju labu laiku studejis par medu utt. bet tagat esmu pilnigajas auzas esmu uzlicis pluginus: ccam, mgcamd, oscamd, plugin_camconfig! esmu izloznjajis jau vairakus forumus anglu un krievu mele bet neko ipasi skaidriba neesmu ticis! Cik sparotu man kastite jasadabu ar kompi kopa caur FTP comander! Esmu licis keyus ieks var/keys/sotcam.key rezultati nav! piebildisu ka man 3 galvinjas 4,8e 19,2 e Varbut kads var mani pamacit vai ari atsutit kadu labu adresi un normalu saprotamu tortuali? Liels paldies!

Labots - bigais
Link to comment
Share on other sites

Nu mīļais auzu vecīt,varēji pirmkārt uzrakstīt kas par imidžu.Nav tāda tortuali,kā Tu izsakies.Kas tas par zvēru?

Kad pirki,nevajadzēja pažēlot tās zivtiņas un palūgt,lai uztaisa,kā vajag.Izskatās,ka pats diez vai tiksi galā.Būs ne tikai auzas,būs arī s...

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...