Jump to content

Mobilā interneta ātrums


Kams
 Share

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Touareg

    12

  • Kams

    9

  • tumsasgars

    8

  • LagerLV

    10

Normāli vai nē, bet interesanti...!?

 

BITE

Jēkabpils pilsēta

4G. Mēģināju arī (2G un 3G only), bet tad pings liels un down/up arī attiecīgi mazāks.

Iekārtas: USB modems Huawei 3372h (atkodēts no LMT) un Mikrotik 751U-2HnD.

 

5459433473.png

Link to comment
Share on other sites

^
Varētu būt arī labāk.

 

Rīga,

RB751U-2HnD,

Huawei E3272,

 

5459479645.png

Torrenti gan praktiski nekad ātrāk par 1 MByte/s nevelkas.

 

 

 

p.S.

Kur tieši mainīji šos settingus?

4G. Mēģināju arī (2G un 3G only),
Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

 

 

Torrenti gan praktiski nekad ātrāk par 1 MByte/s nevelkas.

 

Tātad bite šeipo torentu trafiku? Nja, īpašā kompānija...

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Koalīcija, un ja no datora pievienojas vpn, vai tas nepalidz sasniegt lielaku atrumu torrentos? It seviski ja vpn izmantotos portu numurus pamaina uz 22,53,80,443,vai kadu citu normalo portu?

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
pcruksis

Man ir Samsung Galaxy A3 (2016), pieslēgums BITE

 

*PING           8ms

*Download   17,26Mbps

*Upload        35,46Mbps

 

Rūteris TP-LINK TL-WR1043ND http://www.tp-link.com/en/products/details/cat-9_TL-WR1043ND.html pieslēgts pie Lattelecom līdz 100 Mbit/s interneta.

 

Ātrums ir labs vai slikts? Es fišku nerubīju.

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Diemžēl speedtest neļauj dalīties ar nevienu ātruma testa rezultātu sakot This test result can't be shared tāpēc ieliku bildi no SGS6 TELE2 4G+ mērījuma atrodoties šodien Preiļos. http://www.bildites....badsf0b6r83.png

 

Nu joptvai, man ar Amigo tik 20 mbit tgd ir... Kurā tieši vietā atradies Preiļos? Skatos tev tik 2 svītras arī. 

Link to comment
Share on other sites

LagerLV biju atbraucis ciemos pie radiem, tur pie Mēness aptiekas uz Brīvības ielas visu laiku bija virs 100Mbit/s, pat piektdienas vakarā bija 110Mbit/s pie mazās Maximas, bet tas TELE2 4G+ nevis LMT/Amigo, kur Tev tie 20Mbit/s, starpcitu braucu no Kastīres līdz Saldum un Jums Preiļos bija visātrākais 4G.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, mums te Preiļos konkurence sīva ir priekš tādas pilsētiņas. Te optika ir visās piecstāvenēs, visi 3 operātori 4G piedāvā, ja optikas nav tad visur pie mājām DSL skapji ir, te DSLam mazs attālums ir. Konkurence liela prieka tik vien cilvēkiem.

Link to comment
Share on other sites

Vil, es zinu, ka ir un pat no kurienes ir. Mani tik samulsināja ātrums un biedra LagerLV komentārs par optiku utt.

Link to comment
Share on other sites

LMT 4G pat manā lauku miestā atsevišķās vietās parādās mobilajā telefonā, pārsvarā gan 3g (H+).. ar āra antenu gan jau arī 4g noķertu.. Tā kā ir manāmi uzlabojumi. 

Link to comment
Share on other sites

Tērvetes parkā gan LMT pavisam sūdīgs internets. Pokemonus nevar lāgā paķert :shok:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es vēl kad dzīvoju dzīvoklī tur, man DSLs bija tajā laikā kad vēl optikas nebija tur vispār, ievilka optiku ap 2009 gadu bija paņemts 100 mbit ltc un viss bija ideāli, kad viņi tur ātrumu pacēla kad tur gadus 3 atpakaļ lkm, 250 mbit bija. NEREIZI! atkārtoju NEREIZI! pa 6 gadiem nebija optika atslēgta vai kaut kas tehniski sabojājies. 24/7 bija up. Pat ar DSL tajos laikos neatminos ka kaut kas notiktu.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

wellstar

Interesants mērījums.

Liepāja

1. Tele2 Huawei CPE B593+stacionārais dators, kas savienots ar LAN kabeli

2. Tele2 CAT S40

 

Abi atrodas blakus uz viena galda, mērijuma laikā WI-Fi izslēgts

post-431-0-99194200-1472478284_thumb.jpg

post-431-0-62332200-1472478302_thumb.png

Labots - wellstar
Link to comment
Share on other sites

 

 

Interesants mērījums. Liepāja 1. Tele2 Huawei CPE B593+stacionārais dators, kas savienots ar LAN kabeli 2. Tele2 CAT S40

Līdzīga situācija man ir Liepājā darba vietā, bet tur ir atšķirība tā, ka tas pats rūteris ir tikai 4G, bet S6 man rokās ir ar 4G+ jeb advanced.

 

S40 it kā ir parasts 4G, taka vienīgais ir @@drunk_lizard, sacītais.

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau LTE+ ir līdz 150 Mbps, tā man Bites konsultants reiz teica.

 

Taisnība tam konsultantam bija jā, bet iesaku mazāk tādu klausīties vienalga nākamreiz. Tie ir īpaši eksemplāri.

Labots - LagerLV
Link to comment
Share on other sites

wellstar

 

 

S40 it kā ir parasts 4G, taka vienīgais ir @drunk_lizard, sacītais.

 

Pēc GSMarena datiem S40 - Speed  LTE Cat4 150/50 Mbps it kā jau teorētiski velk :)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

as, ka vairaak par 100m,egabitiem nu iisti nevar buut ieksj 4G, tev tacju jaasaprot? kaut deelj joslas, mljedz!

 

Tā gluži nav, bet nu lab, gari sanāks. ;) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pēc GSMarena datiem S40 - Speed LTE Cat4 150/50 Mbps it kā jau teorētiski velk

Teorētiski jā, bet praktiski ir savādāk. Noliekot blakus S6 un Tab S vienam ap 105Mbps un otram ap 55 Mbps. Abiem Tele2 4G. Tajā vietā ir 4G+ pieejams!

Link to comment
Share on other sites

No LMT mājas lapas

 

 

Mūsu klientiem pieejama arī vismodernākā interneta tehnoloģija – LTE Advanced jeb 4G+, kas piedāvā divkārt lielāku interneta ātrumu nekā 4G. Ja 4G piedāvā teorētisko lejupielādes ātrumu līdz 150 Mb/s, tad 4G+ ļauj teorētiski sasniegt līdz 300 Mb/s.
Link to comment
Share on other sites

Nu bet tur atslēgas vārds ir teorētiski, tu ar 4G nesasniegsi 150 mbit, nedz ar + 300 mbit viss atkarīgs no 100 un 1 apstākļa.

Link to comment
Share on other sites

4G+ man telefonā diezgan bieži rādās. Tas gan neko nedod, jo LMT limits ir reti smieklīgs. jāiet pie tele2.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas gan neko nedod, jo LMT limits ir reti smieklīgs.

Neatkarībai nav nekādu limitu. Ne smieklīgu, ne nopietnu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kapēc domā, ka 4G+ tiek uzstādīts tur kur nav pievilkta atiecīga "truba" ?

 

Reāla pieredze ar LMT. Lielajās brīvdienās, kad tauta ārpus Rīgas, LMT nelietojams manā ciemā, kaut gan 4G/4G+. Batonu spraušana ausīs - mums ir 4G, mums ir 4G+ ...

 

2019599005.png 

2019599997.png

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Brīvdienu vakarā Saulkrastos ar Tele2 ir ļoti līdzīga situācija. :( Laikam jau pienākošā šlauka ir pa šauru...

Link to comment
Share on other sites

Izmērīju LMT 4G Preiļos lai salīdzinātu ar to tourega tele2 rezultātu, atrodos centrā un izmantoju S4 active, šis ir parastais 4G, mans active neatbalsta +. http://www.speedtest.net/my-result/a/2175633344

Vēl viena mērījums tepat centrā, http://www.speedtest.net/my-result/a/2188295780

 

Ir kāda atšķirība starp default 4G un +? jo es ar default 70 down saņemu.

Link to comment
Share on other sites

Madonas pusē TELE2 25-40mb down, 5-10mb up, kamēr kolēģim ar LMT knapi 3mb down. Man 4G, viņam 3G.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iepriekš meklēju āra antenu priekš 800MHz, dabūju tādu, kas ir uz visu 4G diapazonu. Izrādījās, ka var noķert arī 1800MHz 4G (5km no torņa, tieša redzamība nav. LMT bez limita. Atrašanās vieta - 5km no Preiļiem, bet internets nāk no Gaiļmuižas.

 

Rezultāts šāds:

5639326827.png

 

Interesanti, kas ir par iemeslu mazajam Upload? Vai uz vairāk nevar cerēt? Antenu grozot mainījās tikai Down ātrums.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Interesanti, kas ir par iemeslu mazajam Upload?

 

Ja ir iespēja, pieliec otru antenu (ja rūteris atbalsta MIMO), vajadzētu izlīdzināties ātrumiem jo neticas, ka UP ir tik ļoti noslogots. 

Link to comment
Share on other sites

Rūteris ir ar vienu antenu gan... Bez antenas ātrumi bija 15/4.

Nozāģēs kokam vienu zaru, kas ir mazliet ceļā, tad redzēs..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...