Jump to content

PC nesledzas ieeksaa


Naureens
 Share

Recommended Posts

Tatad lieta ir tada ka man Pc pirms kada laika saka slegties peexni ara .iesledzu kadu laicinju dazas min pasezu un isledzas .

tas taa domaju problema ar dzesi jo pc tiraaks ka kajas pirms gulet iesanas .nu vot pieliku klaat maajas ventilatoru un nu ko kadadas 4h nogaja tad saku liiist neta vel 3,5 h pasedeju un atkal strauji idzisa man pc .tagat meginu slegt iexa lampina nomirgo un vairak nav nekadu emociju lampina uz mates plates deg .kad izrauj kontaktu lampina uz mates plates isledzas atkal ielieku meginu atkal ieslegt tas pats pat ventilators neiegriezas ja neizrauj no kontakta turpmaak vsp nereage uz poewer pogu .

doma itka ir vai nu mates plate vai barosanas bloks.iisti nezinu varbuut ir kads veidz ka noteikt kas ta iisti. man 1 stacionarais tikai maja nav iespeja cita parbaudiit barokli.

 

Pc-Asus PG5-vm 1,2 gb ram 80Gb HDD intel procesos 2,53 ghz inegreta video 124 mb

  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Izlabo tekstu, foruma pamatvaloda ir LATVIEŠU!

 

Nolādētie p0k3m0n1!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Naureens

tak var redzet ka no sava pc nesezu :p

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

tak var redzet ka no sava pc nesezu :p

- man pret izteikuma formu nav iebildumu.

 

Nu protams,- ja vaino PSU, tad ne tā modelis ne aptuvenais ekspluatācijas laiks nav jāpiemin? - kas mēs Kašpirovski vai?

 

Tā sistēma izskatās diezgan pavāja, vajadzētu pietikt ar pēdējo pīsli... :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

Naureens

Tā sistēma izskatās diezgan pavāja, vajadzētu pietikt ar pēdējo pīsli... :crazy_pilot: <--- bik neiebraucu.. njam zinu ka pasvaks bet ikdienas vajadzibam pietika . games negraizu .emm piisli ? :?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

jāpietiek ar ļoti švaku barokli, jo tavs dators nepatērē daudz strāvas, ja vien visu sarakstīji, kas uz tā karājās. ~100W, bet visvairāk, protams pa 12V līniju.. neesi slinkulis atskrūvē datoram sānu un apskaties nosaukumu baroklim, tad var pateikt kāds tas ir, un aptuveni cik sen ražots. Tā kā tagad ir[bija] karsts, tad tas rada papildus slodzi uz visām datora sastāvdaļām, un ja veci kondiķi baroklim (tikjpat veci kā pac baroklis, - piemēram 7-8 gadi), tie sliktāk nogludina sprieguma pīķus>>> un kompis karās. Varbūt vēl kas pārkarst: piemēram sacepusies termopasta starp CPU un CPU cooleri.

Dried_Thermal_Paste.jpg

 

šitādi nav kur redzami: :on_the_quiet2:

bulgedcapacitor.jpg

 

Pat domāju, ka vainīgie ir iekš PSU>>>tie divi pie lilā vada

PSU_Caps.jpg

Labots - Tubus
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man gan nepatīk vārtrūmes slengu skatīt, kur nu vēl mēģināt lasīt.

Link to comment
Share on other sites

Tubus, nesūti parastu useri līst iekšā baroklī, tas ir bīstami.

Arī ar čipseta radiatora noņemšanu nevajadzētu sākt.

Autor, apskaties vizuāli vai nav redzams kaut kas aizdomīgs uz mātesplates, kā uzpūtušies kondensatori Tubusa bildē Nr.2. vai kādas deguma pēdas. īpaši vairāk tu arī neko nevari izdarīt.

Izņemt un ielikt atpakaļ atmiņas moduļus, ja ir vairāki, tad pamēģināt pa vienam.

Vislielākās aizdomas tomēr ir uz mātesplati.

Uzraksti kur atrodies varbūt kāds foruma biedrs var palīdzēt

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...