Jump to content

Pentax K2000 vai Canon 1000D


antijs
 Share

Recommended Posts

Aktuālais Pentax modelis ir Pentax K-r, Tavs pieminētais ir kaut kas šausmīgi sens.

Es kā Pentax lietotājs iesaku šo zīmolu, bet no otras puses, lai fotografētu zīmols nav svarīgs, tā ka izvēlies to, kas labāk guļ rokā un labāk patīk. Aptausti abas, tad sapratīsi, kas patīk. Pentax lielais pluss ir iebūvētā stabilizācija, kas nav canonam.

Link to comment
Share on other sites

Jā un arī dārgāks. Tika prasīts viedoklis par 1000d un k-m, tad pieļauju ka cena arī ir tajā amplitūdā.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju 1000D bez bēdu. Divi cilvēki, kas pelna maizi ar fotogrāfēšanu, teica, ka amatierim ideāli.Laikā, kad Canon bija akcija, vispār nebija ko domāt :D Nav gan tā pati ērtākā vidusmēra plaukstai.

Link to comment
Share on other sites

andrisri

Intereses pēc - pa cik taisies pirkt to nu jau vēsturisko 1000D, kura vairs pie vairumniekiem nav ? :)

1100 ir ļoti daudz būtiski uzlabojumi - lielāks ekrāns, HD video filmēšana un vēl šis tas, kas diezgan stipri iespaido bildes kvalitāti.

Tam 1000D ir jābūt DAUDZ lētākam, nedomāju, ka 50 Ls starpība būtu pietikama šoreiz ..Ja nu kāds veikals ĻOTI grib tikt no šiem vaļā, tad ...

Bet vispār jau pirms vairāk kā gada, laba cena uz 1000D body bija <= 220 Ls

Labots - andrisri
Link to comment
Share on other sites

Pentax, stabilizācija, izturība, korpusa blīvējums. Un jo tas nav Canon, kurš ir gandrīz visiem. Canon ir aptuveni tā pati diagnoze kas BWM un kanonisti bieži vien ir tas pats kas vairums bembistu. :D

 

 

mans subjektīvais...

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Novērojums dabā (piekrītu Kitai) - Canon lieto daudzi, līdz ar to pulciņā ir arī neprašas, kuriem to spoguli nafig nevajag. Un tas degradē brendu. Vismaz manās acīs.

Link to comment
Share on other sites

Turklāt, Pentijiem mazāka izvēle, kuru vērtēju kā plusu - vieglāk izvēlēties objektīvus, jo tie tiešām ir jēdzīgi nevis vienādi - tikai atšķiras nosaukums. Un cenu ziņā Pentax pribambasi maksā lētāk kā līdzvērtīgi Cano vai Niko.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Man ir canon un bmw.

 

Neklausi tos pekstiņu melsējus un ņem canon, ja vajag arī mašīnu, Tu jau zini :>

  • Patīk 2
  • Slikti! 2
Link to comment
Share on other sites

Budžets - 260-400Ls

Vēlētos kameru kura noderētu lai ķertu momentus sporta pasākumos, un lai kamera ir ērti lietojamā.

Pagaidām svārstos ap Pentax un Canon brendu.

Link to comment
Share on other sites

ērti - viennozīmīgi - vidējā līmeņa ne iesākuma - jo bieži būs jāmaina režīmi dinamiski bliežot. + stiklu sportam vajag sakarīgu. jo īpaši - ja telpās jabildē. skopa info. ar jebkuru brendu var labi sabildēt, ja āpsis bildē - tad ar hasseli ar nekas nesanāks.

Link to comment
Share on other sites

Jā, es arī skatījos, ir Pentaks K-r ar diviem objektīviem, likās sakarīgs piedāvājums, tiesa, cena arī augsta, bet toties 6kadri sekundē, laba matrica, kaut kāds video... Bet nu, nevaru izdomāt vēl, varbūt tomēr palikt pie Sony varianta, kas ir 1/2 lētāks :D

Link to comment
Share on other sites

sony vēl var dabūt ebaya lietotus minoltas stiklus. pa lētākām naudām. ja domāsi pēc tam upgrade uz labākiem stikliem taisīt - sony un pentaxim būs švakāks ss.lv piedāvājums, atliks vien jauni tamron/sigma. canon un nikon ir daudz vairāk aftermarkets.

Link to comment
Share on other sites

Mongoose

Ko ta tikai Canon. Pentax , Sony - vata par Nikon , Oly ir aizmirsuši :)

Ja man būtu vēlreiz jāizvēlās ticība un nesapņotu par FF, un Canon , Nikon nebūtu pieejami kā suga izvēletos Pentax.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
(labots)

Pagaidām šobrīd brands mani neinterese, galvenais ir bildes kvalitāte un atbilstoša cena.

Nevēlos nopirkt kaut kādu, atvainojos, mēslu kuram nav nedz af, nedz jēdzīga kvalitāte korpusam un bildem..

Ja kāds lieto sony A290L , tad varētu, lūdzu ierakstīt šeit viedokli par kameru :)

Liels paldies Jums !!

Labots - antijs
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...