Jump to content

HTC Trophy


bedrens
 Share

Recommended Posts

mani arī interesētu kāds ir Navigācijas programmas Windows Phone 7

Link to comment
Share on other sites

bedrens

Cik papētiju, liekas ka pagaidam nav uz Windows phone 7 offline navigacijas!!!!

Manuprat baigais mīnuss....

Principā WP7 aparati liekas daudz lētaki ar vienadu veiktspeju - tie pashi HTC TROPHY,MOZART, bet ja nav pieejama offline navi tad domaju ka uz to pusi pagaidam nav ko skatities!

Ja kads profins zin, ka var uz WP7 dabuut normalu navigaciju, padodat zinu!

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Nu gan izlepuši :rofl:

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Varbūt šeit ir kāds reāls WP7 lietotajs, kas nedaudz varetu padalīties ar pieredzi, kā ar aplikacijam, kā ar GPS, utt

Baigi patīkamas cenas tiem Mozart un Trophy aparatiem...

Labots - bedrens
Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
kaspic30

Nu ta Nopirku sito ,trophy ,teiksu godigi ,nepatik neko nevar uzlikt ,pieliku pie windows xp neko neatrada ,dreiverus prasa ,tos dabut nevar ,pieliku pie vindows7 ,tad ja viss notikas automatiksi piedavaja novilkt softu , kas atpazina vinu.speles ieksaa nav ,ka vinas uzlikt ar nezinu ,jo caur kompi, kad piesledz ,neko tadu nevar izdarit ,kaut vai esi novilcis kadu spelei ta pat ieksa nedabusi.

GPS man liekas ka vins strada kopa ar internetu ,bet tas protams savac megabaitus:).Pec skata jau liekas ta neko stiligs liels ,bildes loti labi bildee .bet par to cenu tagat pirktu kadu ar Android programmaturu.tur daudz ko vairak var novilkt uzlikt .

Pielauju ka man rokas likas ,bet visu ko izmeiginaju ,Marketplace ar nevar pieslegties nav atlauts musu Regionam, mainiju tos regionus bet tikunta nevar pieslegties.

Vardu sakot ,nokia 3110 tikai ar krasainu displeju ,tads ir mans vertejums.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk
(labots)

Zune uzliki datoraa? Bez Zune tev nesanaaks nekas. Taa kaa saac ar to. Naakamais Manuali iisti viiri nelieto. Manualis laikam domats prieksh chainjikiem.

par programmu uzlikshanu, registreejies ieksh Windows Live ar anglijas regiona tad vajadzeetu sanaakt. Speeles un programmas var dabuut gan no windowsphone.com, Zune programmas un no XBOX Live applikaacijas telefonaa. Programmas dabuujamas no Marketplace programmas telefonaa. var no datora uzlikt speeles iesleedzot Wireless Synchronisation un buus tev max 10 min laikaa speele telefonaa, nesledzot klaat telefonu pei datora. Prieksh Windows Phone ir Navigon Europe var arii izmeegjinaat Navigators meklee ieksh xda-developers.com.

Un jaa tev rokas ir liikas un galva aug no peecpuses. Vienvaard sakot kaa D_L saciitu, CIRVIS.

Labots - Nettwerk
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...