Jump to content

Nojāts BIOS. Kompis neslēdzas.


anshmits
 Share

Recommended Posts

Sveiki, boot'ieši.

Vienu dienu, būdams ārkārtīgi ziņkārs, iegāju BIOS setup'ā.

Būdams vēl lielāks idiņš, sāku tur čakarēties.

K'ko pat īsti nezinu ko, nomanīju no Agressive uz Expert, un k'kādus hercus no 100 uz 250.

Pārestartēju datoru. Ko Tu domā? Jā, protams, ka viņš nestrādāja. Bildes vietā bija melns ekrāns.

Tad pēc viena lietotāja padoma, atskrūvēju to datoru, izņēmu to BIOS bateriju, un ieliku atpakaļ.

Slēdzu datoru iekšā, uzrādas start up screen's ar to Energy Star logo. Un viss. Dators tālāk iet atsakās. Nospiežu delete, un šamais uzrāda Entering BIOS setup..., bet atkal nekas nenotiek. Mēģināju vairākas reizes.

Kas par vainu? Vai jāmaina ir tā BIOS baterija? Šī problēma ir ar veco Elkor komplektēto Dekatlonu.

Ak jā, un vai, piemēram, nevar pārlikt to bateriju no cita datora? No datora, kurš ir apmēram 10 (?) gadus vecs (Pentium III, 568 Mhz, Ram 256 Mb)?

Tātad, kas man jādara, lai dators sāktu iet?

Būšu ārkārtīgi Jums pateicīgs.

 

P.S Lūdzu nerakstīt ar sarežģītiem datortehnikas terminiem vai nosaukumiem, jo no tā īpaši nerubīju. Datoros esmu propāns. sad.gif

 

!PAPILDINĀTS! (lkm jauna problēma)

 

Es reset'oju to jumper'īti. Ķipa, izņēmu viņu laukā un ieliku a'pakaļ. Slēdzu iekšā datoru, pat varu ieiet BIOS'ā. Uzstādu visus setting'us uz ieteicamajiem.

Dators restart'ējas. Viss iet, un te viņš atkal iebremzē tajā pašā vietā izmetot uzrakstu Floppy Disk(s) Fail 40.

Labots - anshmits
  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Edgars15

Tu to baču vismaz uz 30 sekundēm paturēji ārā? Visus vadus no plates noņēmi pirms bačas izraušanas? Tur gadījumā nav kāds jumpers, kas jāpārliek uz citu pozīciju, lai visu noresetotu? A, vispār, šitāda tēma jau no Tevis nebija?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

anshmits
(labots)

A, vispār, šitāda tēma jau no Tevis nebija?

Kāpēc jācep jauna tēma augšā?!?

vecā tēma

Ne gluži tā pati. Problēma ir nedaudz savādāka. Izlasat papildinājumu.

Well, vārnojat mani atkal.

Labots - anshmits
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Floppy Disk(s) Fail 40.

 

Biosā pie Standart (Basic) Settings nomaini Floppy uz None, jo visticamāk tev tāda nav.

Link to comment
Share on other sites

viņš tā vienmēr dara, vaita tik traki iebremzē? Bet nu viņs pačeko to floppy, konstatē ka nav un bootojās tālāk. Es par to nesaspringstu

Link to comment
Share on other sites

Varu tikai piekrist "Red" kurš raksta: Biosā pie Standart (Basic) Settings nomaini Floppy uz None, jo visticamāk tev tāda nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...