Jump to content

Nepieciešamība pēc programmas.


rlinex
 Share

Recommended Posts

situācija ir tāda.

 

vajadzīga kautkāda atšifrēšanas programma vai arī web lapa.

 

es ierasktu burtus pilnīgā randomā (latviešu - ar "ķ" "ā" "ž" ieskaitot) un viņš man uzraksta visus iespejamos vārdus kurus var izveidod ņo manis rakstītiem burtiem.

 

1.izmantojamā valoda - latviešu

2.programma vai web lapa - nav svarīgi

 

 

 

varbūt kāds zin kur meklēt un vai tas atrodams?

Link to comment
Share on other sites

raiviic

Neesi gadījumā jeņķu spiegu filmas saskatījies ? Ja arī tāds softs eksistē (ar milzīgu vārdnīcas datubāzi), tad latviešu valodā, kam pat googles u.c. tulkotājiem minimāls vārdu krājums, jau nu 100% nē. Kam vispār šāda izvirtība ?

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Visticamāk, ka tāda vienkārši neeksistē.

Galvenokārt tāpēc ka man grūti iedomāties kam to vajadzētu.

Link to comment
Share on other sites

prasti variantus uzrakstīt? vienkārši.

Bet cilvēcīgos vārdus atfiltrēt no 'āziwieowq' tipa sviestiem - tur jānodumpo kādas vārdnīcas šķirkļi, lai izdarītu. Var uztaisīt listi, bet ar aci būs jābrauc cauri pašam, meklējot vārdus.

 

Piemēram, kurā vārdnīcā būs vārds 'nasingspešels'? bet ļoti populārs apzīmējums izveidojies.

Link to comment
Share on other sites

Kautkur mētājās tas .Doc vai .TXT failiņš ar visiem Latviešu vārdiem (ne personvārdi). Tikai jāuzrakts skriptiņs, kurš atradīs vārdus, kuri satur visus uzdotoes burtus. Slinkums meklēt to failiņu. Bet vārdi tur, man šķiet, bija nominatīvā un vai tur bija personvārdi, neatceros.

Link to comment
Share on other sites

JA izdodas piekļūt kādai bibliotēkai vai vismaz interneta ziņu portālam, vārdu bibliotēku var mēģināt iegūt no tā.

Link to comment
Share on other sites

Hmm angļu un citām valodām tādi "solveri" pilns nets, (mekl'e pēc "Anagram solver" , vai ari "Word Unscrambler" varbut kadam varesi piedabūt LV vārdu datubāzi!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...