Jump to content

Disk error


alweb
 Share

Recommended Posts

Mēģināju instalēt Windows 7 uz jauno portatīvo, kur bija Linux. Formatēju visus diskus (bija vairākas partīcijas, iespējams kaut-ko svarīgu arī formātēju :shiftyninja: ) uz sāku instalēt, bet pēc pirmās reboot (kad Windows faili ir jau nokopēti ) man rāda "Disk error Press any key to restart."

 

Garantija ir. Iet uz veikalu, servisa centru vai es pats kaut-ko nepareizi daru?

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kaa formatizeeji? Diskus vai partiicijas? Pagaidaam izklausaas ka dari kaut ko nepareizi, jo meegjini instaleet nezinaamas izcelsmes windows.

Labots - Grisha
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Nekādu veikalu vai servisu (ja nu vienīgi, lai tur tev par attiecīgu samaksu visu uzinstalē) :sarkasms:. Problēma ir tevī.

Ja reiz bija Linux, bet gribi tikai W7 - vispirms vajadzēja nodzēst esošās partīcijas un izveidot/noformatēt jaunas (pilnīgi pietiks ar vienu). Tas izdarāms, iebootojoties no W7 instalācijas diska un izvēloties vajadzīgās darbības.

W7, gan jau ka "pirkts" torrentos, ar visām iespējamajām "piedevām" - tā kā problēma var būt arī tur :sarkasms:.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Grisha, Partīcijas. HDD ir 500 gb, ap 20gb ir atzimētas kā "primary" un pārējais "logical". Primary laikam bija Linux, jo pēc formatēšanas man to vairs nepiedāvā .. Bet pirmo reizi formātēju tikai "logical" partīcijas un ķļūda arī bija...

 

Šito Windows instalēju jau otro reizi, uz pirmā datora viss bija ok.

Taisīju Hard drive test - no 2 reziēm - 1 ok un 1 error.. Taisu 3. reizi :(

raiviic, visu formātēju (diemžēl, tā varēja vismaz ar Linux pārbaudīt), un kļūda ir W7 instalēšanas laikā.

 

 

Windows instalēju ne pirmo reizi, bet parasti viss bija "Click next" līmenī :)

 

 

Labots - alweb
Link to comment
Share on other sites

Ja formatizee windows instalaacijas laikaa, it kaa jau cita sapraatiiga varianta nav, tad nodzees visas esoshaas partiicijas un saac instaleet, ja neveelies daliit disku vairaakaas daljaas.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, tēmu var slēgt. Instalēju vispirms Linux, pēc tam Windows un viss iet ok. :)

Link to comment
Share on other sites

Mana versija: Bija 2 partīcijas, no kurām win tika instalēts neaktīvajā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...