Jump to content

Videokameras meklējumos


CameraNoob
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem pasauliešiem, vēlējos uzdot jautājumu un prasīt palīdzību, jo patiešām esmu strupceļā.

 

Es meklēju kādu FullHD videokameru ar SD/SDHC/SDXC karti zem 150 Ls. Baigi gribētu no Sony HDR CX-sērijas, viens čalis man vēlējās pa 160Ls pārdot, bet diemžēl jau citam pārdeva... Karti man obligāti nevajag, tam ir tikai jāieraksta kartē.

 

Ja kāds var atsaukties, lielu lielu paldies izsaku jau tagad.

 

 

 

Starp citu, lūdzu sūtiet visus ieteikumus uz manu elektronisko pastkastīti kas atrodas mana datora ekrānā

leftrightleft@inbox.lv

Labots - Mežavecis
Neskaidrs topika nosaukums
Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt tā tava kamera nav full HD, otrkārt, reti kura sdhc kamera labi filmē tumsā.

 

Ieteiktu piekrāt vēl un nopirkt ko normālāku.

Ja esi sporta cienītājs, labs risinājums ir- GoPro kameras!

Link to comment
Share on other sites

raiviic
Es meklēju kādu FullHD videokameru ar SD/SDHC/SDXC karti zem 150 Ls.

Gribi kvalitatīvu Full HD? Tad pareizini tos Ls 150 kā minimums ar 5, bet labāk ar 10. Par Ls 150 kvalitāte būs tikpat "lieliska" kā ar m obilo telefonu :sarkasms:.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ar 10 jau nu viņam nevajag reizināt, bet nu, pats lietoju pirms gadiem 4 iegādātu sony full hdkameru ar hdd 120gb, samaksāju 1000ls un nenožēloju, kalpo vēl šodien ļoti labi priekš ekstrēmā sporta :D

Link to comment
Share on other sites

piemēram es gribētu nopirkt labu SD izšķirtspējas kameru ar cenu zem 150ls, kādi varianti?

Link to comment
Share on other sites

CameraNoob

Kapēc ar 4? Vai 10? Elkor veikalos var pa 300 Ls nopirkt FullHD kameru, kas ne pārāk sūdīgi filmē. Meklēju parasto rokas kameru, nekādus profesionālos, es vēl tikai mācos. Bet man 300 ir pa daudz, es redzēju Sony HDR-CX115 pa 240 Ls, bet tik daudz man arī diez vai būs. Ja es bišku samazinātu ēdiena daudzumu uz mana galda, tad pa 200 es varētu. Bet tas tikai tad, ja es neatrodu neko citu.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

1. tād kameras 99% gadījumu filmēs 1080i, nevis 1080p

 

2. varbūt esmu drusku atpalicis savā pieejamajā tehnikā, bet mani 1080 tikai apgrūtina ar saviem izmēriem un apstrādes jaudām

 

Kopumā iesaku labāk pētīt 720p iespējas, ietaupīsi sev daudz laika!

Link to comment
Share on other sites

CameraNoob

Es tā arī nesapratu, ko nozīmē 1080i un 1080p. Varbūt bišku paskaidrojiet? Esmu galīgs noob filmēšanā. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Vispār tavā gadījumā, pilnīgi pietiktu ar kādu lētā gala Ķīniešu HD kameru,

to klāsts ir milzīgs, pietiek vien ebayaa pierakstīt hd camcorder un aidā

personīgi varu ieteikt:

Speed HD-50Z, Speed HD-120Z, vai Speed HD-120T- kas manuprāt ir vislabākais risinājums, jo ir gan 1080p, gan ārējā mic pieslēghtvieta, 12x optiskais zoom (nav nebūt tas lielākais, bet domāju tev derēs digitālo zoom vienkārši ignorē, kad pērc kameru; ir arī Manual Focus, kas manā skatījumā ir ļoti būtiski.

Pilnu specifikāciju vari atrast Ebay.com; maksās zem 300$ ar pasta izdevumiem (uzmanies ar muitu :D)

 

Ja negribi šo ķīnieti, tad var ņemt Samsung HMX-H300, cena tā pati tikai daudz mazāk funkciju, bet toties optiskais zoom ir divreiz lielāks

 

PS: atsevišķi pārdevēji piedāvā pat 3 gadu garantiju, to gan nevaru nokomentēt, jo neesmu lietas kursā kā tas izpaužas.

Link to comment
Share on other sites

wailjdii

labāk sakrāj naudu un nopērc canon 600D, būs tev gan lielisks filmējamais, gan fochējamais aparāts.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Čau, vai kāds man var ieteikt kādu kompaktu videokameras modeli, kas būtu piemērots aktīvās atpūtas cienītājam - piemēram sportojot, medībām, makšķerēšanai, nu vienvārdsakot, lai nebaidās no mitruma, putekļiem, bet vienlaicīgi ieraksta un skaņas kvalitāte noteikti ir svarīga, pie kam cenai gan nav nozīmes:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

http://www.ss.lv/msg/lv/electronics/dvd-and-video-technics/videocameras/bifgl.html?0.4796814367322544

 

 

Čau, vai kāds man var ieteikt kādu kompaktu videokameras modeli, kas būtu piemērots aktīvās atpūtas cienītājam - piemēram sportojot, medībām, makšķerēšanai, nu vienvārdsakot, lai nebaidās no mitruma, putekļiem, bet vienlaicīgi ieraksta un skaņas kvalitāte noteikti ir svarīga, pie kam cenai gan nav nozīmes:)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...