Jump to content

Skandas un pastiprinātājs priekš pirtiņas


Kaspars12
 Share

Recommended Posts

Ja ņem gatavas skandas, tad varbūt pat labāk uz tipa S-90 skatīties, tām vismaz rezerves daļas būs vieglāk un lētāk pieejamas, ja nu kas, jo pirtī jau bieži pat ne nodzeina kaut ko, un tad var spoli pārtīt, pirtī lielāks risks ar kaut ko noliet to skaļruni vai pašu difuzoru sabakstīt.

Vēl par avotu. Var taču kaut kādu MP3 pleijeri nopirkt, kuram pat droši vien radio ir iekšā. Galu galā jebkurā normālā telefonā tagad jau ir MP3 pleijeris un tas pats radio.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Da kaut kādu mūzikas kombainu nopirkt un miers, ja patīk tuctucs, tad ar atsevišķu basinieku un viss. Kaut kādu tādu http://www.euronics.lv/productcard/10931/Audio_and_video/Music_centres/MHCEC69_CEL

Sākās te dzimumattiecības ar elektrolītu un pišķiku, citreiz visiem tiem audio ekspertiem gribās atvilkt ar slapju airi pa muguru. Pirtij kaut ko pēc iespējas vienkāršu un lētu, kas dod ārā mazāk kvalitatīvu, bet pietiekami skaļu burkšķi un miers. Nebūs arī pārāk žēl, ja kāds pa burzmai iemetīs ar alus kausu :>

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Jau iepriekš minēju, ka plastmasas neinteresē, apliešana un kaut kā sabojāšanu ir katrā kompānijā savādāk, ja akustikas noliek kaut kur kaktos, tad tur tikai speciāli var tikt kaut ko sabojāt :D Baigi sūdīgs piedāvājums ar tām s-90, cik noprotu vēl ir svarīgi, lai ir 8om priekš tā torņa amp.

Link to comment
Share on other sites

Sākās te dzimumattiecības ar elektrolītu un pišķiku, citreiz visiem tiem audio ekspertiem gribās atvilkt ar slapju airi pa muguru.

 

Ar tik prastu attieksmi pret dziivi muusu sabiedriibaa nemainiisies NEKAS , un NEKAD

 

Un lai man nepaarmestu, ka atkal kautko saku bez pamatojuma, tad shitas vienkārši ir autentiski piem --- kautkaadai mashiinai laukos, ar ko liidz veikalam aizbraukt, var jau braukt ar puspieskruuveetu riteni, nost tak nekriit, uz priekshu kautkaa kustaas ...

Vai piemeeram , Tu uz darbu arii ej ar cauraam, sapliisushaam vai netiiriitaam kurpeem? galvenais ka kurpes kaajaas ??

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

Vai jaunam mūzikas centram krīt kaut kas nost vai ir caurs?

Vai tu arī uzskati, ka Hyndai Getz ir auto?

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Uzskatu, jo es ar tādu 50k noripināju un vienīgais, kas saplīsa, bija elektrisko spoguļu regulācijas puļķis, kas tika par garantiju nomainīts, manuprāt, nav slikts radītājs.

 

edit,

ivčik, cik Tu esi ar getziem braukājis, ka tāds jautājums?

Labots - Gestapo
Link to comment
Share on other sites

Ar tik prastu attieksmi pret dziivi muusu sabiedriibaa nemainiisies NEKAS , un NEKAD

 

 

Beidzot Tev pieleca, ka lielākā daļa populācijas nejūt atšķirību starp smalku HI-Fi-End un plaša patēriņa "trenažieri". Tā tas ir un būs un mēģināt to izmainīt, ir cīņa ar vējdzirnavām. Bet par tām caurajām zeķēm un kurpēm, tas gan bija lēti no tavas puses. Ir skumīgi, ja cilvēks savu iekšējo lētumu cenšas maskēt ar "dārgu" tehniku.

 

Vai tu arī uzskati, ka Hyndai Getz ir auto?

Labāk jauns Getz, nekā lietota vidēja klase. Ja nu vienīgi noskrējiens zem 15k par Getza cenu. Emu ar tādu braucis.

Link to comment
Share on other sites

tāpēc ka liela daļa neko labāku nav dzirdējuši. nav ar ko salīdzināt. viedokli var izteikt tikai salīdzinot lietas. es domāju, ka pirtij der s90 ja labas vizuāli. Man piem kretinē samīcītas tumbas. tas ala ss.lv - tumba visa nodrāzta, skaļruņi iemīcīti - bet teksts - skan ideāli, kamiņi nelaimīgi. Mūzikas centri ir parodija par audio sistēmu - jo jaunāki - jo lielāki mēsli - apskaties kāda ir to radio "jūtība" - tās nav vispār. ka tik zilas lampas.

Link to comment
Share on other sites

Vai tu arī uzskati, ka Hyndai Getz ir auto?

 

Es ar Getzu trīs gadus norullēju, veiksmīgākas ekspluatācijā mašīnas nav bijis. Pilsētā bija ideāls. Paralēli tajā pašā laikā (2005) otrā ielas pusē pirkto Hondu Accord piemeklēja gan amortizatoru maiņa pa garantiju, gan bremžu pastiprinātāja remonts. Pēc 3 gadiem no abiem atvadījos un tagad kā dabas nedraugs pārvietojos ar ļoti smagu >3 litrus dīzeļmotora ļoti lielu, ļoti augstu un slikti "aļņu test" panesošu braucamo, un ik pa brīdim pēc Getza ilgojos :)

 

PS Lai būtu par tēmu, tas mans JVC tiešām ir uz 8 Om paredzēts, bet tas jau no skaļuma kloķa operatora inteliģences atkarīgs, pjankā arī 16 omu skandas var nobendēt :)

Labots - Tornis
Link to comment
Share on other sites

Es piedāvāju šādu stereo resīveri (ar radio) ar tālvadības pulti Onkyo-TX-7720 par Ls 45,-.

Varu arī mainīt pret labu auto aktīvo subi.

Apskatāms, paklausāms Imantā.

t. 29434185

 

http://www.springair.de/Onkyo-TX-7720_detail_4688.html

 

Ir ligzdas divu akustikas pāru pievenošanai un priekšā slēdzis, ar ko ieslēgt katru pāri atsevišķi, vai abus kopā. Radio ir diezgan laba jūtība.

http://www.springair.de/Onkyo-TX-7720_detail_6419.html

Labots - uldiss
Link to comment
Share on other sites

mēģināt to izmainīt, ir cīņa ar vējdzirnavām. Bet par tām caurajām zeķēm un kurpēm, tas gan bija lēti no tavas puses. Ir skumīgi, ja cilvēks savu iekšējo lētumu cenšas maskēt ar "dārgu" tehniku.

 

Kas nu kuram ir leetums. Es raadiiju piemeeru, lai cilveeki saak domaat, ko/kaapeec/kur ...Pasaulee visam ir jaabuut liidzsvaraa....Par taam kurpeem --- nez kaapeec tas visiem liekas likumsakariigi, bet elektroliitus skruuveet akustikaas vai pirkt / ieteikt leetus kjiiniizerus ar pirmo kaartu filtraa -- nee. Redz, cilveeks taisa pats prieksh sevis, pirtinjai ... mans uzskats ir, vienreiz sataisiit taa lai pasham ir prieks,un lai pie taa jautaajuma nav jaaatgriezhas, lai zini, ka tas ir kaartiibaa, un miers [ ja reiz audio peec buutiibas pa lielam neinteresee ]. Un taapeec te ir diskusija audio interesentiem, lai shos jautaajumus izrunaatu. Kaa teica viens mans labs izbijis pazinja --- ja jau pashaa saakumaa nekaada nosprausta latinja/ liimenja nebuus, tad beigaas buus tikai pjanka ....[ bet tas jau pie pirtinjas piederas ]

Labots - kevins
Link to comment
Share on other sites

edit,

ivčik, cik Tu esi ar getziem braukājis, ka tāds jautājums?

Jā, nu tiešām neesmu braukājis, ikdienā pārvietojos ar Ford Focus tādēļ ka man tādu darbā piešķīra lietošanā. Personīgais auto ir Mitsu Pajero III ar 3.2l dīzeli. Vienīgi žēl, ka maz iznāk ar viņu braukt. Bet nu saprotams, ka medniekam/makšķerniekam ir nedaudz citas prasības pret auto, nekā cilvēkam, kas dažas reizes gadā izbrauc ārpus Rīgas un arī tad pa asfaltu.

 

Bet nu Getz tikai kā piemērs tika minēts, salīdzināšanai. Kaut gan ne jau velti ir populārs teiciens - prodaj hjundaj, kupi mashinu :)

Bet ja būtu jāizvēlas starp jaunu Getz vai lietotu vidējo klasi, ne mirkli nešaubītos par izvēli par labu otrajam variantam:)

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

Jā, nu tiešām neesmu braukājis

 

Bet ja būtu jāizvēlas starp jaunu Getz vai lietotu vidējo klasi, ne mirkli nešaubītos par izvēli par labu otrajam variantam:)

 

Nu šiten nav skaidrs pēc kā tiek tas pamatots, bet nu lap, ne jau par korejiešu bundžām te ir runa.

 

Man jau liekas, ka pie šāda budžeta un pielietojuma tomēr labāks ir kombains, jo;

1. lēti.

2. neaizņem daudz vietas.

3. ir gan disks, gan line in (usb whatever), gan rādža, bet ja šo visu gribam kabināt pie stiprekļa, tad budžets ir krietni par knapu.

4. viegli pārvietojams iekšā/ārā/uz garāžu, kad autiņu ķīlē utt.

5. mazāk cimperlīgs.

6. izsist kaut ko ir grūtāk.

7. nebūs žēl atstāt ziemā aukstumā vai pie paaugstināta mitruma.

 

Un vispār, ja man būtu pirts, es tur nomestu stūrī veco abavu, jo neviens uz pirti neiet baudīt superhigh-end muzjavu, bet gan stiprināt miesu un garu, parunāties un vienkārši pavadīt laiku labā sabiedrībā, vei ne tā? :>

 

21819369.jpg

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...