Jump to content

::Profesionālā Audio Tehnika::


Guest burnz
 Share

Recommended Posts

Nu tad taa...

 

Komplekts ir šāds:

1 x OMNITRONIC P-1500 Pastiprinaataajs ---- http://www.discomania.lv/item.php?id=410

 

2 x JBL MP225 ------- http://www.discomania.lv/item.php?id=1704

 

 

JAUTAAJUMS TAADS:

1.) Kas nepieciešams šādai ļoti jaudīgajai tehnikai , lai iegūtu labu kvalitāti un drošību ( Limiteri, Crossoveri... )

 

Vai varbūt ie nava nepieciešami utt.....

 

 

Lūdzu atbildiet tie cilvēki , kas ir zinoši professionālās aparatūras zīņā.

 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Guest Maarcis

Krosovers laikam nav nepiecieshams jo pastuuzim ir viena izeja un tumbai arii - viens gals. Peec jaudas cipariem vinji diezgan labi salaagoti, bet limiters, IMHO, IRLaa pirms pastuuzha neskaadeetu

 

Mani teoreetiskie, iespeejams, murgi.

Link to comment
Share on other sites

Guest No-man
Ar šitādu tehniku sievietēm rauj apakšveļu nost :D

hje, taakaa Italian Job filmaa? :p

Aha :D

Link to comment
Share on other sites

nu jaa - crossoveru nevajag, bet kompresors, limiters un geits (fiziski viena kaste taa ir) dereetu. pashi lietojam behringeru taapeec varu tev ieteikt tieshi vinu, bet shitas arii itkaa derees. veelams arii buutu ekvalaizers, piemeeram shitaads

 

bet vispaar es ieteiktu njemt svakaakas tumbeliites un gruntiigaaku pastuuzi - taa tu dauusi daudz labaaku bliezienu nekaa ar tavu izveeleeto komplektu

Link to comment
Share on other sites

Guest burnz

ChiekuRs, jaaa var jau panjemt 2 x JBL sateliitus un 1 x sabu, bet cik tas izmaksaas...

 

galu galaa tehnika ir skolai ! ;)

 

chiekur, papeeti to pastuuzi... es tur aizmuguree vinjam redzu podzinju"LIMITER" kuru var iezsleeegt un izsleegt. Moška tas arī der?!

Link to comment
Share on other sites

nee nu iisteniibaa ar shito pastuuzi tu taam tumbaam neko neizdariisi - laid liidz clipam un buus ok :wink: vispaar visiem pastuuzjiem jau ir aizsardziiba, tip limiters, bet nu ja tu to aparaatu nepeerc pa savu naudu, saki lai peerk to kompresoru/geitu/limiteru arii..

Link to comment
Share on other sites

Behringer? Ja gadās' date=' paņem un salīdzini ar kādu citu aparātu...[/quote']

es sheit runaaju par price/performance..

Link to comment
Share on other sites

Guest muris

Ar to laishanu clipaa uzmaniigi!!!!!

 

Shitiem visiem omnitronikiem un relupiem un citiem s... nikis ir taads, ka ielaizot clipaa, signaals, ja iedomaajamies teelaini, no viljna kluust par zaagi, un tas var kluut biistami skandai. To konkreetam pastuuzim vareetu pameerit ar osciolograafu, kaads izskataas signaals pie attieciigiem liimeniem. Ja taada nav, tad vienkaarsshi jaauzmanaas. Ideaali buutu kaads limiters (ja nav iekshaa pastuuzii). Bet ir taksh cilveekam doti arii manu orgaani un veselais sapraats, lai nenokautu konkreeto JAUDIIGO :-) komplektu!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...