Jump to content

Problēma ar LG kinozāles skaļruņiem


donis7
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

problēma ir ar LG kinozāli HT-903TA. Pēkšņi neskan BYPASS režīmā centrālais skaļrunis (esmu 99% pārliecināta, ka iepriekš tas skanēja) - aizvedu uz LG autorizēto servisu (t.i. ELKOR), kur man noplēsa 15Ls par diagnostiku un pateica - ar DVD kinozāli viss kārtībā - centrālajam skaļrunim BYPASS režīmā neesot jāskan. Teicu, lai pārinstalē programmu, meistars atteicās to darīt, sakot - ka tas nav nepieciešams. Tā kā man nebija argumentu un par 1% es tomēr šaubos, gribu Jums jautāt - ja nu kādam šāda kinozāle ir mājās - vai var pateikt vai BYPASS režīmā centrālais skaļrunis skan!? Un vai ir iespēja programmai uzlikt reset vai varbūt ir kāds specs, kurš zin ko vairāk par LG DVD programmēšanu!?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

nnoname

pēc loģikas bypass režīms ir vienkāršs stereo, tā ka centram nav jāskan

autore varētu arī pārmaiņas pēc palasīt manuāli, kā tad īsti ir ar kādiem disku formātiem un attiecīgā krāma režīmiem

un kāpēc tāda ieciklēšanās uz centru ?

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu ieciklējusies, vienkrārši nedaudz škrobe, ka noplēš15Ls ne par ko! Manuālī rakstīts: [bYPASS] mode : Software with multichannel surround audio signals is played according to the way it was recorded.

Link to comment
Share on other sites

[bYPASS] režīms: programma, kas ietver sevī visaptverošu daudzkanālu

skaņu, tiek atskaņota atbilstoši ieraksta veidam.

 

no no šejienes

 

Un vispāar izlasīt vajag kārtīgi lietošanas instrukciju.

"Skaņas režīma iestatījumi"

Labots - mafijs
Link to comment
Share on other sites

nnoname

nu un normālam dvd ar dolby digital vai dts arī neskan centrs ? jeb ir kāds vispārpieņemts formāts, kam skaņa iet tikai uz priekšu un centru ?

nav nekādu simpātiju pret elkor servisu, bet sist muļķus (nekā personiska) ar rubli ir vispārpieņemta prakse

manuāli gan jau ka aprakstīts, ko tas bypass izslēdz un ieslēdz, gan jau ka tā krāma kaut kādus pseido efektus un procesēšanu, nav vēlmes iedziļināties

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...