Jump to content

Ram papildināšana


Anrijs
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Man tagad ir 1GB rams ,bet vēlējos to papildināt.Ieliekot vel 2 512mb ramus ,man kompis aiziet lidz ''Starting Windows'' un negriežas tie punkti(nu jus sapratāt) un tā var gaidīt un gaidīt...nekas nenotiek.Ieliekot tikai vienu 512mb ramu( tas ir 1,5gb kopā) tad itkā iet ,bet rādas ka video driveris slēdzas iekšā/ārā ik pa laikam un tai skaitā ,kad izslēdzas uz kaduam 20secundem melns un atkal iesledzas.( ik pa kadam 2minutem).Ko lai daru?Vienkārši uz Windows 7 1GB rams ir biški pa īsu..:(

Labots - Anrijs
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Protams to, kāda MB, kādi RAM moduļi, kādos slotos spraud - mums pašiem jāuzmin? Pie tam - ja liktu divus moduļus pa 1 GB, vai tikai divus 512 MB- vismaz varētu dual chanell režīmā darbināt.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

NOrmaalu aprakstu varam sagaidiit? Kaadi Rami, kaada maatesplate? Piem. Live CD starteejas normaali? Kas tie par punktinjiem domaati?

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Brāķēti jaunie RAMi? Aizvāc tos jaunos RAMus, vai tikai ar vecajiem tagad strādā?

 

P.S. DDR? DDR2?

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas cits būs par vainu, rakstu uz Athlon 3200, RAM 1Gb, ATI X300 un 64 bit Win 7 Ultimate un viss lido?!!!

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Man vairāk interesē cik ram atpazīst windows xp security pack 3, cik pēc interneta spiežot max ir 3 gb ko var lietot 32 bit operētājsistēma.

Ir pāris problēmas piem programmu kļūdas un uzkāršanās pie lietošanas pagaidām ir 2 gb ram pc 3200 400 mhz.

Atradu atbildi :

http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/65723-windows-xp-ram-limits/page__st__20

Labots - atlans
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...