Jump to content

Internets telefonā


hx0rz
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

radusies neliela problēma - mans vecais paņēma jaunu nokia C6-01, pretēji manam ieteikumam ņemt androīdu, un pēc ~nedēļu ilgas lietošanas telefons sāk reizēm nepieslēgties GPRS (pieslēgts LMT internets pa 5ls). Ieslēdzot pārlūku augšējā kreisajā stūrī rāda "Pieslēdzas LMT GPRS", bet nekas tālāk nenotiek.

 

Būtībā šodien patestēju un labi ja retu reizi sanāk pieslēgties, parasti pēc telefona pārstartēšanas. Dīvainākais ir tas, ka ovi maps un programmu atjauninājumu programmai izdodas savienoties, tikai browzerim nesanāk. Patiesi nezinu, kas par vainu varētu būt, varbūt kāds, kam ir vairāk pieredzes ar symbian, var dot padomu, jo man tā padarīšana liekas salīdzinoši nevajadzīgi sarežģīta un neko lāgā nevaru atrast.

 

Vīruss kkāds arī nevarētu būt, jo novilkts no ovi market ir tikai angry birds :D

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

visdrīzāk, ka LMT gļuks- nes telefonu atpakaļ ja tas ir mazcenas, vai zvani atbalsta dienestam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Homer J. Simpson

Ja viņš tikai neiet brauserī, bet ovi maps un citi štrunti ir, nomaini pārlūku man ar opera Mini problēmas nav bijušas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...